Вицове » Пътуване

Вицове за пътуване

В тази категория има 1607 вица, разпределени в 108 под-страници.

Оценка: 3 от възможни 10 - общо: 8807

Двама педали пътували в самолет от Европа за САЩ. Дълъг нощен полет над океана!
Единия казал:
- Искаш ли да опитаме да го направим тук на 10000 метра над океана? Каква романтика само, нали? !
- Добре. Обаче чакай да заспят всички и тогава. Няма да се излагаме. Ние сме бизнесмени.
Изчакали да загасят лампите в салона и да се приберат стюардесите. Тогава пасивния казал:
- Ще направя една проба. Ще си поискам една кола и ако никой не реагира почваме.
- Може ли една кола?
-провикнал се той, обаче никой не реагирал и почнали с*кса.
На сутринта стюардесата влязла в салона и попитала:
- Драги пътници цяла нощ никой не си поиска нищо! Добре ли се чувствахте?
Един пътник се обадил:
- Как да си поискаш? Един си поръча една кола и го еб*ха цяла нощ!

Добавен преди 11 години 14 Преглед

В едно купе пътуват поп, попадия, дъщеря им и двама тийнейджъри. По едно време единия тийнейджър станал и изръсил:
- Отивам да пусна един х*й вода.
След като излязъл попът казал:
- Момче, кажи на твоя приятел да не говори глупости,аз съм духовно лице, това е съпругата ми и най-вече заради малката ни дъщеричка!
- Няма проблем попе - бил отговорът.
След малко излезлият се връща и приятелят му го почва:
- Абе пу*ка майна, това влак ли е бардак ли е, това попадия ли е гювендия ли е, дядо поп го е*и в гъза, ами това малко пу…це дето пушка не видяло ти за х*й ли ще му говориш!?

Добавен преди 11 години 8 Преглед

Двама англичани пътуват във влак.
Единият през цялото време вади някакъв прах от една торбичка и го хвърля през прозореца.
Другият гледал, гледал, не се сдържал и попитал:
- Сър, извинете ме за нетактичността, но какво правите?
- Хвърлям прах през прозореца!
- Виждам, сър. А какъв е този прах?
- Това е вълшебен прах, сър.
- И за какво е този прах, сър?
- Истинският вълшебен прах прогонва слоновете, сър.
- Ама в Англия няма слонове, сър!
- Нищо, то и моят прах не е истински, сър…

Добавен преди 11 години 3 Преглед

Нищо не дисциплинира и мотивира така водачите на МПС, както пътуващото пред тях "Porschе Cауеnnе". Има и две изключения на мястото на поршето да е или "Майбах" или "Т-90"…

Добавен преди 11 години 0 Преглед

Някакъв мъж си пътувал с колата високо в планината. По едно време колата му се развалила. Човекът излязъл навън. Пробвал да я оправи, но не успял. Огледал се дали не идва някой, който може да го закара до града. Чакал, чакал, по едно време минала някаква мадама с Пежо. Човекът помахал и тя спряла…
- Ще ме откараш ли до града?
- Ти дървосекач ли си - попитала мадамата…
- Не съм…
- Съжалявам много, но не става…
И мадамата си заминала. Човекът пак чакал, чакал. По едно време минава някаква друга мадама с Фиат. Човекът пак махнал и тя спряла.
- Ще ме откараш ли до града?
- Ти дървосекач ли си - попитала и тази мадама…
- Не съм…
- Съжалявам много, но не вървиш…
И тя си заминала. Мъжът много се зачудил и си казал: Следващия път ако не излъжа те па на. Минала трета кола. Този път Мерцедес. И вътре пак някаква мадама…
- Много се извинявам, ще ме откарате ли до града?
- Ти дървосекач ли си - попитала и тази мадама…
- Да, разбира се…
- Окей, качвай се…
Тръгнали двамата да пътуват и по едно време мадамата попитала:
- Искаш ли да пусна парното, малко да се сгрееш?
- Да. Много ти благодаря…
Мадамата пуснала парното. Мъжът се стоплил. Станало му готино.
След малко мадамата пак го пита:
- В жабката има бутилка бренди. Ако искаш почерпи се. Аз много харесвам дървосекачите, защото са истински мъже…
- Мъжът си пийнал бренди. Станало му още по-хубаво…
След няколко километра мадамата спряла колата и го попитала:
- Виж какво. Казах ти, че много харесвам дървосекачите, щото са истински мъже. Искаш ли да правим и с*кс…
- Немаш проблеми – зарадвал се мъжът…
Правили с*кс и след това пак потеглили… По някое време мадамата го попитала:
- Ти отдавна ли работиш като дървосекач?
- Ами да ти кажа честно, като дървосекач работя от половин час, но тази професия определено много започна да ми харесва…

