Вицове » Затворници

Вицове за затвора и затворниците

В тази категория има 842 вица, разпределени в 57 под-страници.

Оценка: 4 от възможни 10 - общо: 14514

Началникът на затвора разхожда журналисти на посещение и им хвали програмата за ограмотяване на затворниците. Отваря някаква килия и сочи затворника вътре:
- Ето, този е нашата гордост! Беше съвсем неграмотен, преди да дойде тук за пръв път. А, сега излежава вече втора присъда за фалшифициране на документи!

Добавен преди 10 години 13 Преглед

Мъж влиза при кардиолог:
– Докторе, имам проблем.
– Кажете.
– Миналата седмица се прибирам от командировка и какво да заваря - жената с чужд мъж...
– Чакайте, чакайте, психотерапевтите са на горния етаж.
– Не, не, изслушайте ме. И отварям гардероба, вадя пушката и ще го гърмя. Онзи ми вика:
- "Чакай бе, ела да седнем да пием по едно кафе, да се разберем като мъже"...
И седнахме на по кафе.
- "Виж сега, ако ме гръмнеш, аз съм мъртъв, ти ще си в затвора, жена ти ще си лежи с някой друг. Кой печели?"
И така се размина. След няколко дена пак се прибирам. Пак същия у нас. Вадя пушката - ще гърмя жената.
Онзи ме спира:
- "Чакай, чакай, ела да седнем да пийнем по кафе, да се разберем по мъжки. Ако я гръмнеш, тя ще е мъртва, ти ще си в затвора, а аз ще чукам нещо друго. Кой печели?"
И така изпихме кафето. Онзи ден се прибирам. Този наглец пак у нас. Вадя пушката - ще се гърмя.
Онзи отново ме спира:
- "Чакай бе, ела на по кафе, да поприказваме като мъже. Ако се гръмнеш, ти ще си мъртъв, ние с жена ти ще си живеем тука свободни. Кой печели?"
– Вие сте за освидетелстване!
– Не, докторе, аз само да питам, от толкова много кафе, да не ми стане нещо на сърцето?

Добавен преди 10 години 9 Преглед

Съдия съди възрастна жена за откраднат компот от праскови:
- Какво откраднахте?
- Буркан с компот от праскови.
- Колко праскови имаше вътре?
- Шест.
- Така, осъждам ви на шест дена строг тъмничен затвор.
В този момент от залата се донася гласът на зетя, на когото възрастната дама е тъща:
- Тя и един голям буркан с грах открадна...

Добавен преди 10 години 27 Преглед

Двама затворници си говорят:
- Ти за какво си тука?
- За убийство! Един ме обиди в кръчмата, аз не се сдържах и... го наръгах с ножа! Ами ти?
- И аз. Заклах една кокошка.
- Стига бе, само за това?
- Да.
- И защо я закла?
- Защото изрови тъщата!

Добавен преди 10 години 19 Преглед

Вкарват един дребен счетоводител в затвора за данъчна измама. След седмица в затвора му пращат съквартирант, негър 2 метра висок и целия в мускули. Минало се известно време и негъра му вика:
- Абе, Малкия, така и така ще сме тука мноо време да земем да си поиграем на семейство. Ти кой ще си майката или бащата?
- Емииии... Бащата...
- А ре са лапай на мама к*ро!

Добавен преди 10 години 24 Преглед

- Знанието е власт, а властта корумпира, а корупцията е престъпление, а всяко престъпление се наказва! Значи, ако продължавате да се образовате, рано или късно ще влезете в затвора!!!

Добавен преди 10 години 0 Преглед

Надзирател казва на затворник:
- Жена ти е дошла да те види!
- Как? И това ли влиза в присъдата?

