Пиянски вицове
Алкохолът носи настроение, за този който го консумира, но понякога носи настроение за околните. Вицовете и лафовете за алкохола, и пияниците, със сигурност ще ви донесат много настроение.
В тази категория има 15114 вица, разпределени в 1008 под-страници.
Двама студенти, добри приятели живели заедно в една квартира в центъра на София. Наемите обаче се вдигнали и двамата останали без една стотинка. В петък вечер както обикновено им се обикалят кръчмите по студентски град и трябва да измислят как да се сдобият с малко пари. Единия предлижил:
- Виж кво, имам един спаружен кренвирш! Отиваме в някоя кръчма, ядем, пием и накрая като дойде време за сметката, подаваш кренвирша през цепката на дънките, преструваме се, че ти правя свирка, сервитьора ни гони и не плащаме! Другия се съгласил!
И така тръгнали двамата. Планът проработил в първата кръчма, във втората, в третата. На излизане единия казал на другия:
- Приятел, чакай да ти кажа нещо!
Другия го прекъснал, с думите:
- После ще казваш, айде да влезем в тая кръчма!
Влезли те, там историята се повторила, след това посетили една дискотека и така до сутринта!
На връщане към общежитието единия се сетил за кренвирша и вика на другия:
- Абе приятел, дай да запазим кренвирша, че утре пак да излезем! Втория му отговорил:
- Преди когато ме прекъсна, всъщност исках да ти кажа, че изгубихме кренвирша, още след втората кръчма!!!
Върви си американецът из пустинята умрял от жажда и сред нищото вижда бар. Влиза вътре, удря пет уискита и пита:
- Колко струва?
Бармана го поглежда и казва:
- 5000$
- Ти луд ли си бе човек, как 5000, нямам толкова.
- Тогава ще режеме нещо - рекъл бармана.
Какво да прави американецът, съгласил се, поставил си ръката на бара и казал:
- Режи та да не дигам повече алкохол с тази ръка.
След време същото с руснака - умира от жажда, удря 5 водки:
- 5000$
- Абе как бе, нямам!
- Ще режеме нещо.
- Отрежи ми кракът, та да стъпвам вече в кръчма. Минава още време в бара влиза Българина, удря 5 ракии и Бармана отново казва:
- 5000$
Нашия човек го поглежда, след което вади к*ра си на бара. Бармана учудено пита:
- Пак ли ще режеме а?
Бълагрина го поглежда и казва:
- А ще режеш - ще духаш!
Урок за семейството в клас. Въпросът е какво ще правиш, като пораснеш?
Иванчо отговаря:
- Ще пия ракия и ще е*а различни мацки!
- Марш вкъщи. Утре баща ти при мен.
Иванчо се прибира вкъщи и обяснява чистосърдечно ситуацията на тате. Следва як пердах, след който баща му казва:
- Сега разбра ли? Утре аз ще отида да се червя в училището. Ти какво ще правиш?
- Разбрах татко. Ще правя чекии и ще пия само кока-кола..
Върви си Зайо по горската пътечка и гледа вълка паднал мъртво пиян и заспал...
Казал си, че точно сега е момента да му го върне, за дето постоянно го преследва. Намерил един по-голям кокал и му го натъпкал в гъза... На другия ден лисицата гледа вълка много унил, едва едва върви и го пита:
- Кво става бе Вълчо, що толкова зле изглеждаш?
- Мани, мани... Вчера така се напих, че си изсрах гръбнака, а къв зор видех, докато го натъпча обратно...
Иванчо и Марийка пият шише уиски у тях. Мимето казва:
- Не искам повече Иванчо. Нещо ми става с краката...
- Кво Мими, да не ти се подкосиха?
- Не, Иванчо, не мога да ги удържа! Непрестанно се разкрачват..
- Кое е общото между американската бира и с*кса на брега на морето?
- И двете са - fucking close to water.
Влиза мъж в бара, поръчва си уиски, 1, 2, 3, 4 и т.н.
Накрая барманът го пита:
- Мой човек, какъв ти е проблема?
- Абе зае... прибирам се вкъщи от работа и гледам жена ми прави с*кс с най-добрия ми приятел!
- Ееее... И какво направи?
- Казах на жена си: "Боклук, взимай си парцалите и не ми се мяркай пред очите!!!!"
- А на най-добрия си приятел???
- Заканих му се с пръст, и му казах: "Лошо куче"!!!
