Пиянски вицове
Алкохолът носи настроение, за този който го консумира, но понякога носи настроение за околните. Вицовете и лафовете за алкохола, и пияниците, със сигурност ще ви донесат много настроение.
В тази категория има 15114 вица, разпределени в 1008 под-страници.
Има 5 въпроса, на които винаги мъжа отговаря не така, както иска.
1) За какво си мислиш? За бира естествено. Но жената иска да чуе: Просто си мисля какъв съм късметлия да се оженя за такава красива и интелигентна дама.
2) Обичаш ли ме? Зависи от любовта ще си кажете вие. Но жената не иска да чуе друго освен: "Да, миличка!"
3) Дебела ли изглеждам с тази дреха? Колкото и да искате да кажете да си сложи нещо което не е по тялото й, вашата любима иска да чуе: "Не, разбира се!"
4) Мислиш ли че съседката е по-красива от мен? Може и да искате да кажете че е великолепна, особено без дрехи, но жената очаква горния отговор: "Не, разбира се!"
5) Какво ще правиш след като умра? Тук няма отговор, който да я задоволи. Въпреки че вие с кеф ще си купите Ферари и яхта, се гответе за такъв разговор:
- Ще се ожениш ли отново?
- НЕ!
- Нима не ти харесва брака...?
- Харесва ми, все пак съм с теб.
- Значи все пак ще се ожениш отново.
- УФФФФФФФФФФФФФФФФФФ...
- Ако е съседката, в нашето ли легло ще спи?
- Явно, няма да спи на пода я.
- А би ли изместил моите снимки от нощното ти шкафче заради нейните..
- Така излиза.
- А би ли и позволил да използва моите голф-стикове.
- Не, глупости.
- И защо?
- Е как... ти си десничарка, а тя работи с лявата ръка.
- Ъ!?
- По дяволите...
На всички е известно, че колкото повече изпиеш, толкова по-красиви стават жените. Алкохол! - Първия в света фотошоп.
Рано сутринта преди Бъдни вечер се звъни в дома на собственика на магазина за алкохол.
- Извинете, просто се чудех кога ще отваряте?
- Предполагам знаете, че днес е Бъдни вечер. Затова днес магазинът ще е затворен!
На следващата сутрин пак се звъни:
- Ишфинете, само са шудех ккога ша отваряти днеш?
- Но днес е Коледа! - бил отговорът на собственика. - Нима очаквате от мен да отворя точно днес?!
На сутринта след Коледа телефонът пак иззвънял:
- Ъъъъ, мноооогхо ша ишфиняам, ама днешш шъ утваряттти ли?
- Вижте какво! По време на празниците не спряхте да ме тормозите! Обещавам ви утре, като отворя, вас лично да ви пусна първи да влезете, само ме оставете на мира!!!
- Да ме пушнете да фляса?! Нно аш ишкам да ишляша!!!
Санаториум за алкохолици. Провежда се лекция за вредата от алкохола. За да подкрепи нагледно думите си лектора изважда един червей и пред очите на всички го потапя в чаша с водка. Червеят се сгърчва и умира.
- Е, каква е поуката? - пита лекторът.
От задния ред се чува глас:
- Че алкохолиците нямат глисти.
Чукча отива на гости на геолог. Геологът го посрещнал добре, нагостил го, а на следващата сутрин Чукчата пита:
- Геолог, остана ли ти още бира?
- Не! Обаче долу в кръчмата трябва да има.
- Геолог, на Чукча му се пие бира. Напиши ми на една бележка, какво да кажа в кръчмата...
Написал геологът нещо на едно листче и го дал на Чукчата.
Влиза Чукчата в кръчмата и чете от листчето:
- Има ли бира?
Кръчмарят:
- Няма!
Чукчата чете нататък:
- Мамка му! Така си и знаех...
Във връзка със случаите на масови пиянства в орбита ръководството на НАСА моли да се считат направените от американски астронавти открития на двойни галактики и двойни звезди за недействителни.
- Скъпа, имам изненада за теб!
- Изтрезнял си?
На мъжа му се пийва ракия. Тръгва към хладилника да извади бутилката, но жена му го разубеждава:
- Остави шишето на мира, току виж някой ми дошъл на гости и тогава с какво ще го почерпя?
Мъжът се съгласява. През нощта жената проявява желание за любов, а той на свой ред й казва:
- Остави го на мира, току виж някоя ми дошла на гости и тогава...
Ако още от сутринта ти е добре - значи, че още не си изтрезнял.
- Той няма приятели!
- Защо?
- Ами... не пие.
Пратил Господ Дева Мария на земята да му каже как живеят хората. Праща тя телеграма от Русия:
"Тук хората пият, и пият, и пият. От дъжд на вятър работят. Обшо взето - ужас".
Праща втора телеграма от България:
"Тук хората пият, работят и се еб*т. Общо взето - умряла работа."
Праща от Западна Европа:
"Тук хората работят пет дена и живеят два. Общо взето има ред. Утре летя за Америка"
Чака Господ вести от Америка, ама няма нищо.
Праща Свети Петър да провери какво става.
Отива той и какво да види - седи Дева Мария на една поляна, около нея разни хубавци, свири музика, ядене и пиене много, хората весели.
Видяла го Мария и се провикнала:
- Пепи, кажи на Боги, че Мими няма да се връща.
- Вчера те видях да излизаш от една кръчма!
- Какво да се прави, не мога да живея там!
Прибира се мъжът посреднощ на пръсти.
- Не те е срам... пияница... мръсник...!!!
- Не бе жена, задрямал съм на вън в хамака.
- Къв хамак бе??? Аз го прибрах още оня ден.
- ЕЕее... аз се придържам към моята версия.
Три литра бира заместват обеда, четири - събеседника, а пет - жената...
- А ракията е все по-вкусна и вкусна...
- А жените все по-хубави и хубави...
