Вицове » Пътуване

Вицове за пътуване

В тази категория има 1607 вица, разпределени в 108 под-страници.

Оценка: 3 от възможни 10 - общо: 8807

Навремето, в едно купе на влака пътувала дама на средна възраст с младата си дъщеря. А точно срещу тях били седнали войник и старшина. По някое време, железницата навлязла в тунел. Чула се звучна целувка.
А веднага след нея - плясък на шамар!
Дамата на средна възраст си помислила:
"Ясно! Войникът е целунал дъщеря ми! А тя му е зашлевила плесница!"
Младата дъщеря си помислила:
"Ясно! Старшината е целунал мама! А тя му е забила един шамар!"
Старшината си помислил:
"Ясно! Войникът е целунал момичето! А тя в тъмното се обърка и плясна по лицето - мен!"
А войникът си помислил:
"Ех, няма ли влакът отново да навлезе в тунел! Да си целуна пак шумно ръката. И да забия още един шамар на старшината!"

Добавен преди 1 година 20 Преглед

Блондинка пътувала в малък двуместен самолет, заедно с пилота. За нещастие той получил сърдечен удар и умрял по време на полета. Паникьосана, жената започнала да вика за помощ по радиото:
- Мейдей! Мейдей! Помогнете ми! Пилотът ми получи сърдечен удар и е мъртъв, а аз не мога да пилотирам. Помогнете ми! Моля ви, помогнете ми! По радиото се чул глас:
- Тук е управлението на полетите. Чувам Ви съвсем ясно. Ще Ви помогна да се върнете на земята. Имам голям опит с подобни ситуации. Поемете си дълбоко въздух! Всичко ще бъде наред. Сега, кажете ми Вашата височина и позиция!
Блондинката отвърнала:
- Висока съм 163 сантиметра и съм на предната седалка.

Добавен преди 1 година 15 Преглед

Трима математици и трима физици се канят да пътуват с влак до Бургас за годишната пролетна конференция. Срещат се пред касите на гарата. Първи на опашката застават физиците и те като всички нормални хора си купуват по един билет. Но математиците си купуват само един билет.
- Как така? - чудят се физиците.
- Нали контрольорът ще ви свали без билети!
- Не се притеснявайте, - отговарят математиците - Ние имаме МЕТОД.
Физиците тръгват да се настаняват след математиците само за да видят загадъчния "метод".
Математиците се напъхват в една тоалетна и когато контрольорът чука на вратата оттам се показва една ръка с билет. Контрольорът го взима, проверява и после всички без проблем стигат до Бургас...
След конференцията групата пак се среща на гарата. Физиците, въодушевени от примера на математиците, купуват един билет. Математиците не взимат нито един...
- Какво ще покажете на контрольора?
- Имаме си МЕТОД - отговарят те...
Във влака физиците се напъхват в една тоалетна, а математиците - в друга.
Скоро след потегляне на влака, един от математиците се приближава до тоалетната, където се крият физиците и чука. Подава се ръка с билет. Математикът взима билета и се връща при колегите...
ИЗВОД: Не ползвайте математически методи, без да ги разбирате...

Добавен преди 1 година 34 Преглед

Комунистическата революция стигнала и до Рая. Стар посивял брадат мъж застава пред превзетите от комунистите райски порти. Посреща го другарят Петър Петрович и го пита:
- Какъв беше баща ти?
- Адвокат.
- А майка ти?
- Дъщеря на търговец.
- А жена ти?
- Аристократка.
- Ти с какво се занимаваше?
- Ох, пътувах и писах книги.
Другарят Петрович клати неодобрително глава и казва:
- Мда, драги мой, трудна работа... А как ти беше името?
- Маркс, Карл.

Добавен преди 1 година 23 Преглед

Пътува една девойка на стоп Варна - Бургас и на първия който маха спира. Качвайки се в колата казва:
- Пари немам, ако искаш с*кс да ти кажа че много ми мирише катерицата!
- След известно време спира шофьора:
- Ще ме извиняваш ама не се трае... тая миризма!
Пак маха момата и следващия спира:
- Пари немам ако искаш с*кс да знаеш че много ми мирише катерицата!
След час пак се спира:
- Слез бе жена... не се трае!
Пак маха и спира един камион:
- Шефе до Бургас съм... ама ако искаш с*кс да знаеш че много ми мирише катерицата!
След час пътуване рязко набива спирачки:
- Ей слизай... слизай веднага!
- Ама нали ти казах за миризмата!
- Остави миризмата... почна да ми пари на очите!

Добавен преди 1 година 23 Преглед

В автосервиз:
- И как досега не сте чули този ужасен шум от двигателя?
- Ми днес за първи път пътувам без жената...

Добавен преди 1 година 25 Преглед

Вълкът Лисицата мечката и таралежът и още няколко животни пътували във влака.
По едно време купето се отворило и влязъл в заекът, който попитал следното:
- Кой иска да се бие с мен?
Всички взели да се смеят, но все пак Лисицата казала:
- Аз.
Излязла лисицата извън купето със заека за да се бие с него чуло се тупа лупа и по едно време заекът отново влязъл и казал:
- Оправих Лисицата, вече тя е история. Кой иска да се бие с мен още?
Вълкът от учуден казал:
- Добре Зайо, излизам да се бия с теб.
Отново след като двамата излезли от купето, се чуло тупа лупа, по едно време заекът отново влязъл и казал:
- Вълкът вече е история Кой иска да се бие отново с мен?
Този път обаче животните много се уплашили и никой от тях не изявил желание да се изправи срещу заека.
Заекът отново повторил:
- Кой иска да се бие с мен за втори и последен път ви питам, защото лъва трябва да се прибира, понеже лъвицата го извика да го праща на пазар?

