Доктор Джоунс се грижил за здравето...

Доктор Джоунс се грижил за здравето на индианците в съседният резерват. Една сутрин на вратата му почукала Сияйна Зора - най голямата дъщеря на вожда на племето:
- Док, Велик Вожд няма Ако!
- Няма страшно, дай му да изпие това хапче.
На следващата сутрин, Сияйна Зора почукала още по-тревожно:
- Велик Док, Най-Велик Вожд - никакво Ако!
Докторът проявил съчувствие и и дал две хапчета. Но на третата утрин, видял Сияйна Зора отново пред кабинета си.
- Велик Вожд - няма Ако!
Доктора разбрал, че проблема е сериозен. За това, той забъркал в един трилитров буркан десетина хапчета ISPUSNISAM, един черпак рициново масло, два черпака резлива бозичка, едни много готини билки и две шепи английска сол. Мислил, че проблема е приключил, но на сутринта на прага му, рошава и разплакана отново била вождовата щерка:
- Оооо, Док, помагай! Велико Ако - има! А вожд няма!

Добавен 5     Оценка: 1 от възможни 10 - общо: 393



« Предишен Следващ »

Още яки вицове

- Що ревеш бе сине?
- Татко, татко, светът е хубав, а ние къде сме...
- Родина, сине! - казал глистът.

Добавен преди 10 години 4 Преглед

Млада двойка пред раздяла.
Той:
- Ако не ме искаш, ще се обеся ей тук пред вратата.
- Стига де, знаеш татко колко мрази да висиш пред нас...

Добавен преди 10 години 6 Преглед

- Тате, тате, пък децата пред блока ми викат въркoлак?
- Млъкни и си среши лицето веднага!

Добавен преди 10 години 4 Преглед

Митко досаждаше на съседите с тромпета си по 5 часа на ден. В продължение на месец.
А докторът за 5 минути му го извади от г*за...

Добавен преди 10 години 9 Преглед

- Извинете, жена ви хапе ли?
- Ъъъ... не.
- Може ли да я погаля?

Добавен преди 10 години 9 Преглед

В консерваторията, изпит по цигулка:
- Колега, повечко е трябвало да свирите!
- Накъде повече, седми съсед се обеси!

Добавен преди 10 години 15 Преглед

Издиславее, Джон Ленън извади късмет, че го застреляха. Сега сам щеше да се гръмне човека.

Добавен преди 10 години 15 Преглед

Някакъв поп си поправял оградата на двора, а съседът му го гледал с любопитство.
По някое време попа попитал:
- Гледаш как се забиват пирони ли, за да се научиш и ти?
Онзи:
- Не бре попе, чакам да чуя какво ще кажеш, когато се уцелиш с чука по ръката?!

Добавен преди 10 години 10 Преглед

- Защо плачеш?
- Казаха ми, че съм била дебела...
- Ма стига глупости, не им вярвай, вземи два стола и ела седни до нас!

Добавен преди 10 години 12 Преглед

- Сине, ти да не си наркоман?
- Не, що?
- Ми що режеш мезето с личната карта?

Добавен преди 10 години 10 Преглед

- Поздрави ли гаджето по случай Никулден?
- Ама тя няма празник!
- Кой, тая скумрия ли няма празник?!

Добавен преди 10 години 9 Преглед

- Чувствам се като парцал!
- Еее, ми аре да минеш хола и кухнята тогава...

Добавен преди 10 години 10 Преглед

Фроска се прибира у дома и вижда мъжа си, вперил поглед в телевизора. Изведнъж усеща присъствието и, обръща се и радостно:
- Фросе! Ти се прибра! Че досега разправяха по новините, как на площада изгорили някакво плашило!

Добавен преди 10 години 10 Преглед

Някъде в Перник:
- Ти ми изневеряваш, не си ме бил цял месец!!!

Добавен преди 10 години 11 Преглед

Учени установиха емпирично, че веганите не умират, те повяхват.

Добавен преди 10 години 7 Преглед
Вижте още...