Вицове » Нови вицове

Нови вицове

Двама пияници в кръчмата.
- Тоше, знаеш ли колко е часът?
- Знам.
- Благодаря!

Добавен преди 4 дни 12 Преглед

Жена търси в магазина висок гардероб. Питат я:
- Висок ли ви е тавана?
- Не, съседа е висок.

Добавен преди 4 дни 8 Преглед

- Колко пъти може да се наблюдава Слънцето през телескоп?
- Два пъти. Веднъж с дясното и веднъж с лявото око.

Добавен преди 4 дни 9 Преглед

Той:
- Скъпа, понякога иска ли ти се да бъдеш мъж?
Тя:
- Не, миличък. А на теб?

Добавен преди 4 дни 9 Преглед

- Тате, дай пари за презе*вативи?
- Не може! Искам внуци...

Добавен преди 4 дни 8 Преглед

- Скъпи, не се ли боиш от мен, когато съм без грим?
- Ако трябва да бъда честен, аз се боя от теб и когато си с грим...

Добавен преди 4 дни 13 Преглед

- Докторе, боли ме десния крак.
- Бабо, това е от годините.
- Ааа, не ме лъжи! И левия ми е на толкова години, пък не ме боли!

Добавен преди 4 дни 11 Преглед

Разговор между мъж и жена:
- Бих отишъл накрая на света заради тебе.
- Ах, колко си романтичен!
- Ама ти сигурно и там ще дойдеш!

Добавен преди 4 дни 13 Преглед

Двама си говорят за жени:
- Краката и са като на газела.
- Такива дълги и стройни ли?
- Не бе, космати.

Добавен преди 4 дни 10 Преглед

- Приятел, що си тъжен?
- Моята ме заряза заради някакъв индиец.
- Ми, те боготворят кравите.

Добавен преди 4 дни 11 Преглед

Известен журналист пита известен адвокат:
- Вярно ли е, че за два въпроса взимате 500 евро?
А адвокатът отговорил:
- Да, вярно е. Какъв е вторият въпрос?

Добавен преди 4 дни 14 Преглед

Две приятелки си говорят:
- Ти събуждала ли си се толкова щастлива, че импулсивно да целунеш човека до теб?
- Да, разбира се, много често!
- Е, аз го направих, но ме изхвърлиха от автобуса.

Добавен преди 4 дни 7 Преглед

Две блондинки си говорят в кафенето на културни теми.
- Муцка, ти гледала ли си Титаник?
- О, да! Даже няколко пъти!
- Коя сцена ти хареса най-много?
- Оная дето бяха на кораба!

Добавен преди 4 дни 7 Преглед

Изпит по анатомия. Професорът пита студентка:
- Кой човешки орган е символ на любовта?
- При мъжа или при жената? - пита студентката.
- Господи! - възмущава се професорът. - По мое време това беше просто сърцето...

Добавен преди 4 дни 11 Преглед

Говорят си двама стари приятели, при случайна среща.
- Семейният живот как е? Всичко наред ли е?
- Да, всичко е наред!
- Жена, деца...
- Ти пък? Казвам, че всичко е наред - нито съм женен, нито деца..

Добавен преди 4 дни 7 Преглед