Нови вицове
Някакъв върви през гробището през нощта и дъвче баничка. Изведнъж от тъмното към него се протяга ръка и се чува глас:
- Да-а-ай!
- Б-б-баничката ли?
- Не. Хартийката-а-а...
Иванчо и баба му са в зоопарка, пред клетката на горилите.
- Виж, бабо, онази прилича на теб!
- Не е хубаво това, което говориш, Иванчо!
- Не се притеснявай бабо, тя не ме чува!
Ако една дреха ти харесва, ти буквално не излизаш от нея! Същото е и с жените!
Тя:
- Ау, разсипа се солта, на скандал е...
Той:
- Е, може пък да се размине!
Жената:
- Ааа, не, не, вече се настроих!
Блондинка отива при личния си лекар. Веднага щом я вижда, докторът казва:
- Съблечете се и легнете.
А тя:
- Докторе, днес съм болна.
- Господине, купете този прекрасен букет за жена си!
- Не съм женен.
- Тогава за любимата ви!
- Нямам любима.
- Купете го тогава от радост, че сте си осигурили толкова безгрижен живот!
Мъж заминава командирпвка:
- Защо плачеш, скъпа? Нали не заминавам за десет години, а само за един месец.
- Знам те тебе! Казваш за месец, а ще се върнеш след три дни.
Красива мацка кандидатства за секретарка. Накрая я питат, колко пари мисли, че ще получава.
- 10 000 € - казва тя.
- Но, как, толкова взима главният ни счетоводител?!
- Ами, тогава си чукайте главния счетоводител.
- Какво трябва да направи човек, когато види малко зелено човече?
Радиото отговаря:
- Да премине улицата...
В магазина:
- Дайте ми 300 гр. луканка.
- Тук са 350 гр., да ги закръглим на 400, а?
- Колко ще ми струва?
- Седем и осемдесет.
- Да ги закръглим на седем, а?
- Ау, какво сладко кученце! Може ли да го погаля?
- Може.
- А няма ли да ме ухапе?
- Ще ви ухапе!
- Сега, след като вече сме женени, можеш да ми кажеш с колко мъже си била?
- Не, няма, ще ми се сърдиш.
- Не, няма.
- Добре - седем.
- В смисъл - аз съм седмия?
- Не, ти си четвъртия.
Жена се хвали на мъжа си:
- Днес в автобуса като се качих и трима мъже веднага ми отстъпиха място!
- И стигна ли ти мястото?!?
Умната жена винаги ще позволи на мъжа си да отиде за риба, а мъдрата ще позволи да отидат с него и децата.
В едно старо BMW седят двама, със затворени прозорци, а навън е 40 градуса. По едно време единият:
- Пешо, хайде да отворя прозореца.
- Не може!
- Хайде де!
- Казах, че не може.
- Защо?
- Нека всички мислят, че имаме климатик!
