Вицове » Пътуване

Вицове за пътуване

В тази категория има 1607 вица, разпределени в 108 под-страници.

Оценка: 3 от възможни 10 - общо: 8808

Три приятелки се събрали да поклюкарят. Естествено, започнали да сравняват как се справят мъжете им със съпружеските задължения.
Първата споделила:
- Моят е като Ролс Ройс. Голям, величествен, „пътуването” е кралско, равномерно и луксозно и накрая винаги стигаме прегърнати.
- Моят е като Ферари – започнала втората – пали веднага, ускорява за секунди, пътуването е бясно и зашеметяващо, но за нула време сме на финала.
- А ти, Мария. Какво ще кажеш за мъжа си?
- Какво ли? Ами той е като Москвич!
- Стига бе? Ти се шегуваш! Как така?
- Без смукач не пали!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Един шофьор пътувал с колата през зимата и го стопирала една стопаджийка. Качил я той в колата, обаче след малко колата се развалила и той излязъл от нея за да я оправи. Човъркал той по двигателя, но ръцете му замръзнали, влязъл в колата, пъхнал ги между краката на жената и като се стоплили пак излязъл навън, за да продължи ремонта. След малко ръцете му пак замръзнали и пак по същия начин ги стоплил между краката на жената. На третия път, оправил колата, влязъл вътре, запалил двигателя и тогава тя му рекла:
- Добре де, ами ушите ти не измръзнаха ли?

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Али Баба и 40-те разбойника яздели горди след последния си обир. Незнайно от къде в далечината на една дюна забелязали да пътува сама на камила млада и много красива монахиня. Не им трябвало много и веднага препуснали в тази посока. След като хванали монахинята, първо Али Баба, а после и разбойниците и се изредили. След като всичко свършило Али Баба я попитал:
- Нали, знаеш какво да кажеш като те попитат в манастира какво се е случило?
Монахинята отговорила:
- Ами, да хванаха ме разбойниците, от които всички са пропищели и ме изнасилиха по два пъти!
А Али Баба и отвърнал смутен:
-Но, ние свършихме това само по веднъж!
Монахинята му отвърнала:
- Че, вие бързате ли ?

Добавен преди 12 години 0 Преглед

През 90-те години автомобил ЗИЛ пътува на дълъг курс. Качва се на стоп една жена. Пътували и след известно време шофьорът казал:
-Аз като огладнея на това място спирам.
Застлал одеялото, извадил торбата и похапнали.
- Като се нахраня и ми се дочуква.
Направили процедурата и продължили. Това се повторило няколко пъти. По някое време шофьорът попитал:
-Ти, за къде пътуваш?
-Ако ми издържи пу*ката съм за Варна.

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Пътуват в едно купе красива жена , французин, американец и бай Ганьо. И тримата гледат мацката и точат лиги. След една-две спирки, мацката усетила недвусмислените погледи и им казала:
-Така, като гледам май искате да ме чукате? Така, че съм съгласна , но при едно условие...
-Какво е условието? - попитали тримата в един глас, кимайки в готовност с глава.
-Ами, ще ме чука този, който може да изпие по литър от националното си питие, да ми плати по сто единици от националната си валута, и да ми направи поне 10 тека!
Замислили се мъжете и французинът казал:
-С кило коняк ще се справя, 10 тека няма проблем, ние сме всеизвестни любовници, ама 100 франка не мога да ти дам ние сме бедна и стисната нация.
Американецът на свой ред казал:
-За 100 долара няма проблем , и кило уиски ще мога да пийна ама 10 тека... Трудна работа.
Мацката погледнала с надежда Бай Ганьо, но той отсякъл:
-Виж кво мацко,за кило ракия не сядам , за 10 тека гащите не си свалям, а и пари по ку*ви не давам.

Добавен преди 12 години 11 Преглед

Бай Ганьо пътувал с една японка във влака. След дълго мълчание, тя решила да се запознаят:
-Може ли да се запознаем? Аз съм Путе Катояма!
Ганьо решил, че онази се базика и изцепил:
-Приятно ми е, Куре Катогреда!

Добавен преди 12 години 10 Преглед

Кола. Майка и син пътуват по магистралата. В този момент от предната кола изхвърча един вибр*тор, и се забива в предното стъкло. Детето пита майка си:
-Мамо, какво е това?
-Ъ... насекомо, миличък! -притеснено отговаря майката.
-Еб*си, как ли лети с тоя х*й?

