Пиянски вицове
Алкохолът носи настроение, за този който го консумира, но понякога носи настроение за околните. Вицовете и лафовете за алкохола, и пияниците, със сигурност ще ви донесат много настроение.
В тази категория има 15114 вица, разпределени в 1008 под-страници.
Петър и Георги се срещнали в местната кръчма. Петър попитал Георги:
- Абе Гоше, оти си тъжен бре?
- Жената умря! - казал Георги.
- Е како така, я вчера а видех да пазарува у магазино. - казал Петър.
- Така е, ама снощи, като дойде да рани кокошките и един петел а клюцна, много почна да квичи и я а дотепах, за да не се мъчи! - казал Георги.
- Знаете ли защо Иван Славков - Батето никога не тичаше?
- За да не си разлее чашата!
Един човек влиза в ресторант, където робот стои зад плота вместо барман. Отива човекът на бара, а роботът го пита:
- Колко е Вашето IQ?
- 150 – казал човека.
Роботът веднага му сипва 16-годишно уиски и започва разговор за глобалното затопляне, интерференцията на заобикалящата среда, квантовата механика, нанотехнологийте и т.н. Човекът остава много впечатлен от вечерта и затова и на другата вечер решава да тества робота. Когато роботът го пита за неговото IQ – той казва 80. Веднага роботът му сервира бира и му говори за футбол, карти, любими ястия, жени и пр. Все така заинтригуван, човекът се връща на следващата вечер отново. На третия ден същият влиза и казва IQ=0. Роботът, без да го пита, му налива една карнобатска и казва:
- И к’во прайме ся? Пак ще гласуваме за БСП, нали?
- И как разбра, че той е пиян?
- Когато получих SMS: "Обади ми се, не мога да си намеря телефона".
На 3000-хилядния етаж на Емпайърстейт бюлдинг, в едно заведение, стои силно почерпен човек и до него сяда младеж на около 20 години.
- На бас на $20, че като скоча от прозореца ще се върна обратно?
- Навит.
И човекът скочил и след секунда се върнал. А младежът изумен се почесва под наболата му брада.
- На още $40, че пак ще го направя?
- Давай.
И човекът пак направил скока и се върнал за секунди.
На края младежът решил и той да пробва и казал:
- Айде за $140, че и аз ще го направя?
Човекът се съгласил. Момъкът скочил и след около 10 минути се чуло аларма на кола.
А барманът казал на човека:
- А бе Батмане, Батманее...
- Майкъл, сипи алкохол за $200!
Пешо бил се натряскал здраво в кръчмата и за да се оправдае пред жената решил да се удари в окото 2-3 пъти. След това си шибнал главата в блока и се успокоил. Прибрал се, а още на вратата започнал да се оправдава:
- Жена, да знаеш кво стана - видях, че трима закачат едно момиче и аз го защитих та стана едно меле и така.
Жената казала спокойно:
- Пешо, колко пъти трябва да ти повтарям, че работя като сервитьорка в кръчмата?
На цигарените кутии пише "Предизвикват болести", на бутилките с алкохол - "Вредят на здравето". Защо на жените не пише "Край на нервната система"?
Канят един на купон на луната. Отива той, връща се и приятелите почват да го разпитват:
- Е, разправяй. Как беше?
- Е как да е било, горе - долу. Купон като купон.
- Защо горе - долу, пиенето ли свърши?
- Не, бе, пиене имаше да се удавим.
- А какво? Музиката ли беше кофти?
- И музиката си беше супер, само яки групи.
- Тогава сигурно жени е нямало?
- Имаше бе, само манекенки и фотомодели.
- Е добре де, какво тогава не ти хареса?
- Ами как да ви кажа, няма атмосфера...
- Как са се появили ирландските танци?
- Имало е много бира, а малко тоалетни...
Пиян мъж се прибира вкъщи и за да не го усети жена му, отваря лаптопа и започва да щрака на него. Влезнала жената в стаята:
- Свиня такава, пак си се напил като животно! Затвори куфара и си лягай.
- Днес го няма началникът, заместникът - също!
- Голям късмет!
- Не съвсем... Водка също няма...
- Защо превишихте скоростта, въпреки че на пътя имаше легнал полицай?
- Господин съдия, аз не съм виновен, че той се е напил.
Простирам на балкона и гледам - трима клошари зяпат едно оранжево порше кабриолет. А в погледа им се чете:
- "Лелееее, ако намеря едно такова, изхвърлено в кофата..."
Тялото: "Бих искал текила!"
Сърцето: "Протестирам, искам да обичам!"
Мозъкът: "Жалбата е отхвърлена, искам текила!"
С умиление си спомням, че 7 години не пуших и не пих алкохол... И после мама ме заведе на училище...
