Пиянски вицове
Алкохолът носи настроение, за този който го консумира, но понякога носи настроение за околните. Вицовете и лафовете за алкохола, и пияниците, със сигурност ще ви донесат много настроение.
В тази категория има 15114 вица, разпределени в 1008 под-страници.
- Скъпи, къде беше?
- В работата, шефът ме задържа.
- А-а-а. А защо миришеш на бира?
- С това ме задържа.
Дневник на терорист в Русия:
Ден 1. Хванахме заложници. Барикадирахме се. Пихме с всички.
Ден 2. Пак пихме с всички. За малко да умра.
Ден 3. Ударихме по няколко бири за махмурлука. Поискахме откуп: самолет
и за всеки заложник по каса бира.
Ден 4. Властите дадоха каквото искахме. Изпихме пивото. Заложниците не
искат да си тръгват. Трябва да продаваме оръжието, няма бира.
Ден 5. Дойдоха специалните части. Разменихме гранати за водка. Напихме се
всички.
Ден 6. Цял ден търсихме къде сме забутали самолета. Накрая го намерихме и
го продадохме. Изпихме парите.
Ден 7. Чакаме да дойде анти-терористичната бригада. Обещаха да донесат още
водка.
Ден 8. Снощи изпихме всичката водка. Сутринта ни беше лошо. Дойдоха
медицински екипи. Донесоха спирт. Леко подобрение.
Ден 9. Дойдоха някакви хора. Казаха, че са заложници. Нищо не носеха.
Разменихме ги за водка.
Ден 10. Превзехме склада с гориво на летището. Керосина има отвратителен
вкус.
Ден 11. Не мога вече, аман от тоя керосин...
Ден 12. Исках да се предадем. Не ме пуснаха. Заложниците казаха, че ще ме
набият ако опитам пак да се предам. Пак пихме керосин.
Ден 13. Помощ! Някой да ме измъкне от тук!
Влизат в бара двама. Поръчват си две водки и искат една капачка от бира. Барманът му станало любопитно и ги загледал - седнали на маса в ъгъла, единият капнал малко водка в капачката и извадил от джоба си един ма-а-а-алък мъж и казал:
- Е, Боцю, разкажи му и на него, как си напсувал онзи шаман в Африка...
- Вчера гледа ли мача?
- Да, до два през нощта.
- Но мачът свърши още в единадесет?!
- А бира остана!
Англичанин лети от Англия за САЩ с авиокомпания "Пан Американ". След отлитането ударил набързо няколко големи уискита и заспал... на пода на самолета. Стюардесата го буди, бутайки го по рамото. Той трудно отваря очи и пита:
- Where are we?
- In US.
- In my ass???
- Снощи изпих две водки, три бири, една ракия и два джина и на сутринта нищо ми нямаше!
- Как така, бе?
- Нищо ми нямаше бе, гащите ми нямаше, блузата ми нямаше, часовника, телефона...
Биологична активна добавка - БИРА.
Снижава стреса, тренира черния дроб и бъбреците, повишава общителността.
Начин на употреба: да се приема по време на ядене, три пъти на ден, в продължение на месец.
Един пиян се прибирал късно през ноща. Пътят му минавал през гробищата. Имало прясно изкопан гроб, подготвен за следващият ден и пияният залитнал, паднал в гроба и там заспал. На следващата сутрин се събудил и гледа един пиян поп го гледа умно отгоре. Пияният се обвил с ръце и измрънкал:
- Дядо попе, студено ми е!
А пияният поп му отговорил:
- Как няма да ти е студено, като си се разровил целия.
Човек влиза в заведение, което цялото било в лунички. (нали се сещате-онези ситни бемчици, които някои хора имат по лицето си) Та всичко било на лунички-стените, масите, столовете, чиниите, чашите, вилиците и лъжиците, абе всичко. Дошъл сервитьора - и той на лунички. Хората в заведението също били на лунички. Сервитьора попитал нашият човек:
- Какво ще желаете, господине?
- Кафе и кола. Но може ли да ви задам един въпрос?
- Да, разбира се.
- Това кафене да не би да е специално за хора с лунички?`Щото гледам навсякъде има...
- О, не, не! Одеве един пиян се изсра на вентилатора.
Мъж се прибира кьор-кютук пиян. Влиза в къщи и се отправя към кухнята. В това време жена му станала и отишла до вратата на кухнята, за да види какво ще прави. Мъжа отишъл до хладилника, отворил вратата и казал:
- Такси, ще ме закараш ли до централна гара? А ,зает си? Добре, ще спра друго такси. - и така няколко пъти отварял и затварял вратата на хладилника, задавайки същият въпрос. На жената и писнало да го наблюдава и си казала: "Аз ще ходя да си лягам, пък той като му омръзне ще дойде и той. А мъжът още по упорито отварял вратата и питал:
- Такси, ще ме закараш ли до централна гара? - и си отговарял - и ти ли нещеш, ай, стига бе, няма ли някой да ме закара до централна гара?
На следващата сутрин, жена му се събудила и гледа - мъжът и го няма до нея в леглото и казала:
- Сигурно още се моли на хладилника да го закара до гарата.
Отишла в кухнята и що да види - мъжът и го няма и там, ама и хладилника го няма. Тя се почесала учудено по главата и казала:
- Брей-й-й, кандардисал го е, да му се не види!
Не за първи път пием като за последен път.
Ако се случи нещо хубаво, пиеш за да отпразнуваш. Ако се случи нещо лошо, пиеш за да забравиш. Ако нищо не се случи, пиеш за да се случи нещо.
Да-ааа... мисля,... значи съм изтрезнял!
Винаги ще се намери повод, да се пийне без повод.
Тост:
Нека твоите органи да работят по-добре от държавните.