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Една прос*итутка пътувала на стоп. Спира една кола и казва на шофьора:
-Ще ме качиш ли, ама пу*ката ми намирисва?
Човекът пали гумите и изчезва. Спира един тираджия и му обяснява пак на тираджията и той й отговаря:
-На мен ми е запушен носа, качвай се!
След 10 минути тираджията и казва:
-Слизай!
А тя:
-Защо, нали ти беше запушен носа?
А той и отговаря:
-Залютя ми на очите.

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Една групичка монахини на велосипеди си пътувала, а сестрите се кискали. По едно време игуменката казала:
- Ако, не престанете да се хилите като пу*ки, ще ви сложа седалките...

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Джип с мутри пътува по магистрала Тракия и забелязват пред тях прос*итутки на пътя.Спират и шофьора пита:
-Ало мацка как е тарифата?
А тя отговаря:
-Отпред 50евро,отзад 100.
В този момент се чува глас от задната седалка:
-Деба,защо па за нас е по-скъпо?

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Шофьор качва стопаджийка на пътя. Решил да се възползва, отбил в първата горичка, оправил мацето и продължил. Спрял още два-три пъти, момичето мълчи, не разговаря. Решил да я заговори.
-За къде пътуваш, душице?
-Ами, ако ми издържи пу*ката съм до Варна.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Двама педераси ще пътуват със самолет, полетът е дълъг, презокеански. Влиза стюардесата и казва:
-Уважаеми пътници, загасяме светлините, ако някой има нужда от нещо да натисне бутона над главата си или да ме повика. Пожелавам ви приятен полет!
Загасят светлините и след 15 мин. , единият пед*раст бута другият, и му вика:
-Слушай пич, дай да са наебем сега, че кога ще ти се падне да правиш с*кс в самолет?
А другият му отговаря:
-Стига бе, скивай що народ има около нас, ще ни хванат.
Първият го успокоява:
-Споко бре, всичко живо спи. Гледай сега. Стюардеса, едно кафе може ли?
Мълчание.
-Скиваш ли бе, айде да се наебем?
На*бали се те няколко пъти. Към края на полета, влиза стюардесата и светва светлините, за да предложи кафе и закуска на пасажерите. Случайно забелязва един от пътниците, цялото му лице оттекло и човекът се гърчи от болка. Отива тя при него и го пита:
-Господине, какво ви е, зъб ли ви боли?
Той клати глава:
-Да!
-Защо, не ме повикахте или не натиснахте копчето както ви обясних?
А той и отговаря:
-Ти луда ли си ма? Тук зад мен един си поиска едно кафе, и ако знаеш как го еб*ха, че мене заради един зъб, кой знае какво ще ми се случи.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Един мъж, пътувал из България от град на град, от село на село,по едно време гледа табела село"ПЕДЕРАСОВО", спрял се и си помислил "чакай да попитам някой, що се казва туй село "ПЕДЕРАСОВО".Разходил се и гледа един селянин копае една градина.
-Абе,що се казва тъй туй село? Много педераси ли има?
-Аааа, незнам , трябва да питам жената.
-Иванееее.....

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Във влака София-Бургас пътуват студент, бизнесмен, пенсионер и прос*итутка.
Като се зачеква темата за с*кса и тарифата, прос*итутката казва по 10 лв. на всяко вкарване и всяко изкарване.
След чопа, първи е младежът и другите излизат от купето.
След пет минути, излиза той и влиза бизнесменът,15 минути по-късно идва ред и на старецът.
Минават 5, 10, 15, 20, 30 минути, минава час, и ония вече влизат, да видят какво става, а старецът се обръща и казва:
-Абе, момчета, дайте 10 стотинки да го изкарам бе.

Добавен преди 12 години 2 Преглед

българина и турчина спорат кои бог е по велик. турчина почнал
- ние пътувахме с самолет и почнахме да падаме и алах исра едно гомно колкото остров и така се спасихме , а пък ние пътувахме с кораб и почнахме да се давим . тогава бог си подаде к*ра и ние по него, и се спасихме. е тоя бог голям к*р има бе. ами за такъв гъз такъв к*р трябва

Добавен преди 12 години 3 Преглед