Вицове за пътуване
В тази категория има 1607 вица, разпределени в 108 под-страници.
Три приятелки се събрали да поклюкарят. Естествено, започнали да сравняват как се справят мъжете им със съпружеските задължения.
Първата споделила:
- Моят е като Ролс Ройс. Голям, величествен, „пътуването” е кралско, равномерно и луксозно и накрая винаги стигаме прегърнати.
- Моят е като Ферари – започнала втората – пали веднага, ускорява за секунди, пътуването е бясно и зашеметяващо, но за нула време сме на финала.
- А ти, Мария. Какво ще кажеш за мъжа си?
- Какво ли? Ами той е като Москвич!
- Стига бе? Ти се шегуваш! Как така?
- Без смукач не пали!
Един шофьор пътувал с колата през зимата и го стопирала една стопаджийка. Качил я той в колата, обаче след малко колата се развалила и той излязъл от нея за да я оправи. Човъркал той по двигателя, но ръцете му замръзнали, влязъл в колата, пъхнал ги между краката на жената и като се стоплили пак излязъл навън, за да продължи ремонта. След малко ръцете му пак замръзнали и пак по същия начин ги стоплил между краката на жената. На третия път, оправил колата, влязъл вътре, запалил двигателя и тогава тя му рекла:
- Добре де, ами ушите ти не измръзнаха ли?
Али Баба и 40-те разбойника яздели горди след последния си обир. Незнайно от къде в далечината на една дюна забелязали да пътува сама на камила млада и много красива монахиня. Не им трябвало много и веднага препуснали в тази посока. След като хванали монахинята, първо Али Баба, а после и разбойниците и се изредили. След като всичко свършило Али Баба я попитал:
- Нали, знаеш какво да кажеш като те попитат в манастира какво се е случило?
Монахинята отговорила:
- Ами, да хванаха ме разбойниците, от които всички са пропищели и ме изнасилиха по два пъти!
А Али Баба и отвърнал смутен:
-Но, ние свършихме това само по веднъж!
Монахинята му отвърнала:
- Че, вие бързате ли ?
През 90-те години автомобил ЗИЛ пътува на дълъг курс. Качва се на стоп една жена. Пътували и след известно време шофьорът казал:
-Аз като огладнея на това място спирам.
Застлал одеялото, извадил торбата и похапнали.
- Като се нахраня и ми се дочуква.
Направили процедурата и продължили. Това се повторило няколко пъти. По някое време шофьорът попитал:
-Ти, за къде пътуваш?
-Ако ми издържи пу*ката съм за Варна.
Пътуват в едно купе красива жена , французин, американец и бай Ганьо. И тримата гледат мацката и точат лиги. След една-две спирки, мацката усетила недвусмислените погледи и им казала:
-Така, като гледам май искате да ме чукате? Така, че съм съгласна , но при едно условие...
-Какво е условието? - попитали тримата в един глас, кимайки в готовност с глава.
-Ами, ще ме чука този, който може да изпие по литър от националното си питие, да ми плати по сто единици от националната си валута, и да ми направи поне 10 тека!
Замислили се мъжете и французинът казал:
-С кило коняк ще се справя, 10 тека няма проблем, ние сме всеизвестни любовници, ама 100 франка не мога да ти дам ние сме бедна и стисната нация.
Американецът на свой ред казал:
-За 100 долара няма проблем , и кило уиски ще мога да пийна ама 10 тека... Трудна работа.
Мацката погледнала с надежда Бай Ганьо, но той отсякъл:
-Виж кво мацко,за кило ракия не сядам , за 10 тека гащите не си свалям, а и пари по ку*ви не давам.
Бай Ганьо пътувал с една японка във влака. След дълго мълчание, тя решила да се запознаят:
-Може ли да се запознаем? Аз съм Путе Катояма!
Ганьо решил, че онази се базика и изцепил:
-Приятно ми е, Куре Катогреда!
Кола. Майка и син пътуват по магистралата. В този момент от предната кола изхвърча един вибр*тор, и се забива в предното стъкло. Детето пита майка си:
-Мамо, какво е това?
-Ъ... насекомо, миличък! -притеснено отговаря майката.
