Вицове » Пътуване

Вицове за пътуване

В тази категория има 1607 вица, разпределени в 108 под-страници.

Оценка: 3 от възможни 10 - общо: 8808

Два бандита се возят в Мерцедес. По едно време гледат на едно кръстовище нещастен Запорожец. Решили да се изгаврят със собственика, засилили се и го блъснали в предницата. Собственика на Запорожеца слязъл, извадил една картечница от багажника, насочил я към тях и ги накарал да слязат.
- Сега единият да чука другия на капака на Мерцедеса! - заповядал той.
Пътуват след това бандитите и в колата цари тягостно мълчание. След известно време единият се обръща към другия и казва.
- Е, сега вече не сме само мафиози! Сега сме едно семейство!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Благодаря, че избрахте нашата търсачка за възрастни "P*rno.XXX".
Вашата заявка за "с*кс с малолетни" се обработва, ще отнема малко време. С резултатите към вас пътува оперативната група.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Тираджия хванал златната рибка и тя му казала:
- Ако ме пуснеш обратно в реката ще ти изпълня едно желание.
Тираджията се замислил и й казал:
- Искам да ми построиш мост София-Виена и само Аз да си пътувам по него.
Пуснал златната рибка и зачакал. След малко рибката се показала и му казала:
- Ами намисли си някакво друго желание, защото това е невъзможно да се изпълни.
Тираджията пак се замислил и казал:
- Добре, искам всеки път докато съм командировка, жена ми да не прави с*кс с други мъже.
Рибката пак се гмурнала във водата, а тираджията търпеливо зачакал......
След 30 минути рибката пак се появила и го попитала:
- Моста до Виена с колко платна искаш да бъде.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Влак, в купето пътуват девойка с младата си майка и войник със старшина. Влака влиза в тунел. Силна плесница огласява купето.
Майката си мисли и се усмихва на ум: "Прекрасно съм възпитала дъшерята"
Дъщерята си мисли: "Ама и майка ми не си поплюва много много."
Старшинката си мисли: "Несправедлив свят, войника пипа мен бият."
Войника си мисли: "Само да дойде другия тунел, какъв шамар ще му забия пак ...."

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Двама борци пътуват по магистралата. Единият казва:
- А, ето я табелата. Завий сега на дясно!
- Ааа, аз вече на табели не вярвам! - отговорил другият борец - Вчера гледам на една табела пише "Жени". Влизам, гледам, а то... тоалетна!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Новосформиран полк потегля на обучение. Пристигайки в едно село полка се разквартирува за
няколко дни почивка. Към полка имало и войскови писар, който водел дневник за събитията, случващи
се докато войската пътувала или където и да спряла всеки ден бил описван подробно. Из бележките
на писаря:
Ден Първи:
Пристигнахме в някакво забравено от Бога село. Момчетата се настаниха по къщите и всичко вървеше
както обикновено. Същата вечер полковника взе повечето командири и изчезна на някъде като каза, че ще се връща скоро. Войската като разбра за това се отдаде на пирове и гуляи. Нахълтаха по селските
кръчми и изпиха всичкото пиене на селото.
Ден Втори:
Все още никава вест от полковника. Положението се влошаваше с часове и храната на селото се изчерпи.
Ден Трети:
Не стига, че всичко де що може да бъде изядено и изпито свърши, ми започна и с*ксуален нагон да вършее из войската. Всички жени в селото бяха на*бани и то многократно.
Ден Четвърти:
След предната вечер жените в селото се свършиха. Деморализацията бе пълна. Подкараха и мъжете наред.
Ден пети:
Най-накрая полковника се завърна... и настана един разврат...

