Вицове за пари
В тази категория има 4909 вица, разпределени в 328 под-страници.
Син на мутра иска пари от баща си:
- Тате, дай ми пари за кино.
- Колко?
- Ей толкова! - и показва с палеца и показалеца нужната дебелина на пачката.
- Вземи си от стаята, сине!
- От коя?
- От която и да е!
Красива мацка кандидатства за секретарка. Накрая я питат, колко пари мисли, че ще получава.
- 10 000 € - казва тя.
- Но, как, толкова взима главният ни счетоводител?!
- Ами, тогава си чукайте главния счетоводител.
Жена праща мъжа си до магазина:
- Ето ти пари, иди да вземеш половинка масло.
Мъжът се връща с половин литър водка:
- За половинка стигна, ама за масло не останаха пари.
Тези които смятат, че щастието не може да се купи с пари - никога не са плащали такса при развод.
Двама си говорят:
- Къде ще ходиш на почивка тази година?
- На Кушадасъ, че за Созопол нямам толкова пари...
В кръчмата:
- Дай акъл какво да купя на жената за рождения и ден.
- По-добре да попиташ нея какво иска.
- А, не! Толкова пари нямам!
- Жена ми ме заряза и ме остави без пукната пара...
- И моята ме остави без пари, ама не си тръгва...
Между приятелки:
- Вярно ли е, че ходиш с ония малоумник, само защото има пари?
- Не си разбрала - ходя с него, щото аз нямам пари.
В закусвалнята:
- Ена паница с боб и дванаесе филии леб!
- Ко пра'иш, уе чуек?
- Е к'во... иам пари, угаждам си...
- Мамо, тате... утре има родителска среща...
- Ааа, по-добре да идем на почивка с тези пари!
Двама се разминават в тъмна улица и единият вади нож:
- Стой! Имаш ли пари?
Другият бърка в джоба си, вади пистолет:
- Имам! Защо?
- Ами ей тъй, да ми развалиш малко...
- Ти разбра ли, че Елена отива в чужбина да се учи да свири на цигулка?
- Не. А откъде е взела толкова много пари?
- Събрали ги съседите и...
Когато една жена те иска - нямаш никакъв шанс, а когато не те иска - нямаш пари...
- Тате, защо мама я боли толкова често главата?
- Защото татко носи малко пари вкъщи.
- А защо носиш малко пари?
- Защото тати харчи част от парите с едни лелички със здрави глави!
БМВ то е като жената - чупи се, ядосва те, харчи ти пари, ама като завърти задника и всичко ти минава...
