Вицове » Пътуване

Вицове за пътуване

В тази категория има 1607 вица, разпределени в 108 под-страници.

Оценка: 3 от възможни 10 - общо: 8807

Пътуват по магистралата за Варна през Пловдив, Бойко Борисов, Делян Пеевски и Вальо Златев. Стигат някъде около Чирпан - гледат огромен завод, нещо грандиозно. Бойко подскочил и вика:
- Ама как!
Делян Пеевски:
- Спокойно, той е мой.
Продължават си по пътя, стигат около Сливен и гледат там перки за ток, Бойко пак подскочил:
- Какво е това? Ама как, бе?
Вальо Златев със спокоен тон:
- Те са мои.
Продължили по пътя, наближават Бургас - там пък огромни хотели, комплекси. Чудо! И Бойко пак не издържа:
- Какво става, бе?!
Делян Пеевски го успокоява:
- И те са мои.
Бойко вече замислен:
- Баси! В тая държава само вие ли работите?

Добавен преди 10 години 19 Преглед

Бензиновоз си пътува, като зад него се влачи верига. Катаджията вижда това и го спира със следния въпрос:
- Я сега кажете за какво ви се влачи тая верига отзад?
- За да може електричеството да отива към земята!
- Разбрах! А веригата за какво ви е?
- Ако удари гръм, всичко да отиде в земята.
- Ясна е работата. Кажи сега веригата за какво ти е...
Мъжът му кипнало и спрял един трабант. Помолил шофьора:
- Моля ви обяснете на г-н полицая за какво служи веригата!
А шофьорът на трабанта обяснил:
- За да не се взриви бензина, да не възникне искра и да пламне.
- Сега вече ми стана ясно! Благодаря!
Шофьорът на бензиновоза бил пуснат да си ходи по живо, по здраво.
А полицаят се обърнал към водача на трабанта:
- Я да видим сега-а-а. Ти защо си без верига?!?

Добавен преди 10 години 6 Преглед

Мъж се обажда на най-добрият си приятел силно разтревожен.
- Какво се е случило? - пита приятелят.
- Яко загазих. - отговаря мъжът.
- Приятелката ми някак е разбрала за годеницата ми и сега двете пътуват към вкъщи да кажат на жена ми.

Добавен преди 10 години 7 Преглед

Изпит по Физика:
- Колега, зле е, но хайде, последен въпрос. Отговорите ли - 3. Значи, пътувате във влак, топло ви е. Какво правите?
- Събличам си якето - отговаря студентът.
- Пак е горещо...
- Ами, отварям прозореца.
- Така! Ха сега кажете каква е скоростта на вятъра!
- Амии... Равна на скоростта на влака.
- Съжалявам. Двойка.
Влиза следващия студент, пак същия въпрос. Така са скъсани поне 5-6 студента. Влиза последния. Отново същия решителен въпрос:
- Пътувате във влак, горещо Ви е. Какво правите?
- Събличам си якето.
- Пак е горещо.
- Събличам си пуловера.
- Пак Ви е горещо, колега.
- Събличам си ризата.
- Но пак е горещо. Какво правите по нататък! - Нервничи вече доцентът.
- Събличам си потника.
- После?
- Абе, гащите събувам, ама прозореца не отварям!

Добавен преди 10 години 14 Преглед

- Да.
- Възможно ли е пътуването във времето?

Добавен преди 10 години 4 Преглед

Студент пътува в нощен влак. В купето влиза бандит, вади нож и казва:
- Давай парите!
- Ама какви пари, аз нямам пари.
- Тогава защо трепериш?
- Помислих те за кондуктора...

Добавен преди 10 години 15 Преглед

Пътува някакъв пич във влака и на някаква гара в купето му влиза семейство - мъж, много грозна жена, пубер на 15 и лапе на 6-7 години. Пътуват си те и по едно време нашия човек пита мъжа:
- Близнаци, а?
- Какви близнаци, бе?! Не виждаш ли, каква им е възрастовата разлика?
Продължава пътуването и след около час нашия пак:
- А бе близнаци са!
- Не са бе, човек. Единия е на 15, другия на 6. Не виждаш ли сам?
И вече стигнали до друга гара, семейството тръгва да се изнизва и нашия направо хваща човека за ръката и го пита:
- Човек, не може да не са близнаци!!!
- А бе ти побъркан ли си? Къв е тоя малоумен въпрос? Не ги ли виждаш?
- А бе виждам ги аз, ама просто не мога да повярвам, че си я еб*л тая два пъти.