Добавен преди 11 години 7 Преглед

На призива на КАТ, да не се пътува по време на силен снеговалеж, обикновено се отзовават само снегопочистващите машини…

Добавен преди 11 години 2 Преглед

На млад моряк му предстои първо пътуване с кораб. Баща му, стар моряк, му казва:
- Сине, да не забравиш да си вземеш презервативи и хапчета против повръщане!
Отива момчето в аптеката и си купува 5 презерватива и една кутийка хапчета…
- Сине - казва бащата - не си ме разбрал! Малко са…
Отива отново момчето в аптеката и купува 20 презерватива и пет кутийки хапчета…
- Явно от теб моряк няма да стане… - сърди се бащата…
Ядосано момчето се връща в аптеката и поръчва 100 презерватива и 20 кутийки хапчета…
Погледнал го аптекарят и му казал:
- Момче… не е моя работа, ама да те питам. Щом ти се повръща от тази жена, защо я чукаш толкова много?

Добавен преди 11 години 8 Преглед

Женена двойка пътува с кола по магистралата и се движат с 90км/час. Мъжът шофира когато жената казва:
- Искам развод.
Мъжът не казва нищо, само увеличава скоростта до 110км/час.
- Взимам и къщата.
Пак мълчание, скоростта се увеличава до 140км/час .
- Взимам и децата с мен.
Мълчание, скоростта се увеличава до 180км/час.
- Взимам колата и кредитните карти.
Колата се насочва в посока голям метален мост, над река. Жената казва:
-Така… разбрахме се… ти нещо да искаш?
Мъжът най-после отговаря:
- Имам си всичко необходимо.
Жената пита нахално и саркастично:
- Имаш, а! И какво имаш бе, голтак?
- Еърбег!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Учителят по математика на Иванчо решил да се пошегува с целият клас:
- Ученици, който реши следната задача, ще му пиша 6-ца.
"Пътувам в един самолет на 1.600 м. височина, с 565км ч.
В самолета има 195 пътници, 2-ма пилоти, 5 стюардеси, 2.800 кг. багаж, захарта е свършила и 7 пътници искат кафе! На колко години съм?"
Настъпва гробна тишина в стаята.
- На 44. - казва Иванчо с леко отегчен глас.
Учителят зяпнал от учудване, защото действително бил на 44 години.
- Ама, как позна бе Иванчо?
- Амчи, много лесно! Имам брат, който е на 22 години и е полу идиот!

Добавен преди 12 години 18 Преглед

По подбалканската линия, в едно купе, пътува Мичито от Сопот. По едно време се качил един сърбин, видял празничко купе и се настанил вътре. Тръгнали да се запознават:
- Приятну мий - Мичиту! Сопутка!
- Баш ми йе драго - Милан! Со курац!

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Един автобус пътува към Пловдив. Изведнъж спира. Един овчар пресича по пътя със стадо овце. Шофьорът се провиква:
- Арии по-бързо! Овчарят вади пистолет, гони всички от автобуса, без шофьора и вика на овцете:
- Айде, по-бързо се качвайте, господина няма да ни чака цял ден.

Добавен преди 12 години 4 Преглед

Габровец пътува с влак. До него седи отец със строго изражение на лицето. Габровецът вади бутилка ракия и я отваря. Отецът го изглежда накриво и казва:
- Виж какво, аз съм на 65 г. и никога не съм близвал алкохол! Габровецът отговаря с усмивка:
- Не се притеснявай, отче… няма опасност да започнеш сега!

Добавен преди 12 години 17 Преглед

Семейство пътува с автомобил.
- Идиот, кретен, тъпанар! Току-що блъснахме котка!
- Да скъпа. Както винаги си права, мила. Може би, все пак ще позволиш да карам аз.

Добавен преди 12 години 7 Преглед

В беда съм!
Гаджето ми разбрала за любовницата ми и се видяла с нея!
В момента и двете пътуват към жена ми, за да й разкажат всичко.

Добавен преди 12 години 14 Преглед

Ако ви е омръзнало да пътувате в претъпкан автобус… съвет да се отървете от пътниците:
Утре сутринта като се качите, кихнете шумно. После се обърнете към най-близкостоящата пътничка със страдалчески глас:
- Ох, тая Ебола съвсем ще ме умори…

Добавен преди 12 години 7 Преглед