Вицове » Черен хумор

Черен хумор вицове

Ако подигравките, обидите и нещастието на другите ви носят забавление и смях, то вицовете с черен хумор, ще ви подобрят настроението.
В тази категория има 11549 вица, разпределени в 770 под-страници.

Оценка: 10 от възможни 10 - общо: 59968

- Пийте кафето си по-бързо!
- Защо? Ще изстине ли?
- Не. Ще поскъпне!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Жена се опитва да се освободи от досадник:
- Знаеш ли, ти ми напомняш океана...
- Защото съм такъв голям и силен?
- Не, защото от теб непрекъснато им се повдига!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Два сапуна си говорят и единия вика:
- Абе, що си толкоз слаб?
А другия отвръща:
- Често се къпя.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

В село имало един гърбав и един сакат. Гърбавия го бъзикали много по-често от сакатия и един ден той решил да се махне от селото. Тръгнал из гората и изведнъж пред него "буф" - Дяволът:
- Кой си ти, бе?
- Ами аз съм гърбав.
Взел му дявола гърбицата и човекът, вече здрав, се прибрал подскачайки и тананикайки обратно в селото. Като го видял сакатия, че е без гърбица учуден го попитал:
- Какво стана с гърбицата, как се излекува?
-Ам и отидах в гората и срещнах Дявола, който ме излекува.
Решил и сакатия да търси Дявола, тръгнал из гората и изведнъж "буф" - пред него Дявола:
- Кой си ти?
- Аз съм сакат.
- На ти тогава една гърбица.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

- Извинете, но все още ми дължите сто лева!
- Извинен сте!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

- Ти откъде познаваш прадядо ми?
- Изобщо не го познавам.
- Странно, разказваш същите вицове като него.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Гилотината е вдигната. Докарват поредния осъден. Той стъпва на ешафода, приближава се до палача и нещо му шепне на ухото.
- Добре, добре, вървете - маха с ръка палачът. - Но все пак би било по-добре, ако следващия път уведомите лекаря си, а не мен за разстройството си...

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Разговарят двама младежи:
- Извинявай за въпроса, но ризата ти сива ли е или бяла?
- Бяла, разбира се! Ако беше сива, щеше да е черна!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Полезен съвет:
- Взимайте пари назаем от песимисти. Те не очакват да им ги върнете.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

- Петре, дай ми двайсет и пет лева до заплата.
- До заплата? И кога е това?
- Нямам понятие. Нали ти работиш...

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Баба разказва на внучето си за времето на блокадата на Ленинград... Внучето пита:
- Ама верно ли не е имало хляб по времето на блокадата?
- Нямаше, нямаше...
- Е вие к'во, маслото направо на салама ли го мажехте?

Добавен преди 12 години 0 Преглед

- Ти имаш направо лебедова шия!
- Толкова изящна?
- Не, толкова тънка и крива.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

На една жена мъжът и умрял. Жената започнала всеки ден да ходи на гробището и да ридае:
- На кого ме оставииииии... Нямам си палто за зимата, нямам дърва за печкатаааааа... Ти, мерзавецо, ти не помисли за менееееее...
Това се повтаряло всеки ден. На пазача на гробището му писнало и един ден и казал:
- Госпожо, те умрелите всяка вечер излизат от гроба да се разходят. Ако искате, да кажа на съпруга ви за вашите претенции.
На следващата сутрин жената пак идва на гробището, намира пазача и пита:
- Говори ли с моя мерзавец?
- Да, госпожо. И искам да ви кажа, че съвсем не сте права. Човекът каза, че непрекъснато мисли за вас. Още каза, да ви предам, че в момента не може да направи нищо, защото е още нов. Ако можете да изкарате някак зимата, а на пролет щял да дойде да ви вземе при него...

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Срещат се двама приятели, единият се оплаква на другия:
- Ако знаеш каква мускулна треска имам! Вчера цял ден съм копал!
Другият:
- Това нищо не е. Аз каква мускулна треска имам на задника! Вчера чуках една омъжена дама, но изведнъж се появи съпруга й. Напъха си палеца в задника ми и се опита да ме изтръска от балкона на шестия етаж. Два часа съм се стискал!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Плува си мъж в морето. Уморил се. Гледа някаква шамандура плува във водата. Хванал се за нея да си почине. Изведнъж нещо го хванало за топките и се чул глас:
- Плюс 2 или минус 2?
"Тва пък какво е?" - помислил си човека. "Температура ли, какво ли?". И отговорил:
- Плюс 2.
Топките му били пуснати веднага, дошли му сили и успял да доплува до брега. Излиза от водата и гледа - топките му станали четири.
Бързо влиза във водата и с плуване се връща до шамандурата, хваща се, пак усеща как нещо го хваща за топките, отново се чува гласа:
- Плюс 4 или минус 4?

Добавен преди 12 години 0 Преглед
Вижте още...