Прибира се мъж след работа и отваря барчето и си вади бутилка "Chivas". Жена му:
- Ако пийнеш и капка, днес с*кс няма да има.
Мъжът седнал замислен. Жена му:
- Какво се замисли?
- Мисля си, какво е по-добре - 12-годишно уиски, или 50-годишна п*тка.
Изгубена е перфектната жена. Ако я намерите, моля обадете ми се. Можете да я познаете по това че често произнася следните фрази:
1. Скъпи, сигурен ли си, че ще ти стигне бирата?
2. Какви накладки да купя за колата, скъпи?
3. Няма ли да ходиш да пиеш бира с приятели?
4. Реших от утре да ходя гола из къщи!
5. Толкова си секси като си гладен!
6. Искаш ли да гледаме мача заедно и да пием бира?
7. Искаш ли да се разходим из центъра, за да огледаш мадамите по улицата?
8. Отивам да измия колата!
9. Обичам да си чоплиш колата в събота, мога ли да ти помагам в неделя?
10. Скъпи ела да видиш, съседката пак простира без бельо!
11. Не, не, не! Този път аз ще сменя маслото на колата!
12. Майка ти е толкова по-добра от моята!
13. Забрави за 14-ти февруари, предлагам да отидем на автомобилното изложение!!!
14. Знам че обичаш на годишнината ни да ходиш на лов, толкова те успокоява, нали ще ходиш и тази година?
15. Стига, стига, тази вечер не ми се ходи на театър, предлагам да си вземем каса бира, две порно касети, а аз ще поканя една приятелка да ни дойде на гости...
16. Ооо, не ми се ходи на пазар не искаш ли да отскочим до новия стриптийз бар?
17. Слушай, вече печеля достатъчно, защо не спреш да ходиш на работа, аз ще ти купувам бира на връщане?
18. Господи, ако и тази вечер не ти духам, ще се самоубия!!!
19. Записах се на йога, за да мога да си слагам краката зад врата, само заради теб!!!
Мъж и жена ще правят с*кс, но нещо не се получава. Мъжът:
- Много си грозна, за това е...
Жената:
- Не, ти си много пиян, затова не ти става...
Мъжът:
- Да ама аз на сутринта ще изтрезнея, а ти к'во...
Жена стои на ръба на балкона на 8 етаж и казва на мъжа си:
- Не мога да живея с такъв женкар, пияница и... престани да ме побутваш.
Младеж се прибира от купон на следващата сутрин. Майка му го разпитва:
- Как беше?
- Както обикновено - пиене, с*кс...
- Момичета имаше ли?
- Имаше, ама след пиенето си тръгнаха.
Млада жена се оплаква на доктора:
- Просто не знам какво става с мен. Щом изпия чашка алкохол и веднага започвам да изпитвам невероятна нужда от с*кс.
- Добре, ще обсъдим вашата болест. Но нека преди това изпием по чашка...
Прибира се вкъщи мъж, чиято дъщеря отдавна е прехвърлила възрастта за женене. Кво да види. Тя седи в хола, а на масата един изкуствен х*й, голям, дебел вибр*тор.
- Татко, няма никаква надежда вече и затова си купих това нещо от сексшопа.
На другия ден дъщерята се прибира вкъщи и заварва таткото да пие ракия в кухнята, а на масата е сложен х*я.
- Кво правиш тате?
- Кво правя, пия си ракията със зетя...
Една вечер Пешо си легнал в леглото при жена си и захъркал. Докато спял сънувал, че умира и се възкачва на небето при Свети Петьр. Свети Петьр го посрещнал на райските порти и взел да го развежда из рая. Минали покраи един бардак и Пешо поискал да влезе. Свети Петьр не му отназал, като влезли Пешо видял едни големи маси с ядене и пиене и хубави ку*ви и си казал "И без това сьм умрял, ами я да взема да се наям до насита и да си бодна една две ку*вички." И така и станало! Като свършил Пешо с забавленията, Свети Петьр решил да продължи с разходките из рая. Но не щеш ли, насред разходката на Пешо му се досрало. Скрил се Пешо зад един храст и таман се изсрал и си късал трева, да си избърше гъза и жена му го събужда с силни шамари и крясаци.
- Простако, глупако, не стига, че яде в леглото, не стига, че ме е*а не един, а два пьти, ами сега ми късаш космите от пу*ката, да си бършеш гъза!
