Вицове » Пътуване

Вицове за пътуване

В тази категория има 1607 вица, разпределени в 108 под-страници.

Оценка: 3 от възможни 10 - общо: 8809

След обявяването на безплатния Интернет в БДЖ за ромите ще имат вече второ безплатно нещо освен пътуването.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Двама приятели пътуват във влак. Неочаквано единия пита другия:
- Знаеш ли защо колелата на влака тракат?
- Не, защо?
- Ами, нека вземем един влак. Като се абстрахираме от вагоните, какво остава? Локомотива! Като се абстрахираме от локомотива, остават колелата. Нека се абстрахираме от всички колела, освен от едно. И така, колелото представлява нищо друго освен един кръг, лицето на което е пи по ер на квадрат. Като се абстрахираме от пи и от ер остава един квадрат. Е много ясно, че един квадрат като се движи по релсите ще трака!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

- Чу ли, че Ейяфятлайокутъл се е събудил?
- А ти сигурен ли си, че не е Хванадалсхнукюр?
- Разбира се, Хванадалсхнукюр е около самия Рьойвархьопън, а
Ейяфятлайокутъл е близо до Бьортън Гунльойсон, ако пътуваш по посока на Вахтнайокутъл.
- Слава богу, защото имам роднини в в Хапнарфьордюр!
Ако сте прочели без да сричате този диалог - значи сте исландец.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

- Тате, преди към комунизма пътувахме, а сега към демокрацията?
- Стоим си, сине... Нашият влак е спрял по средата и крадат ли крадат...

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Висше училище организира пътуващ научен семинар до Барселона. Половината от участниците са преподаватели, а другата половина - членове на семействата им - деца, съпруги, съпрузи, баби, дядовци. Разноските се поемат от училището. Възмутена преподавателка, непоканена да участва в мероприятието, пита:
- И как роднините ще се включат в семинара?
- Що за въпрос? - й отговаря един от участниците. А кой ще бъде слушател?

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Шотландец се оженил за вдовица и след сватбата пътува с влак.
- За къде пътува господина? - пита го спътник от купето.
- За меден месец...
- А жената къде е?
- Тя вече е била...

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Странен навик забелязах в себе си, след като почнах да работя като таксиметров шофьор. Опитвам се да взема пари даже от тези, които пътуват с мен в асансьора.

Добавен преди 12 години 3 Преглед

Обява:
Семинар, посветен на пътуванията във времето, ще се проведе от 22 до 25 юли 1863 година.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Промоция от БДЖ - пътуваш двойно повече време за същата цена!

Добавен преди 12 години 2 Преглед

В купето в нощния влак сядат един младеж и един възрастен евреин. Когато влакът потегля младежът пита евреина колко е часа, но евреинът не му отговаря. Така пътуват цяла нощ без да разменят и една дума. На сутринта когато слизат от влака евреинът казва:
- Девет и половина.
Учуден младежът го пита защо му казва чак сега.
- Ако ти бях казал снощи - обяснява евреинът - щяхме да завържем разговор, ти щеше да ми кажеш, че никога не си бил в този град, никого не познаваш и аз като състрадателен човек щях да те поканя в къщи. Там щеше да се запознаеш с дъщеря ми, щяхте да се харесате и нещата щяха да отидат към сватба, а на мен за какво ми е зет, който няма даже ръчен часовник?

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Нека британските учени поне веднъж да свършат нещо полезно:
- За къде в пиковите часове пътуват всичките тези баби и дядовци?

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Пиян пътува прав в автобуса и при всеки завой залита върху стоящата наблизо жена:
- Господине, престанете да ме блъскате!
- Я ходи да се шибаш!
- И простак на всичкото отгоре...
- Не! Доброжелател!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Маршрутка:
Пътуват всички, напрегнати някак, дишат съвсем слабо, през четири слоя марли.
Качва се някакъв със зачервени очи и почва да кашля силно.
- ?!??!?!?
- Не се притеснявайте, това не е грип, това е туберкулоза!
- А-аа.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Питат блондинка:
- Къде беше на почивка?
- На Тенерифе.
- А това къде е?
- Не знам, със самолет пътувах.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Като уведомили Георги Първанов, че от Синята коалиция са го призовали да не харчи пари за излишно пътуване до Австралия и Нова Зеландия казал:
- Много са нагли! Още малко и на лов да не ходя ще поискат!

Добавен преди 12 години 3 Преглед