Вицове за рожденици
В тази категория има 989 вица, разпределени в 66 под-страници.
Между блондинки:
- Скъпа, мисля да ти подаря книга за рождения ден.
- О, недей имам книга! Предпочитам нещо друго.
В кръчмата:
- Дай акъл какво да купя на жената за рождения и ден.
- По-добре да попиташ нея какво иска.
- А, не! Толкова пари нямам!
- Скъпи, утре ми е рожденият ден, какво ще ми подариш?
- Ще те изчукам едно хубаво!
- А ако не ти дам?
- Тогава ходи като глупачка, без подарък!
Между майка и дъщеря:
- Мамо, отивам на рожден ден.
- Ето ти няколко презе*ватива, да си имаш...
- Ама аз съм само на 14 години!
- А аз на 28!
- Скъпи, какво искаш да ти купя за рождения ден?
- Скъпа, не ми купувай нищо, че съм зле с парите!
Дете пита родителите си:
- Може ли торта за рожденият ми ден?
Бащата:
- Но рожденият ти ден не е скоро.
Детето:
- Тортата няма как да знае това.
- Скъпи, какъв подарък искаш за рожденния си ден?
- Не знам.
- Какво най-много ти харесва?
- Съседката от третия етаж...
- Тате, днес имам рожден ден!
- Знам сине. Направихме една грешка. Не е нужно да ни го натякваш всеки път.
- Еее, как си се нафиркал...!
- Ми, имам рожден ден, бе!
- Е, миналата седмица пак имаше!?
- Ми, четвъртък съм роден, к'во!?
- Ало, сладкарският цех ли е?
- Да, какво обичате.
- Бих искала да поръчам една торта със загорели блатове и да е малко крива от едната страна.
-???!!!
- Съпругът ми има рожден ден. Искам да си помисли, че аз съм я правила!
- Скъпа, какъв подарък искаш за рождения си ден?
- Едно кафе... в самолета за Париж...
Във влака кондуктор пита блондинка, пътуваща с куче:
- За кучето платихте ли?
- Не! Подарък ми е за рождения ден.
- Кольо, къде отиваш с тия обеци?
- Тъщата има рожден ден.
- Ами за какво ти е тая пушка?
- Да и пробия ушите!
- Вземате ли тази жена за законна съпруга?
- Ама чакайте да се разберем, мен ме доведоха на рожден ден!
Една жена отишла на пазар с мъжът си, за да си избере подарък за рождения си ден. Гледала, гледала, и накрая решила:
- Първо, ето тия прашки.
- Скъпа, знаеш, че не искам да носиш прашки!
- Абе, ти може да не искаш, ама другите искат.
