Черен хумор вицове
Ако подигравките, обидите и нещастието на другите ви носят забавление и смях, то вицовете с черен хумор, ще ви подобрят настроението.
В тази категория има 11549 вица, разпределени в 770 под-страници.
По време на расизма в ЮАР. Бял отива в командировка. Връща се и пита жената
- Как е, какво са правили, слушал ли е синът им.
- Абе, страшна работа... вчера взел колата и сгазил трима негри.
- Ще му скъсам ушите! То така се започва - днеска негър, утре негър, накрая ще вземе и да пропуши!
На оня свят се срещат двама електричара.
- Фаза? - съчувствено пита единият.
- Не, земя. - отговаря другият.
- Стига бе, земята не убива!
- Да, ама ако паднеш от електрическият стълб на главата си върху земята - убива и още как!
- От какво почина съпругът ви?
- От наколенката на доктор Ливайн.
- ???
- Ами започна да се напива и да ме бие. Сложих му наколенката на шията...
По време на погребение изведнъж се чува тропане и викове:
- Мими, Мими, отвори, аз още съм жив!!!
- Митьо, млъкни, докторите знаят по-добре.
Между приятелки:
- Вярно ли е, че роднините на твоя любим те мразят?
- Вярно е. Жена му е готова с голи ръце да ме удуши...
Омъжена дъщеря се оплаква на баща си, че мъжът й изневерява и какво да прави.
- По-добре попитай майка ти - казал бащата, - тя има по-голям опит в тези неща.
Белокож отива в индианско селце за да опознае нравите на индианците. При разговор с вожда става въпрос за образуването на имена. Вожда казва:
- Ето, това е най-големия ми син. Казва се Орлов Полет. Кръстихме го така, защото докато го зачевахме с майка му, един орел прелетя над нас. Това там пък е нашата дъщеря Ягуарски Скок, защото когато я зачевахме с майка й, един ягуар скочи над нас....
В това време най-малкия син на вожда дочул разговора и попитал:
- А тате, тате, мен защо сте ме кръстили така?
- Спукана Гумо, ти ще мълчиш и няма да прекъсваш баща си докато говори!
Човек звънял на шефа си, но на телефона се обадила жена му:
- Опасявам се, че той умря миналата седмица - обяснила тя.
На следващия ден човека пак се обадил и поискал да говори със шефа.
- Казах ти - отвърнала жената - умря миналата седмица.
На следващия ден той се обадил отново и пак поискал да говори със шефа си. Този път съпругата се разстроила и се разкрещяла:
- ДВА ПЪТИ ТИ КАЗАХ, ЧЕ МЪЖА МИ, ТВОЯ ШЕФ, УМРЯ ПОСЛЕДНАТА СЕДМИЦА! ЗАЩО ПРОДЪЛЖАВАШ ДА СЕ ОБАЖДАШ?
- Защото - отвърнал смеейки се - просто ми харесва да го чувам.
Ако женения мъж е като употребявана стока, то разведения е употребявана с рекламация.
Добър ден! Уважаеми слушатели. Днес ще започнем деня с една добра и една лоша новина. Добрата новина е, че късно снощи е станал пътен инцидент. Автобус на даначните служби е катастрофирал на магистрала "Тракия". Пътниците са починали на място. Ето и лошата новина. В автобуса е имало само две заети места.
Докторе, имам амнезия.
- Какво имаш?
- Какво имам?
Дама блъска с колата си мъж на улицата. Скача от колата си, за да му помогне и добавя:
- За щастие сме пред лекарски кабинет!
- Да, но лекарят съм аз. - отговаря мъжът.
Две баби седят на една пейка, 40 градуса жега. Едната казва на другата:
- Пенке, не ти ли мирише на мърша? Пенкееееееееееееееееееее! Пенкеееееееееееееее!
Шестнайсетгодишна неопитна девойка отишла да се изповяда.
- Отче, вчера нарекох един мъж "копеле".
- И защо? – попитал той.
- Защото ме докосна по рамото без разрешение.
- Както аз сега те докосвам ли? – попитал отчето и я прегърнал.
- Да, отче.
- Това не е основателна причина да го наречеш копеле.
- Но, отче, той ми пипаше гърдите.
- Както аз сега ги пипам ли?
- Да, отче.
- И това не е причина да го наречеш копеле.
- Но след това той ме съблече.
- Както аз ли? – попитал отчето и свалил дрехите й.
- Да, отче.
- И това не е причина да го наричаш копеле.
- Но, отче, той ме облада.
- Както аз сега правя ли? – попитал отчето и си пъхнал оная работа в нея.
- Да, отче – казала тя няколко минути по-късно.
- И това не е причина да го наречеш копеле.
- Но, отче, оказа се, че той е болен от СПИН.
- Ах това гадно копеле!
- Има сто крака и десет зъба - що е то?
- Опашка за пенсия.