Добавен преди 10 години 17 Преглед

Когато в хотел видя, че вентилаторът не излиза от розетката, а закачалките са завинтени за гардероба, си мисля:
- "Нима те наивно си мислят, че пътувам без отвертка?"

Добавен преди 10 години 8 Преглед

Пътува в самолета един пелтек. По едно време гледа - лявото крило на самолета гори. - Сега, ако започна да обяснявам, като запелтеча и всички ще ми се смеят. Я да взема да го изпея! - помислил си мъжът и запял:
– Лявото крило гори...
А пътниците в хор продължили:
– Шааа-ла-ла-ла-ли...

Добавен преди 10 години 5 Преглед

- Пътувам в автобуса, до мен пътува хубаво момиче. Реших, ще се запозная с нея. Издебнах я на почивката, доближих се до нея, а тя взе че си запали цигара... Ааа НЕ, на нас с мама, такава не ни трябва!

Добавен преди 10 години 12 Преглед

Мъж се прибира от командировка и представя отчет за разходите в счетоводството. Счетоводителят чете:
- "За транспорт 50 лева, дневни 120 лева, прос*итутка 200 лева...
Счетоводителят:
- Да ти кажа, разходите за прос*итутка не са предвидени по закон. Обаче, какво да те правя, ще ти ги призная, но ще напишем "Забиване на гвоздеи 200 лева"...
След един месец същият мъж се прибира отново от командировка. Счетоводителят чете отчета:
- "Пътуване 50 лева, дневни 120 лева, забиване на гвоздеи 200 лева, ремонт на чука 200 лева"...

Добавен преди 10 години 72 Преглед

- Мила, искаш ли да усещаш, как ти лепне гърба, да пламти тялото ти... да въздишаш дълбоко и да се обливаш в пот?
- Ооххх, да скъпиии...
- Е, днес не мога да те закарам... ще пътуваш с автобуса!

Добавен преди 10 години 14 Преглед

Пътувам в автобуса. До мен стои приятно, миловидно момиче. Слизаме на една спирка. Решавам да я заговоря. Тя пали цигара. Нееее... на нас с мама такава не ни е нужна...

Добавен преди 10 години 17 Преглед

- Работата удовлетворява ли те?
- Оооооо, да.
- И по какво съдиш?
- Амиии, сутрин пътувам към работа с метрото, притиснат към някоя девойка и това ме възбужда. Вечер пътувам към нас в метрото, притиснат към девойка и не се възбуждам. Значи работата ме е удовлетворила!

Добавен преди 10 години 19 Преглед

9 правила за пътуване!
В България нищо не е както в другите държави. Имаме си специални правила за всичко и няма как да избягаме от тях. Пътуването из страната също си е един обичай, който никога не минава без следните неща:

1. Когато тръгвате за някъде - ВИНАГИ избирайте последния момент, когато и всички останали са решили да пътуват.

2. Дупките на пътя трябва да са повече от указателните табели. Как иначе ще внимавате и за двете?

3. Никога не давайте мигач при изпреварване - пестите от крушки, не смущавате водачите пред и зад вас и си спестявате едно усилие.

4. Когато стигнете вашата отбивка, непременно завийте от най-далечната лента, засичайки всички зад вас. Така ще държите водачите будни и нащрек.

5. Винаги карайте бавно в най-лявата лента и с 200 км/ч в най-дясната. Така или иначе скоростната лента не се ползва по предназначение.

6. Ако видите закъсала кола покрай пътя - НЕ СПИРАЙТЕ! Очевидно и никой пред вас не е спрял, вероятно е човекът хич и да не се надява.

7. Непременно слагайте корите за яйца от село на задното стъкло. Изглежда добре.

8. Винаги изпреварвайте преди завой. Доказано е, че вероятността от другата страна да има кола е 1:2 - я има, я няма.

9. И не забравяйте! Бъдете толерантни към другите на пътя - пускайте ги те да си трошат главата!

Добавен преди 10 години 5 Преглед