Добавен преди 10 години 13 Преглед

Пребирам се в къщи и гледам отпред 4 полицейски коли и 6 полицейски служители в дома ми. Входната врата е разбита, нещата ми са пръснати навсякъде, и очевидно търсят нещо. Разпердушиниха цялата къща. Опитвам се да разбера какво става. Попитах дали имат заповед за обиск и ако може да я видя. Ченгето в спалнята ми вика: "Къде го криеш? Знаем, че е тук!" Тогава му викам, "Ако имах представа какво е това, което търсите то тогава може би мога да помогна!" Той ми се развика "Искаш да влезеш в затвора ли?", след което млъкнах. Гледам как единия от полицаите си поглежда телефона. Тогава той извика: "Момчета стойте! Задръжте за малко. Ние сме в грешната къща! Покемона е в съседната!"

Добавен преди 10 години 5 Преглед

Мъж излиза от затвора, където е бил за двойно убийство. Качва се на влак за вкъщи. Влиза в купето, а там вече има трима грузинци. Двама седят на масата и похапват, а третият лежи на едно от горните легла. Грузинците канят мъжа на масата да сподели трапезата им. Седят си, хапват, пийват, веселят се. По едно време грузинците излизат в коридора да пушат, а мъжът остава в купето. Внезапно влакът се раздрусва, грузинецът от горното легло пада и си удря главата в масата. Мъжът се хвърля към него, проверява му пулса – мъртъв… Хваща се за главата ужасен. Мисли си:
- “Кой ли ще ми повярва, че не съм аз, току-що излезлият от затвора?”
Отваря прозореца и изхвърля грузинеца през него. Сяда обратно на софрата и, ни лук ял, ни лук мирисал, продължава да яде.
Двамата грузинци се връщат.
– Слушай, а къде е нашият приятел, който лежеше тук?
– Ами, нали излязохте да пушите и той излезе веднага след вас.
– Как така “излезе”? Ние го караме в Тбилиси да го погребваме!

Добавен преди 10 години 20 Преглед

- Чухте ли, дали на Ивано 10 г. затвор?
- Щооо?
- Ми изхвърлил жена си...
- Глупости, за това затвор няма, аз съм изхвърлил две и нищо...
- От кой етаж си ги изхвърлил?

Добавен преди 10 години 9 Преглед

Помолих една позната да си пишем хартиени писма, като едно време, по пощата, романтика и тъй нататък... Тя дълго мълча и накрая попита:
- Ти в затвора ли си?

Добавен преди 10 години 21 Преглед

На един затворник му остават 5 дни до освобождаването му и той се зарекъл, че първата жена, която срещне колкото зъби има толкова пъти ще прави с*кс с нея. Дошъл денят на излизането му и той срещнал една баба. Завлякъл я до храстите и казал:
- Бабо, колкото зъби имаш, толкова пъти ще правим с*кс, но бабата имала само седем зъби.
След като приключили бабата му казала:
- Синко, виж тука имам един корен може ли да мине за зъб!

Добавен преди 10 години 19 Преглед

В килията влиза старче на около 90 години. Десетината затворници го гледат с учудване.
- Ти пък за какво си тук, деде?
- Пра'я много мръсни номера!
- К'ви мръсни номера, бе? Едва влачиш чехлите!
- Ще ви покажа! - казало с гадна усмивка старчето, топнало метлата в кофата, която служи за тоалетна, после почукало на вратата, прилепило се встрани, и когато надзирателят надникнал, го зашлевило с нея в лицето. Всички в килията се захилили неистово.
- Е, мръсен номер, ама чак пък много...
- Изчакайте малко...
След няколко минути вратата се отваря с трясък. Десетина надзиратели с палки влитат в килията и извикват:
- Дядка, отмести се встрани, че с тия момчета имаме работа...

Добавен преди 10 години 6 Преглед

Надзирател в затвора казва на шефа си:
- Затворникът от 58 килия силно ме тревожи. Вече трета нощ не спи в килията си...

Добавен преди 10 години 10 Преглед

В затвора, ден за посещения.
Тя:
- Мили, вече трябва да тръгвам, че няма кой да изведе кучето, цял ден седи затворено в къщи...

Добавен преди 10 години 6 Преглед
Вижте още...