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Пътуват в купе мъж, жена и две деца. На малка гара по пътя се качва мъж, сяда в купето, отваря вестник и почва да чете. След малко поглежда жената и пита:
- Госпожо, извинете, децата близнаци ли са?
- Не господине, не са!
Мъжът благодари и продължава да чете. След малко пак.
- Госпожо, извинете, децата близнаци ли са?
- Не господине, не са! Едното е на 5, а другото на 7!
Мъжът благодари одново и продължава да чете. След малко пак.
- Госпожо, извинете, децата близнаци ли са?
- Не господине, не са! Едното е на 5, а другото на 7! Едното е момиче и е русо, а другото е момче и е черно!
Мъжът благодари одново и продължава да чете. Бащата на децата излиза в коридора да пуши. Мъжът скача след него и излиза и той!
- Прощавайте Господине, все пак децата не са ли близнаци?
- Не Господине не са! Не разбрахте ли?
- Аз всичко разбрах, само не ми е ясно как два пъти си легнал с тая жена?!!!!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Във влака пътуват мъж и млада дама. От приказка на приказка, разговорили се, и разбрали, че и двамата са женени... Мъжът:
- Жена ми навярно в момента ми изневерява.
Жената:
- Моят - също.
Мъжът:
- Хайде да им отмъстим!
Жената:
- Хайде!
............
Мъжът:
- Да им отмъстим и още веднъж?
Жената:
- Да!
Жената:
- А сега да им отмъщаваме, отмъщаваме, отмъщаваме!
Мъжът:
- Не-е-е, аз не съм чак толкова отмъстителен...

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Пиян мъж едва се качил в крайградски автобус и веднага седнал на седалката до прозореца. Подпрял си главата с ръка. Пътува, а главата му току се удари в прозореца или се килне на страна. В близост до него пътувала малада дама. Пътят бил с дупки, много дупки. При поредното раздрусване, мъжът не издържал и повърнал в ръкава си. Възмутена, дамата казала:
- Как не ви е старм! Помислете и за околните!
- Гледай си работата - казал пияният - замахвайки към жената, с ръкав, пълен с повърнатото...

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Пътува автобус по линията Враца-Мездра, едно момченце седнало точно зад шофьора. По едно време станало, потупало шофьора и рекло:
- Чичко, мога ли да те попитам нещо?
- Давай моето, момче.
- Ако майка ми е лисица, а баща ми лисугер, аз какво ще се родя?
- Е как какво ще се родиш?! Лисиче естествено.
Седнало си момчето. След 3 мин. пак:
- Чичко, пак да те питам, ако майка ми е вълчица, а баща ми вълк, аз какво ще се родя?
- Е как какво ще се родиш, бе?! Вълче много ясно.
Пак си седнало момчето. След 2-3 мин пак:
- Чичко, аз пак да те питам... - обаче на шофьора му дошло до гуша и рекъл:
- Слушай, бе, моето момче. Мога ли аз тебе да питам? Ако майка ти е ку*ва, а баща ти пед*рас, ти знаеш ли какво ще се родиш???
- Знам, чичко, знам... шофьор на автобус.

Добавен преди 12 години 15 Преглед

Луиджи и Тереза пътуват в спален вагон. Те двамата на едно легло, а на долното някакъв мустакат мъж.
По едно време започнали да се чукат и Луиджи казал:
- Сега Тереза ще си направим един малък Пепино, ще се оженим и ще си го гледаме.
Тъкмо ще свършва и влакът бие спирачки. Луиджи хвърчи
някъде, а Тереза в тъмното пита:
- Луиджи, Луиджи, къде си?
А отдолу човека отговаря
- Аз Луиджи не го знам къде е, но вашия Пепино ми е на мустаците.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Жена пътува в автобуса. До нея седи мъж, който не спира да си повтаря:
- Не ми се сере, не ми се сере....
Жената го попитала:
- Господине, добре ли сте?
Мъжът:
- Млъквай ма! - и след кратко мълчание - Не съм се насрал, не съм се насрал.

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Пътували двама мъже в претъпкан градски автобус. Без много да му мисли единия свалил гащите на другия и му го вкарал в дупето. Човекът да не стане за смях се обърнал и го попитал:
- Какво правиш?
- Ми майтап да става - му отговорил нахалника.
Човечецът не се стърпял и му рекъл:
- Майтап, майтам, ма извади го туй нещо от задника ми да пръдна де.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Паднала е гъста мъгла. Шофьор се лепва за една кола и си кара спокойно. В един момент първата кола спира, спира и той. Шофьорът на първата кола я изгасва, слиза, оглежда я, после започва да рови в багажника. Вторият шофьор губи търпение:
- Извинявайте, ще пътувате ли?
- Не, аз съм в гаража си.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Семейство пътува с влак. Малкото момченце гледа през прозореца.
- Мамо, мамо - виж конче!
- Мамо, мамо - виж стадо овчици!
- Мамо, мамо - виж горичка!
- Тате, тате - виж блондинка...

Добавен преди 12 години 0 Преглед