Пиянски вицове
Алкохолът носи настроение, за този който го консумира, но понякога носи настроение за околните. Вицовете и лафовете за алкохола, и пияниците, със сигурност ще ви донесат много настроение.
В тази категория има 15114 вица, разпределени в 1008 под-страници.
Здравейте, драги слушатели днес ще предаваме на живо световното по пиене! Както знаете след полуфинала останаха: англичанин, американец, руснак и Българин. О, боже, какво ли ще прави българина с този черпак. Той се качва върху бъчвата с червено вино и започва да загрява. Явно много обича червеното вино. И ето започваме първи е англичанина, той ще пие ДЖИН от 100 мл. Чаши. И ето го започва 1,2,3,4,5 и той се олюлява и на пода е това беше от англичаните само 500 мл джин, но какво прави българина, той продължава да гребе с черпака явно много обича да загрява. Ето американеца се приготвя той ще пие УИСКИ от 150 мл. чаши. И започва 1,2,3,4 изглежда замаян, олюлява се но ето, той продължава 5,6 и това беше медиците го изнасят от терена все пак е по добър резултат от англичанина. А българина май вече загря ето слиза от бъчвата с червеното вино и какво прави той, качва се на кацата с бира и той продължава да загрява. Ето вече е ред на руснака, той ще пие ВОДКА от 500 мл. шишенца. И започва 1,2,3,4, ооо, боже господи възможно ли е това, той продължава 5,6,7 и олюлява се и е на земята. Драги слушатели бяхме свидетели на нещо уникално 3.5 литра водка за по малко от 5 минути това се вижда само веднъж в живота. И идва ред на българина, той ще пие РАКИЯ от кацата с черпак 400 мл. И започва, ооо, боже господи, той изсмуква черпак след черпак с невероятна скорост и ооо, не на път е да се случи най-лошото ооо, не, не, не, ооо, не случи се черпака се счупи, но какво прави българин, той продължава да пие от шепите си, съдиите се чудят по какъв начин да мерят обема... След 5 мин. пиене и какво става драги слушатели българинът падна в кацата и медиците го вадят и ето откарват го в токсикологията, а ние се оттегляме докато съдиите не сметнат количеството изпил българина... след 10 мин. Драги слушатели случило се е нещо ужасно в болницата, българинът се събудил на влизане в болницата и още си мислел че трябва да пие! Току-що от болницата ни казаха че запасите им от мед. спирт са намалели драстично, преди да успеят да упоят българина, но това няма значение ето съдиите излизат с резултати. И какви са резултатите: НЕ УСПОРИМА ПОБЕДА ЗА БЪЛГАРИНА ПОРАДИ ТОВА ЧЕ СЪДИИТЕ НЕ СА УСПЕЛИ ДА СМЕТНАТ ИЗПИТОТО КОЛИЧЕСТВО!!!
Влакът влиза в гарата и кондукторът обявява:
- Пилзеен!
- За мен две бутилки! - поръчва един от пътниците.
В магазина за алкохол:
- Извинете, мисля, че водката Ви е развалена.
- Защо?
- Вчера купих 2 бутилки. Изпих ги и ми прилоша.
Алкохолът убива мозъчни клетки, но не всички, а само тези, които отказват да пият.
Напивайки се в зоопарка главното е да не изгубиш човешкия си облик!
В магазин за алкохол клиент иска бутилка Bushmills. Докато продавачката търси исканата бутилка, клиентът пита:
- Нали не е менте? Че за дете го взимам!
Настанаха тежки дни за токсикологията покрай абитуриентските балове...
- Нещо ме цепи главата...
- Това просто е от вчерашното пиянство...
- Де да беше... Много по-зле е, това е от днешната трезвеност.
Преходна възраст - това е когато не знаеш, какво искаш. Сладолед ли, или бира...
Животът след петдесетте точно започва - помисли си една жена и помоли да и сипят още петдесет.
В кръчмата:
Доню, бъзика Теню:
- Заизлизат ли ти косми по ушите и носа, вече си пътник!
Теню:
- Тъй сме ние расовите мъже!
Митю:
- Че аз кво да кажа, като имам и между пръстите на краката?
Ако секретарките по света носиха кафе, така както играят техните страни на Световното по футбол:
ГЕРМАНИЯ - влиза в кабинета с маршируваща походка, не излива нито капка кафе, оставя го на масата.
Излиза с маршова стъпка. Това се повтаря четири пъти поред. Четирите чашки кафе на масата образуват безупречна геометрична фигура.
КОСТА-РИКА - прави нелошо кафе. В първата половина от деня носи кафето безгрешно. След обяд се изморява, седи зад компютъра, играе игри.