Добавен преди 2 години 15 Преглед

Блондинка и мъж пътуват в самолет. Мъжът предлага:
- Искате ли да играем на една игра? Аз ще ви задам въпрос, ако не познаете, ще ми дадете 5 евро, ако аз не понася аз ще ви дам.
- А не, не мога, уморена съм.
- Добре де, ако аз не позная, ще ви дам 500 евро.
- Е добре, хайде. И така мъжът задал някакъв въпрос, блондинката не знаела и му дала 5 евро.
Дошъл нейният ред:
- Кое е това нещо, което се качва в гората на четири крака а слиза на три?
Мъжът почнал да мисли и нищо не измислили. Извадил лаптоп и почнал да рови. Накрая се отказал и и дал 500 евро. Дошъл неговия ред:
- Добре де, какво е?
- Ами и аз не знам - казала тя и му дала 5 евро.

Добавен преди 2 години 13 Преглед

Двама спорят кой транспорт е по-сигурен - железопътния или въздушния. Защитникът на въздушния споделя:
- Според мен въздушният транспорт е по-сигурен!
Другият:
- И защо смяташ така?
- Ами аз пътувах един, единствен път с влак и той катастрофира!
- Как така?
- Ами върху влака падна самолет...!

Добавен преди 2 години 9 Преглед

- Мамо, днес пътувах с татко. Отстъпих мястото си на една кака. Но тя не седна.
- А ти какво?
- Отново седнах върху коленете на татко.

Добавен преди 2 години 13 Преглед

Габровец във видимо недобро състояние пътувал с влак. Но, на всяка спирка слизал и си купувал билет до следващата. Попитали го като така не е добре защо прави това?
Отговорил:
- Изписаха ме от болницата за мрене. Та че, и затова сега не съм сигурен дали ще стигна до вкъщи жив...

Добавен преди 2 години 14 Преглед

Веднъж, папата казал на своя шофьор:
- Сине мой, ти работиш твърде много и се уморяваш доста.
Нека днес се разменим! Аз ще карам колата. А ти - ще седиш на задната седалка.
Онзи се изчервил и запелтечил:
- Ваше Светейшество, не мога да допусна такова нещо. Чувствам се ужасно неудобно! Какво ще кажат хората?
Светият Отец сложил ръка на рамото му:
- Настоявам, сине мой! Така и аз ще си припомня що е смирение! Ще се качим на необозначена кола с тъмни стъкла. И никой няма да разбере.
И така, двамата потеглили с въпросното возило, излезли от Ватикана и се отзовали по улиците на Рим. Главата на римокатолическата църква надул здраво газта. Не след дълго, двама карабинери забелязали фучащата с бясна скорост кола! Единият вдигнал стоп-палката и когато автомобилът спрял се приближил към него. А вторият останал на място. Когато затъмненото странично стъкло се спуснало, представителят на закона пребледнял, козирувал и хукнал обратно. Когато стигнал колегата си, той му прошепнал:
- На задната седалка пътува някаква много важна клечка. Хич не ни трябва да се занимаваме с него!
Другият наострил уши:
- Ама, кой е тоя, бе?
Първият карабинер рекъл със страхопочитание:
- А, бе - не го познавам. Ама, смятай за какво става въпрос! ЛИЧНО - ПАПАТА МУ Е ШОФЬОР!!!

Добавен преди 2 години 17 Преглед

На Централна гара - София една баба се качила във влака за Бургас. Влязла в първото купе. То било пълно с възрастни хора. И ги попитала:
- Прощавайте! Тука някой има ли внуци?
Хората отговорили в хор:
- Да, всички имаме.
Старицата продължила нататък. Влязла в следващото купе. То било пълно с хора на средна възраст. И ги попитала:
- Прощавайте! Тука някой има ли внуци?
Двама-трима кимнали утвърдително:
- Да, имаме.
Бабата продължила нататък. Накрая стигнала до последното купе. То било пълно със съвсем млади хора. И тя отново попитала:
- Прощавайте! Тука някой има ли внуци?
Младежите се засмели:
- Ние още деца нямаме, пък камо ли внуци!
Бабата грейнала от радост:
- Чудесно! Може ли да пътувам при вас? Те отговорили любезно:
- Заповядайте! Но защо ни зададохте такъв въпрос?
Старицата обяснила:
- Сега, искам чак до морето да ви говоря за моите внуци. А много мразя някой да ме прекъсне и да почне да говори за неговите.

Добавен преди 2 години 14 Преглед

Пътуват четири жени в автобуса за Трън. Завалява сняг и започва разговор:
- Леле, забели га!
- Забели га и че га намаа до ПЪПЪТ.
- Че га намаа, па че омекне.
- Че омекне, па че се разлизга.

Добавен преди 2 години 9 Преглед

Мъж пътувал с колата си и качил на стоп една мацка. Ха тука да отбие, ха там да отбие, обаче мацката не ще. Стигнали те до разклона на пътя и мацката казала, че трябва да слиза.
- Е, поне една целувка няма ли да ми дадеш за благодарност? - попитал шофьора.
Мацката си подала главата през прозореца на колата, шофьора вдигнал стъклото, минал зад нея и... След като свършил, пуснал мацката и тя си заминала по пътя, но наблизо един дядо си пасял козичките и видял всичко.
- Колко струва тая кола, бе момче? - попитал дядото.
- Дядо, нямаш толкова пари.
- Абе, за цяла кола пари може и да нямам, ама поне една врата ще си купя...

Добавен преди 2 години 13 Преглед