Пиянски вицове
Алкохолът носи настроение, за този който го консумира, но понякога носи настроение за околните. Вицовете и лафовете за алкохола, и пияниците, със сигурност ще ви донесат много настроение.
В тази категория има 15114 вица, разпределени в 1008 под-страници.
Клиент в бирария към бармана:
- Как си лети времето! От десет години тук наливаш бира.
- Да, много вода изтече от тогава...
Един свещеник се качва на самолет. По време на полета стюардесата му предлага чаша уиски. Отчето посяга към чашата, но преди да отпие, задава странен въпрос:
- На каква височина летим?
- 8000м.
- Оооо не, благодаря! Прекалено сме близо до шефа.
Москва, Червения площад. Чуждестранен журналист пита руснак:
- Президентът Путин иска да ограничи или ако може даже да се забрани пиенето на водка. Какво мислите вие?
- Аз моето съм си изпил, но жалко за децата.
От съюза на винопроизводителите научихме, че на пазара вече е пусната успешно защитена в Еврозъюза,(запазена марка) "Козлодуйска молекулярна ракия", отлежала 40 години в инфра червени бурета, с ултра виолетов цвят.
Очаква се скоро да бъде защитена и друга марка - "Беленска реактивна ракия".
Вчера ходих на пързалка "Славия". И говоря дали е възможно да си наемем една компания един час лед. Обясняват ми колко ще струва, кои часове и т.н. Сещам се да попитам:
- А нали ще може да си донесем и някоя каса бира?
Отговорът е пълна веселба:
- Разбира се! Те, хокея тук, така си идват на тренировките.
Двама пияници си говорят:
- Чу ли? Започва годината на Русия в България?
- Какво ще рече това?
- Ами повече водка ще пием...
Питат директорката на 8-мо СОУ след пожара:
- Вярно ли е, че имате проблеми с пушенето в училището?
- Не, не е вярно, - отговаря директорката, криейки бутилка с уиски зад гърба си.
На един човек сина се разболял много тежко. Ходили по доктори, но всички казвали, положението е много лошо и детето няма да се оправи. Тогава човекът отишъл при една гадателка. Тя погледнала в картите и казала:
- Точно в 12 часа през нощта, детето ще оздравее, но бащата ще умре!
Прибрал се човекът, и понеже това му били последните часове, седнали с жена си на масата, сипали си ракия, нарязали мезета и взели да се сбогуват. Минало 12, но нищо не се случило. В това време детето влязло в стаята и извикало:
- Тате, тате ела да видиш - комшията е умрял!
Срещат се двама приятели:
- Е, как е брака?
- Отврат: да пуша вкъщи не може, нито пък капка алкохол, да отида на биричка с приятели изключено...
- Хм, да ти се доплаче направо.
- И да плача ми е забранено.
- Ще дойдеш ли с нас да пием на Нова година?
- Не, вкъщи ще съм... освен ако не се скарам с жената.
- Постарай се, все пак е Нова година!!!
Животът е някакъв омагьосан кръг - живееш - искаш да се напиеш, напиеш се - иска ти се да живееш...
Седи си бай Иван и гледа новогодишната програма. Гледа старите смешни предавания отпреди години, гледа после Комиците, гледа разни скечове... Накрая гледа новогодишното обръщение на президента, където държавният глава разказва колко много е постигнато през изминатата година и колко още повече ще се постигне следващата.
- Този затуй излиза последен: за да ме разсмее най-много от всичките досега - мрачно заключи бай Иван и гаврътна чашката с ракия.
Грузинска веселба. Домакинът казва:
- А сега Гиви ще произнесе тост!
Става Гиви и казва:
- Да пием! - и си сяда.
След малко пак:
- А сега Гиви ще произнесе тост!
Гиви пак става и казва:
- Да пием! - и пак си сяда.
След още малко:
- Вано да произнесе тост!
Вано започва:
- Уважаеми приятели! Всички ние сме се събрали тук в този хубав слънчев ден, за да празнуваме по един много добър повод...
Домакинът го прекъсва:
- Седни си. А сега Гиви ще произнесе тост!
Коледна промоция!!!
Събери седем капачки от ракия "Пиян-Залян" и спечели безплатна доставка до изтрезвителя!!!
Полицай спира кола криволичеща по пътя и се обръща към шофьора:
- Господине, явно сте пил, защо не оставите жена си да кара?
- Може да съм пиян, но не съм луд!