ПОЛША - руса глупачка. Носи кафето, блъска се в рамката на вратата - излива всичко. Носи го втори път, блъска се втори път - отново го излива. На третия път си удря главата, излива всичко върху себе си, сяда и плаче.
ЕКВАДОР - разбира от кафе почти най-добре от всички, но го приготвя малко небрежно. Въпреки това се получава вкусно.
АНГЛИЯ - приготвя кафето два часа. Сервира го на масата още два часа. Всичко прави правилно, но успява да го развали и кафето става лошо. Самата тя е грозна и очилата.
ПАРАГВАЙ - добра е!
ТРИНИДАД И ТОБАГО - носи чашки пълни до половината, но изглежда, че са пълни.
ШВЕЦИЯ - носи чашки пълни до половината, но изглежда, че нищо не е донесла.
АРЖЕНТИНА - красива, елегантна, бърза. Носи вкусно кафе на време и толкова колкото е необходимо.
КОТ Д'ИВОАР, АНГОЛА, ГАНА, ТОГО - чернокожи красавици. Всички работят в европейски столици. Обучени и пластични. Не носят кафе.
СЪРБИЯ и ЧЕРНА ГОРА - известна е само с това, че няма постоянно местожителство. Защо и е кафе?
ХОЛАНДИЯ - Запомня се с оранжевата минипола. Затова никой не помни, носила ли е кафе.
МЕКСИКО - трудолюбива и симпатична. Прави силно кафе.
ИРАН - никой не знае как изглежда и не знае как да и поиска кафе. Под фереджето не се чува и звук. Казват, че вкъщи прави превъзходно кафе за мъжа си.
ФРАНЦИЯ, ШВЕЙЦАРИЯ - проспах ги, и правилно постъпих.
ПОРТУГАЛИЯ - опитна, не запомняща се, невзрачна. В Русия няма да преживее. Умее да приготвя кафе, но само по един начин.
ИТАЛИЯ - красива, съвременна, удачна, компетентна. Прави ароматно кафе.
САЩ - втурва са в кабинета на директора с помпони и пее песни. Мисли, че кафе, това е нов вид кока-кола, това и носи. Само си го изпива, гръмко уригва и пръхти като кон.
ЧЕХИЯ - прави всичко както трябва.
АВСТРАЛИЯ - преди е работила като охрана, затова може да поваля по трима - четирима мъже. Още повече, носи кафе, макар и в последния момент, когато никой вече не го очаква.
ЯПОНИЯ - приготвя кафе според традициите на самураите. Носи чашката на края на меча, но в последния момент АВСТРАЛИЯ я настъпва по кимоното, тя пада, разбива целия сервиз и си прави харакири.
КОРЕЯ - носи кафе, но с такава кисела физиономия, че не ти се иска да го пиеш.
БРАЗИЛИЯ - блестяща, ослепителна, с огромни ц*ци... Влиза в кабинета в ритъма на румба, присяда на края на масата, оголва бедро. Разказва свеж виц и пленително се смее. След като си тръгне всички стоят с отворена уста половин час. За кафето никой не си спомня.
ХЪРВАТИЯ - добра във всичко (с изключение на странната рокля в клетката). Прекрасно приготвя кафе, но когато го носи, винаги забравя да отвори вратата на кабинета, а ако все пак успее да го донесе (отворили са и вратата), то оставя чашката във фикуса.
ИСПАНИЯ - феерична, брилянтна. Капучино, еспресо, лате - десетки видове и начини за приготвяне. Прави всичко с настроение и шик. На следващия ден може да не дойде на работа.
УКРАЙНА - объркана, некомпетентна, не знае от къде да вземе кафе, как да го свари, къде да го занесе. Знае две думи на английски. След уволнението прибира сребърните лъжички.
РУСИЯ - не е стигнала до работата, видяли са я в парка с бутилка водка. И откъде намира пари?
САУДИТСКА АРАВИЯ и ТУНИС - подават си един на друг кафето на курсове за повишаване на квалификацията. В резултат са намерени две чашки с нормално черно кафе и две с нефт.
Предварителни ласки - това е бутилка бира преди бутилка водка.
Един мъж се връща вкъщи доволно пиян, влиза в спалнята си и що да види: някаква страхотна мадама му спи в леглото. Зарадвал се нашия човек, оправил я, и заспал доволен. Сутринта става и вижда, че до него вместо мадама е майка му. Паникьосал се и скочил през прозореца. По улицата минал един човек и като го видял казал:
- Ц, ц, ц, ц тоз си е еб*л майката!
Смелчаците от фрегатата "Смели" смело се занимавали с контрабанда на алкохол и цигари.... докато дързък конкурент( от фрегата "Дръзки") не подал сигнал...
