Вицове » Черен хумор

Черен хумор вицове

Ако подигравките, обидите и нещастието на другите ви носят забавление и смях, то вицовете с черен хумор, ще ви подобрят настроението.
В тази категория има 11549 вица, разпределени в 770 под-страници.

Оценка: 10 от възможни 10 - общо: 59964

Срещат се двама мъже с траурни лентички на реверите:
- Ти кого жалиш? - пита единия.
- Тъща! - отговаря другия.
- Хм... Също не е лошо.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Доктор казва на жена, на чийто мъж са направили операция:
- Като се събуди - подгответе го за най-лошото...
- Той... ще умре ли?
- Не, но бира повече няма да може да пие...

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Две баби седят на една пейка, 40 градуса жега. Едната казва на другата:
- Пенке, не ти ли мирише на мърша? Пенкееееееееееееееееееее! Пенкеееееееееееееее!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Пациент влиза при доктора:
- Кога за последен път бяхте при мен?
Пациента:
- Преди четири години. Тогава ми казахте, че ми остава половин година живот и ми предписахте лечение.
Доктора:
- По всички признаци съм ви предписал неправилно лечение.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Събира командира на руски РАКЕТНИ войски хората си и казва:
- Oт генщаба са замислили съкращаване с 10% на щата... Аз мисля че Аталанта, Джорджия и Ню Джърси ще свършат работа!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Борсов агент е болен. Лекарят казва на жена му:
- Вашият съпруг има тежък грип. Температурата му е между трийсет и девет и четиридесет градуса...
Борсовият агент се обажда:
- При четиридесет продавайте!

Добавен преди 12 години 2 Преглед

- О, имате прекрасна ваза!
- Внимавайте! Това е пепелта на мъжа ми!
- Съжалявам, не знаех.
- Не се притеснявайте! Него винаги го мързи да стане и да си донесе пепелник.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

НОИ (Национален осигурителен институт) и КАТ подписали договор, член единствен:
чл.1 Ако бъде блъснат пенсионер, вместо да се отнемат точки на шофьора се дава една допълнителна. При смъртен случай се дават още три.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Един циганин видял един българин, че носи една хубава секира. Отива при него и го пита:
- Абе отде я взема тая секира?
Българина го погледнал и продължил по тротоара.
Циганина обаче тръгва след него и го настига:
- Прощавай ама отде я взема тая секира?
Българина пак го погледнал и продължил по-бързо. Обаче циганина не се отказва, и той забързал и го настигнал:
- Ама кажи ми отде я взе тая секира?
Българина се затичал, циганина пак го догонва и:
- Аама отде взема тая секира.
Българина хукнал с всичка сила да бяга и изведнъж завива зад един ъгъл и спира. Показал се търчащият след него циганин иззад ъгъла и българина се развъртял със секирата и го направил на котлети. После извадил една кърпичка и започнал да бърше окървавената секира:
- Откъде, откъде... купих я от магазина.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Седи си доктора в кабинета. Отваря се вратата и влиза човек, на който от носа му стърчи морков, от ухото банан, а от задника една краставица. И стене:
- Докторе, какво става с мен?
- Пич, мисля, че не се храниш правилно!

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Станала жестока самолетна катастрофа - самолетът паднал някъде в дивите джунгли и само един от пътниците оцелял. Търсили го, намерили го, изпратили помощ... Пристигат спасителните екипи и заварват грозна картина - единственият оцелял стои сред куп кокали и пече на шиш женски крак.
- Какво правиш? - викнал ужасено един от спасителите.
- Ами какво да правя... Ям спътниците си - нали трябваше да оцелея.
- Стига бе, не можа ли да потраеш още малко! Самолета катастрофира преди два дена.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Прибира се момиченце от училище и казва:
- А днес рисувахме мама!
- Но нали и миналия път рисувахте мама! - казва майката.
- Щом влезе учителката и веднага вика - "Рисувайте, вашта мама!"

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Таткото много искаше момченце...
Майката много искаше момиченце...
И така им се роди Азис...

Добавен преди 12 години 1 Преглед

В цирка.
- Чух, че сте търсели звероукротител.
- Съжалявам, преди малко мястото беше заето. Елате утре...

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Селския поп се моли на Господ:
- Боже, защо си толкова несправедлив! Аз съм твой слуга, моля ти се ден и нощ, живея в бедност, а тез безбожници какви къщи и вили построиха, живеят в разкош! Защо така, Господи?!?
Глас от небето:
- Защото не ми досаждат...

Добавен преди 12 години 1 Преглед
Вижте още...