Вицове » Черен хумор

Черен хумор вицове

Ако подигравките, обидите и нещастието на другите ви носят забавление и смях, то вицовете с черен хумор, ще ви подобрят настроението.
В тази категория има 11549 вица, разпределени в 770 под-страници.

Оценка: 10 от възможни 10 - общо: 59964

- Извинете, случайно да сте от София?
- Не.
- А познавате ли баба ми?
- Не, защо?
- Просто разказвате същите вицове, които съм слушал от нея преди четиредесет години.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

На вратата се звъни. Отваря възрастен господин - гледа - пощальон:
- Вие ли сте Иванов?
- Да.
- Имате телеграма.
- С песничка!?
- Не, ние никога не пеем телеграмите.
- Моля ви, цял живот съм мечтал за пееща телеграма!
- Господине, ние сме държавна служба и не правим такива работи.
- Хайде де, направете изключение, днес имам рожден ден!
- Добре. Хепи бъртдей ту ю, Хепи бъртдей ту ю, Хепи бъртдей ту ю, сестра ти умря...

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Нова Година. Тодор Живков обикаля затворите на България и поздравява затворниците:
- За много години, за много години!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Лежат на масата две книги. Първата - тъничка, пише "Логика". Другата - дебела, пише "Женска логика. Том 1."

Добавен преди 12 години 1 Преглед

След като пусна нов тарифен план "LOOP" (за млади хора), вече Мтел пуска и "ТУЛУП" само за военни и полицаи.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Брат на известна чалга-певица и звъни по мобилния:
- Како, намерих ти два великолепни текста.
- Къде ги намери?
- На вратата на градската тоалетна...

Добавен преди 12 години 4 Преглед

Началото на 20-ти век, един съвсем обикновен човек отишъл на врачка, за да види какво му предстои. Седнал той и тя му казала:
- Заради теб ще умрат много хора. Човекът уплашен попитал:
- А има ли начин да го предотвратя? На което врачката отговорила кратко и ясно:
- Не!
И отчаян мъжът си тръгнал и решил да се самоубие, за да не стане предсказанието. Той минал покрай гарата и видял малко момченце да седи на релсите, а срещу него с бясна скорост идвал влак и той решил да направи едно добро дело преди да си отиде от този свят. Спасил детете с големи мъки и го попитал:
- Как се казваш момче?
А детенцето отговорило:
- Адолф Хитлер, чичко!

Добавен преди 12 години 8 Преглед

Детенце попитало учителят си:
- Какво означава думата "канибал"?
- Ами помисли, ако изядеш родителите си какъв ще бъдеш?
Детето се замислило и отвърнало:
- Преяло сираче.

Добавен преди 12 години 7 Преглед

Един циганин видял един българин, че носи една хубава секира. Отива при него и го пита:
- Абе отде я взе тая секира?
Българина го погледнал и продължил по тротоара.
Циганина обаче тръгва след него и го настига:
- Прощавай ама отде я взе тая секира?
Българина пак го погледнал и продължил по-бързо. Обаче циганина не се отказва, и той забързал и го настигнал:
- Ама кажи ми отде я взе тая секира?
Българина се затичал, циганина пак го догонва и:
- Ама отде взе тая секира?
Българина хукнал с всичка сила да бяга и изведнъж завива зад един ъгъл и спира. Показал се търчащият след него циганин иззад ъгъла и българина се развъртял със секирата и го направил на котлети. После извадил една кърпичка и започнал да бърше окървавената секира:
- От къде, от къде... купих я от магазина.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Чувам някакво натрапчиво мляскане на улицата, поглеждам през прозореца и кво да видя двама цигани ядат бой.

Добавен преди 12 години 2 Преглед

- Дядо ти имаш ли зъби?
- Не чадо мое нямам.
- Тогава продръж ми моля те сандвича да отида да си взема майонеза!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

В болницата. В коридора пред операционната нервно ходи мъж. Един час, два, три...
Накрая излиза хирургът и с тъжна физиономия казва на мъжа:
- Имам лоша новина. На третия час от операцията вашата майка...
Мъжът нетърпеливо го прекъсва:
- Това не ми е майка. Това е тъща ми!
Хирургът:
- Добра новина. На третия час от операцията...

Добавен преди 12 години 1 Преглед

В канибалско селце, двама носят ковчег. Среща ги трети:
- Аааа, днес сме на консерви.

Добавен преди 12 години 3 Преглед

Двама канибали седнали да обядват. Единият казал:
- Мразя тъща си.
Другият отварнал:
- Нищо, яж само гарнитурата!

Добавен преди 12 години 4 Преглед

Едно момченце се родило сляпо.
Докато било малко не осъзнавало, че е сляпо.
Порастнало обаче и разбрало, че е заобиколено от един свят, който то неможе да възприеме като другите хора.
Станало му много мъчно и един ден отишло при майка си и си казало мъката.
След няколко дни майка му отишла при него и му казала:
- Ето сине, купила съм ти един мехлем, с който като си намажеш очичките преди да си легнеш и ги стискаш цяла нощ, сутринта като ги отвориш ще виждаш всичко.
Преди да си легне, момченцето си намазало очичките с мехлема.
Цяла нощ не заспало, за да ги стиска силно и да може на следващия ден
като ги отвори да види всичко около себе си, другите деца, природата, цялата красота на света около него.
Дошла сутринта. Момченцето отворило с надежда очички,
но пак нищо не виждало. Отишло при майка си:
- Мамо, аз пак нищо не виждам!
Майката:
- Честит първи април, сине!

Добавен преди 12 години 0 Преглед
Вижте още...