Вицове за Пешо
В тази категория има 1817 вица, разпределени в 122 под-страници.
- О, Пешо, здравей!
- Маце, сори, ама не съм Пеш...
- Отдавна не сме се виждали. Още ли си такъв жребец в леглото?
- Щом си казала Пешо, Пешо съм...
- Пешо, Как можеш след 15-годишен брак да кажеш, че не ме обичаш!!!
- Не съм казал такова нещо! Казах само че не мога да ти купя това BMW!
- То това е едно и също!!!
- Пешо, защо тиганите са ти без дръжки?
- Жена ми е тенисистка
- Пешо, пушенето бавно те убива!
- Нека, аз не бързам!...
- Маро, защо наричаш мъжа си Иди? Не се ли казва Пешо?
- Защото ми е неудобно да го наричам с цялата дума: "Идиот".
- Аз и Пешо вече си пием ракията на "ротационен" принцип!
- Как, така?
- Той пие моята, аз НЕГОВАТА!...
Мара:
- Пешо, какво и трябва на една дама, за да е щастлива?
- Любов, внимание, цветя...
- Не се е*авай, има място само за три букви.
- Муцка, този Пешо е страшен нахалник! Вчера най-безцеремонно се повлече с мен!
- Е, ти не го ли изгони?
- Охоооще тази сутрин.
Мъжът се е излегнал и гледа по*но. Жена му надниква на вратата:
- Пешо, гледай да запомниш целия филм, че после ще те изпитвам.
- Спартанциии, довечера ще ядем в Адаа!
- Пешо, стига си крещял, ако не искаш не идвай при мама!
Пешо събра жена си, комшийката и любовницата и им каза:
- Момичета, времената са тежки. Ще има съкращения...
Чичо Ставри си купува самолетен билет до Париж:
- С коя компания искате да летите? - пита касиерката.
- Митака, Ванката и ПЕШО!...
- Пешо защо казваш на приятелката си "мило"?
- Много дълго е "КАМИЛО"!...
Кравата на Пена и чичо Пешо се разгонила. Двамата я завели на селския бик и когато той я обладавал, Пена погледнала чичо Пешо с влажни очи и тихо прошепнала:
- И аз искам така!
- Не става! - отсякъл чичо Пешо. - Взел съм пари само за КРАВАТА!...
Стяга се Пешо за лов, събота сутрин. Жена му седи до него, и пристъпва от крак на крак.
- Аре беее, земи ме поне един път на тоя ваш легендарен лов.
- Стига ма -, троснал се Пешо - тва мъжка работа. Там гърмим, тичаме из шубраците, не стаа ся...
- Аре бееее, баси, един път поне - троска се жена му (чак ролките щели да паднат)
Пешо като видял, че жена му лесно няма се даде и казал да се оправя и да идва.
Стигнали до пусията и Пешо казал на жена си:
- Ся!!! Ей ти пушка, седиш тука в шубрака и дебнеш елена!!! Като го видиш - гърмиш, и отиваш до него с пушката, да не дойде някой да го открадне. Ние с момчетата ще дойдем. Айде наслука!!!
И, разбира се, се забил с тайфата в кръчмата, яли пили... ала бала. По едно време, вече се мръквало, се чул мощен изстрел. Пешо се пляснал по челото - малеееееее, забрайхме жената. Затичали се цялата дружина, и кво да видят - Пешовица седи край някво животно, насочила пушката към човек, който тича около нея в кръг.
- Не се доближавай до елена, момченцееее! Мой си е! - крещи обезумялата Пешовица, адреналинно радвайки се на улова си.
- Добре бе жена, нека си е твой елена. Дай само седлото да му сваля.
