Нови вицове
Две блондинки си говорят в кафенето на културни теми.
- Муцка, ти гледала ли си Титаник?
- О, да! Даже няколко пъти!
- Коя сцена ти хареса най-много?
- Оная дето бяха на кораба!
Изпит по анатомия. Професорът пита студентка:
- Кой човешки орган е символ на любовта?
- При мъжа или при жената? - пита студентката.
- Господи! - възмущава се професорът. - По мое време това беше просто сърцето...
Говорят си двама стари приятели, при случайна среща.
- Семейният живот как е? Всичко наред ли е?
- Да, всичко е наред!
- Жена, деца...
- Ти пък? Казвам, че всичко е наред - нито съм женен, нито деца..
Мога да разбера дали една жена има чувство за хумор, само с едно докосване на гърдите и.
Иванчо казва на баща си:
- Татко, ти си голям късметлия!
- Защо?
- Няма нужда да ми купуваш нови учебници! Оставам в същия клас!
Само жена може да зададе въпрос така, че каквото и да отговориш, да си в капан.
Например:
- Ако беше женен за друга, би ли и изневерил с мен?
- Какво се получава, когато 5 блондинки се наредят една до друга ухо до ухо?
- Въздушен коридор!
Две приятелки си говорят:
- Хванах си любовник.
- А имаш толкова добър мъж!
- Да ама са толкова различни. За любовника съм играчка, а за мъжа ми възглавница.
- Ти в какви пози спиш?
- Ами имам две: зимна - охлюв и лятна - морска звезда.
Снежанка седнала върху лицето на Пинокио и заповядала:
- Лъжи, копеле мръсно, лъжи!
- Кучка мръсна! Измет долна! Лягай на земята! Ръцете на главата! Разтвори си краката!
- Скъпи, аз някак си по-различно си представях ролевата игра "Полицай хваща крадец"...
Син на мутра иска пари от баща си:
- Тате, дай ми пари за кино.
- Колко?
- Ей толкова! - и показва с палеца и показалеца нужната дебелина на пачката.
- Вземи си от стаята, сине!
- От коя?
- От която и да е!
Младеж навива момиче:
- Айде де, стига се дърпай! Какво толкова ще ти стане за три минути!?
Чукчата злиза от колибата и вика на жена си:
- Тичам за акушерка до града! Ще гледам до девет месеца да съм се върнал!
Двама приятели си говорят:
- Вчера видях жена си на улицата с някакъв тип...
- Защо не отиде и не го удари в лицето?!
- Не можах да го направя... Жена ми мисли, че съм в командировка в чужбина...
