Вицове » Пиянски

Пиянски вицове

Алкохолът носи настроение, за този който го консумира, но понякога носи настроение за околните. Вицовете и лафовете за алкохола, и пияниците, със сигурност ще ви донесат много настроение.
В тази категория има 15114 вица, разпределени в 1008 под-страници.

Оценка: 10 от възможни 10 - общо: 59974

Всички сме виждали странни лозунги по автомобилите. Някъде са на стикери, а при други просто написани с пръст върху мръсното купе. Ето и някои от най-култовите надписи:

Между стоповете на трабант: "Пазете се! Възможно е изхвърляне на спирачен парашут!"

Надпис на маршрутка: "Заменям за тролей"

"Спирачките са за страхливците!"

"Измий ме, сърби!"

Върху прашен запорожец с пръст: "Екипажът търси стюардеса"

Надпис върху камион: "Тук работят 400 коня и едно магаре"

Вурху москвич: "Не задминавай, обидно е!"

"Внимание! Тъща в колата!"

На москвич: "Един час позор - и съм си на село!"

"Не карай след мен, заблудих се!"

На запорожец: "Като порасна ще стана ферари!"

На стар москвич: "Сигнализирайте, ако нещо падне!"

На запорожец: "Сушен мерцедес"

На тико: "Не обиждай малките"

На бронята на мощен камион: "От съдбата си не можеш да избягаш"

"Бъркам педалите!"

На стар разнебитен пикап: "Шумахер почива, Валери работи!"

На трабант: "Бясната табуретка"

На стар москвич: "Какъвто живота, такава и колата..."

Над вратата в маршрутка: "Място за удряне на глави!"

"Пиян съм, карам на автопилот!"

На спортно кабрио: "Не пречи, излитам!"

На запорожец: "Не задминавай! Прескочи!"

На трабант: "Малък, но подъл"

В маршрутка: "Викайте силно, шофьорът е глух!"

В друга маршрутка: "20 минути страх и сте си вкъщи!"

На ауди: "Искам си в Германия..."

На запорожец: "Консервата на смъртта"

В маршрутка: "Моля, яжте семките, бананите, портокалите... с обелките!"

Добавен преди 12 години 8 Преглед

Той и тя в леглото. Наближава кулминацията.
Тя:
- О, Боже!
Той:
- Кво? Бира ли забрави да купиш?!!

Добавен преди 12 години 4 Преглед

- Момчета, днес на мен ми сипвайте повече, а на вас по-малко.
- Защо?
- Днес е ваш ред да ме носите до вкъщи.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

- Скъпа, да излезем на романтична разходка?
- Толкова ли не можа да си купиш бира на връщане от работа?!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Реклама:
- Моят живот - пълна скука! Но всичко се променя, когато минат първите 100 грама!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Срещат се двама приятели, които са заврени зетьове. Единия пита другия как я кара при тъщата.
- Ами какво да ти кажа, каквото ми кажат изпълнявам. Багажа ми е приготвен и съм готов когато ми покажат вратата сам да си тръгна. А при теб как е?
Другият заврян зет, който бил военен му отговорил.
- Ами добре съм, защо не дойдеш на гости.
Отишъл му на гости.
Още от вратата го посрещнала жената на приятеля и любезно го поканила да влезе. След малко се появила тъщата и застанала пред зетя:
- Какво да купя за госта, бира имаме ли, а мезе?
- Отиди вземи каквото трябва и гледай да не се изложим пред госта.
Гостенина се притеснил от това внимание и запитал приятеля си:
- Абе как става така, аз у нас дума не мога да обеля, а у вас всички търчат и те гледат в очите.
- А лесно става приятелю. Когато се запознахме с жената те имаха едно куче, което ме лаеше. Извадих му жълт картон. После отидохме с жената на почивка, като се върнахме то пак ме лаеше. Показах му още един жълт картон. След време бях в командировка, като се върнах кучето пак ме лаеше... извадих пистолета и го гръмнах.
- Ами женати и тъста?
- А те ли. Ами те са с по два жълти картона.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

- Най-безсмислената точка в правилника на студентските общежития?
- Забранява се внасянето на алкохол...

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Пиян като кирка мъж излиза от бара, вече затварят. Клатейки се стига да първата кола и опипва покрива някоя минута и казва:
- Не е моята.
После се премества на съседната кола и пак опипва покрива, и пак:
- Не, не е моята.
Излиза бармана, гледа го и се чуди:
- Интересно, с опипване ще си намерите колата?!
- Моята на покрива трябва да има синя лампа.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

- За подобряване на храносмилането - пия бира. При отсъствие на апетит - пия бяло вино. При ниско кръвно - пия червено вино, а при високо - коняк. Ако имам ангина - пия ракия…
- А вода?
- Такава болест още не съм имал…

Добавен преди 12 години 2 Преглед

1: А на мен мама ми купи шоколад! Обожавам шоколад!
2: А на мен тате ми купи бира с картофки. Обожавам татко!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Катаджия спира кола за превишена скорост. От колата се "изтърсва" пияна дама. Изплюва на пътя един бонбон и казва:
- Представи си, на "Пияни вишни" попаднах!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Пияница влиза в бар след един час пиене келнера го пита:
- Ще платите ли сметката.
- Аз вече платих.
- Клиентът винаги е прав довиждане.
Пияницата казва на негов приятел и той отива и пак същото той казва на друга пияница, отива и келнера му вика:
- Ако още някой ми каже че вече е платил ще му разбия мутрата. А пияницата вика:
- Е добре дай рестото че мисля да си хода.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Пиян катаджия спори със шофьор на камион:
- Гражданино шофьор! Вече десети път ви питам - защо камионът ви не е уплътнен добре и сипете товара си по пътя?
- Гражданино полицай! Аз пък вече за десети път ви обяснявам, че съм от "Чистота" и сипя пясък заради поледицата.

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Един пияница се прибирал от кръчмата късно вечер и паднал в една дълбока яма. Опитал се да излезе: първи път, почти се изкачил и паднал, втори път, паднал, трети път, паднал. Накрая се заканил:
- Еий, ако и този път не успея, вече си тръгвам!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Кани един младеж у тях мацка на "романтична вечеря" с бутилка вино.
Тя (палаво):
- А какво ще правим, като изпием виното?
Той:
- Ако ти е малко ще вземем още!

Добавен преди 12 години 1 Преглед
Вижте още...