Вицове за пътуване
В тази категория има 1607 вица, разпределени в 108 под-страници.
Двама борци пътуват в една кола и единия казва:
- Абе, я виж каква красива природа.
Другият отговаря:
- Аз от тези дървета нищо не мога да видя...
Двама борци пътуват по магистралата. Единият казва:
- А, ето я табелата. Завий сега на дясно!
- Ааа, аз вече на табели не вярвам! - отговорил другият борец - Вчера гледам на една табела пише "Жени". Влизам, гледам, а то... тоалетна!
Син разговаря с баща си - мутра:
- Тате, ти често ли пътуваш в чужбина?
- Да, синко.
- Кажи ми една река в Германия.
- Коя, синко?
Двама борци пътуват в една кола и единият казва:
- А бе, я виж каква красива природа.
Другият отговаря:
- А аз от тези дървета, нищо не мога да видя.
Двама борци пътуват по магистралата. Единият казва:
- А, ето я табелата. Завий сега на дясно!
- Ааа, аз вече на табели не вярвам! - отговорил другият борец - Вчера гледам на една табела пише "Жени". Влизам, гледам, а то... тоалетна!
Въпрос:
- Защо борците винаги пътуват по двама?
Отговор:
- Единият да помни къде отиват, а другия защо отиват там!
Двама борци пътуват в една кола и единия казва:
- Абе, я виж каква красива природа.
Другият отговаря:
- Аз от тези дървета нищо не мога да видя.
Руса жена разказва на приятелката си:
-Пък Муцка,представи си ,пътувам вчера в метрото.Срещу мен седи хубав младеж,ту повдигне очи към мен ,ту ги сваля.Взе да ми омръзва ,че си изтървах и спирката.Като се поизпразни от хора и го гледам чете книга.А тя се казва:"Как да разпознаем вещиците."
Една руса жена в пътническо бюро:
- Един билет за Ню Йорк!
- С чия компания искате да пътувате? Има няколко компании за Ню Йорк?
- Не искам компания, сама ще пътувам!
Две блондинки си говорят:
- Муци, ти за коя линия си?
- За 1 линия, а ти за коя си?
- За 8 линия.
Идва 18 линия и първата възкликва:
- Какъв късмет, ще пътуваме заедно!
Блондинка пътува в чужбина със зайчето си. На границата я спират за проверка, а заекът скок - подскок избягва. Блондинката казва:
- А, не е честно така! Заека ми го пуснахте по живо по здраво, а на мен ми искате документи!
Една блондинка пътува в трамвай, облегната до прозорец. Прозорецът е отворен, а е зима. По едно време се чува мъжки глас:
- Извинете, бихте ли затворили прозореца, че навън е страшно студено?
Блондинката се обърнала към мъжа, изгледала го през рамо, после невъзмутимо продължила да си зяпа през прозореца.
Мъжът я помолил пак, после още един път, накрая блондинката затворила прозореца, обърнала се към мъжа и казала:
- Добре де и сега какво, стана ли по-топло навън?
Блондинка и мъж пътуват в самолет. Мъжът решил да се избъзика:
- Искате ли да играем на една игра? Аз ще ви задавам въпрос, ако не познаете ще ми дадете $5, а ако аз не позная аз ще Ви дам.
- А, не не мога, уморена съм.
- Добре де, ако аз не позная ще ви дам $500.
- А не,... е добре хайде.
И така мъжът задал някакъв въпрос, блондинката не знаела и му дала $5.
Дошъл нейния ред:
- Кое е това нещо, което се качва в гората на четири крака и слиза на три?
Мъжът почнал да мисли, мислил, мислил нищо не измислил. Извадил лаптопа и почнал да рови. Но накрая се отказал извадил и й дал $500.
Дошъл негов ред:
- Добре де, какво е?
- Ами, и аз не знам - казала тя и му дала $5.
Две блондинки пътували с лодка.
Изведнъж бензинът им свършил и те се удавили.
А защо се удавили?
Слезли да бутат.
Две блондинки пътуват със самолет. Изведнъж угасва осветлението.
- Ама че работа! Навлязохме в тунел!
