Вицове » Пътуване

Вицове за пътуване

В тази категория има 1607 вица, разпределени в 108 под-страници.

Оценка: 3 от възможни 10 - общо: 8808

В претъпкан рейс пътува млада майка с 4 годишната си дъщеря, която крещи до побъркване "Искаааам сладолеееед!". Майката се опитва да я разубеди "Ще се разболееш!", "Ще ти купя шоколад!", "Ще те водя на кино!". Ама не, онова си врещи до побъркване и по едно време изтърсва:
- Ако не ми купиш сладолед, ще кажа на всички, че лапаш на тати пишката!
Гробна тишина в целия автобус, майката придобива силно червен оттенък с елементи на лилаво. На следващата спирка бързо слиза, а на тяхно място се качва баща с 5 годишния си син, който по същия начин реве: "Искааам сладолееед!". Всичкото народ, дет` е в автобуса ляга на пода от смях, а шофьорът се обръща и казва:
- На твоe място ще му купя сладолед!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Влиза един мъж в автобус на градския транспорт, продупчва си две билетчета и с охота сяда до възрастна дама....
Бабичката с интерес проследява всичките му движения и с пенсионерската си любопитност му задава следния въпрос:
- Прощавайте, защо си продупчихте две билетчета?
- Как защо, ами ако загубя едното, да ми остане другото.
Бабето отново му задава въпрос, с цел да го провокира.
- Ха, ами ако загубите и другото?
- Не се притеснявайте аз съм с карта.
Бабето пак продължило да досажда:
- Ха-ха, ами ако загубите и картата!
- Вижте какво госпожо, аз съм полицай и пътувам беплатно!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Славчо пътува в автобус и се опитва да завърже разговор.
- Хубаво време, а?
Никой не отговаря.
- Май пролетта е дошла...
Никой не отговаря.
- А слънцето как грее!
Пак никой не отговаря.
- Е, като няма никой, да взема да се изпикая...

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Пътува поручик Ржевски във влака на горнота легло и дочува разговор между две дами. Едната казва на другата:
- Миличка, никога не слагайте яйца върху сребро, от това среброто потъмнява.
- Човек се учи докато е жив - казва си поручик Ржевски и премества сребърната си табакера от джоба на панталоните в джоба на сакото си.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Влакът Москва-Петербург. В едно купе са Наташа Ростова, Пиер Безухов и поручик Ржевски. Наташа казва:
- Ах, колко бързо започнаха да пътуват влаковете. Сякаш единият ти крак е още в Москва, а другият вече в Петербург.
Пиер, мечтателно:
- Ех, Наташа, как бих искал да се окажа по средата, да кажем - на гара Болог.
Поручикът се намесва, подхвърляйки презрително:
- Бил съм аз в тоя Болог. Това е, знаете ли, такава дупка.

Добавен преди 12 години 3 Преглед

Млада майка с невръстно дете пътува в автобус, а на съседната седалка бай Славчо. Майката ще кърми детето, но то се дърпа. Тя му говори:
- Не се дърпай, че ще дам на чичкото - детето обаче продължава да се дърпа.
- Не се дърпай, че ще дам на чичкото.
По някое време бай Славчо не издържа:
- Моме, айде стига си се канила, щото трета спирка пропускам.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Пътува Славчо с няква девойка в едно купе. Той чете спортен всекидневник, а тя се опитва да привлече вниманието му през цялото време:
- Ей момко, как се казва камъкът, инкрустиран в пръстена ти?
- Знаеш ли, просто не ми се е*е!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Полицай на мотоциклет настига бай Славчо и го пита:
- Славчо, не видя ли, че момичето, което пътуваше с теб изпадна от преди половин час?
- Ох, слава богу! Аз вече почвах да си мисля, че съм оглушал.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Пътуват във влака една монахиня, а до нея една мацка. Мацката казва на монахинята:
-Абе аз, вас не мога да ви разбера! Ей това палто, дето съм с него, ми го купи гаджето, предишното ми купи кола, а любовника ми купи апаратамент.....
Монахинята се връща бясна в манастира, влиза в килията си и тръшва вратата. По някое време се почуква на вратата.
- Кой е? - попитала монахинята.
- Аз съм, отец Боян!
- Я, да ми се махаш с тия вафли.....

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Съпружеска двойка пътува със самолет на почивка, с която да отбележи 50 години съвместен живот. Стюардесата разбира това и започват едни вазклицания, едно ахкане.
- 50 годиние заедно ?!?!?!?!?!
- Минаха като пет минути ...
- Как така като пет минути?!
- ... под вода без акваланг - добава съпругът.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Трима приятели пътували със самолет, но горивото свършило.
- Приятели, имаме само два парашута. Нека аз да взема единия, защото имам деца и семейство, които трябва да храня.
- Добре, скачай.
Скочил първия.
- Вземай парашута и ти също скачай.
- А, не. Няма да те оставя да умреш.
- Няма, аз ще скоча след теб.
- Как? Нали остана само един парашут? Нали Иван вече скочи.
- Аз на Иван му дадох торбата с храна. Нали имал семейство да храни.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Една прос*итутка се качила в едно такси:
- Ще ме закарате ли до Варна?
- Няма проблем! - казал шофьора.
По средата на пътуването шофьорът се сетил да попита дали госпожицата има пари да плати пътуването си.
- Нямам пари.
- Тогава ще те чукам.
- Нямаш проблеми, но съм в цикъл.
- Тогава ще те чукам отзад.
- Пак нямаш проблеми, но имам разстройство.
- Сега ако кажеш, че те боли и зъб ще ти е*а майката! - ядосал се шофьора.

Добавен преди 12 години 8 Преглед

Пътували двама пътници в общо купе. По някое си време единият казал на другия:
- Ти си китаец!
- Не съм китаец - отговорил спътникът му.
- Китаец си!
- Не съм, бе!
- Китаец си!
- Е добре де, китаец съм - писнало му на човечеца и се съгласил.
- Тогава защо не са ти дръпнати очите?

Добавен преди 12 години 3 Преглед

Добре му е на моряка - връща се от далечно плаване, а девойката го чака на брега. Добре му е на летеца - връща се от полет, а девойката го чака на летището. Добре му е на машиниста - връща се от пътуване, а девойката го чака на гарата. Само на девойката не й е добре - тичай на пристанището, тичай на летището, а от летището - на гарата...

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Във влака пътуват студент и стар еврейски равин. Студентът попитал:
- Извинете, колко ви е часа?
Равинът не отговорил нищо, обърнал се на другата страна и заспал. На другата сутрин студентът попитал:
- Извинете, защо вчера не ми казахте колко е часа?
- Знаете ли, аз си помислих: ако ви кажа колко е часа, вие разбира се, ще ме попитате за къде пътувам. Аз ще ви отговоря, че за Варна. Вие ще кажете, че и вие пътувате за Варна и че нямате къде да пренощувате. Аз, като културен човек, ще ви поканя у дома. През нощта вие ще съблазните дъщеря ми и ще се наложи да се ожените за нея. Така си помислих и реших: за какво, по дяволите, ми е зет без часовник?

Добавен преди 12 години 3 Преглед