-Еб*си, как ли лети с тоя х*й?
Една прос*итутка пътувала на стоп. Спира една кола и казва на шофьора:
-Ще ме качиш ли, ама пу*ката ми намирисва?
Човекът пали гумите и изчезва. Спира един тираджия и му обяснява пак на тираджията и той й отговаря:
-На мен ми е запушен носа, качвай се!
След 10 минути тираджията и казва:
-Слизай!
А тя:
-Защо, нали ти беше запушен носа?
А той и отговаря:
-Залютя ми на очите.
Една групичка монахини на велосипеди си пътувала, а сестрите се кискали. По едно време игуменката казала:
- Ако, не престанете да се хилите като пу*ки, ще ви сложа седалките...
Джип с мутри пътува по магистрала Тракия и забелязват пред тях прос*итутки на пътя.Спират и шофьора пита:
-Ало мацка как е тарифата?
А тя отговаря:
-Отпред 50евро,отзад 100.
В този момент се чува глас от задната седалка:
-Деба,защо па за нас е по-скъпо?
Шофьор качва стопаджийка на пътя. Решил да се възползва, отбил в първата горичка, оправил мацето и продължил. Спрял още два-три пъти, момичето мълчи, не разговаря. Решил да я заговори.
-За къде пътуваш, душице?
-Ами, ако ми издържи пу*ката съм до Варна.
Двама педераси ще пътуват със самолет, полетът е дълъг, презокеански. Влиза стюардесата и казва:
-Уважаеми пътници, загасяме светлините, ако някой има нужда от нещо да натисне бутона над главата си или да ме повика. Пожелавам ви приятен полет!
Загасят светлините и след 15 мин. , единият пед*раст бута другият, и му вика:
-Слушай пич, дай да са наебем сега, че кога ще ти се падне да правиш с*кс в самолет?
А другият му отговаря:
-Стига бе, скивай що народ има около нас, ще ни хванат.
Първият го успокоява:
-Споко бре, всичко живо спи. Гледай сега. Стюардеса, едно кафе може ли?
Мълчание.
-Скиваш ли бе, айде да се наебем?
На*бали се те няколко пъти. Към края на полета, влиза стюардесата и светва светлините, за да предложи кафе и закуска на пасажерите. Случайно забелязва един от пътниците, цялото му лице оттекло и човекът се гърчи от болка. Отива тя при него и го пита:
-Господине, какво ви е, зъб ли ви боли?
Той клати глава:
-Да!
-Защо, не ме повикахте или не натиснахте копчето както ви обясних?
А той и отговаря:
-Ти луда ли си ма? Тук зад мен един си поиска едно кафе, и ако знаеш как го еб*ха, че мене заради един зъб, кой знае какво ще ми се случи.
Един мъж, пътувал из България от град на град, от село на село,по едно време гледа табела село"ПЕДЕРАСОВО", спрял се и си помислил "чакай да попитам някой, що се казва туй село "ПЕДЕРАСОВО".Разходил се и гледа един селянин копае една градина.
-Абе,що се казва тъй туй село? Много педераси ли има?
-Аааа, незнам , трябва да питам жената.
-Иванееее.....
Във влака София-Бургас пътуват студент, бизнесмен, пенсионер и прос*итутка.
Като се зачеква темата за с*кса и тарифата, прос*итутката казва по 10 лв. на всяко вкарване и всяко изкарване.
След чопа, първи е младежът и другите излизат от купето.
След пет минути, излиза той и влиза бизнесменът,15 минути по-късно идва ред и на старецът.
Минават 5, 10, 15, 20, 30 минути, минава час, и ония вече влизат, да видят какво става, а старецът се обръща и казва:
-Абе, момчета, дайте 10 стотинки да го изкарам бе.
българина и турчина спорат кои бог е по велик. турчина почнал
- ние пътувахме с самолет и почнахме да падаме и алах исра едно гомно колкото остров и така се спасихме , а пък ние пътувахме с кораб и почнахме да се давим . тогава бог си подаде к*ра и ние по него, и се спасихме. е тоя бог голям к*р има бе. ами за такъв гъз такъв к*р трябва
