Вицове » България

Вицове за България

Вицове и шеги, които осмиват някой от характерните черти на българският народ, като изява на недоволство срещу глупостта, несправедливостта и лошия начин на живот. Също ще се позабавлявате и с хумористичното възхваляване на България и българските черти.
В тази категория има 3647 вица, разпределени в 244 под-страници.

Оценка: 10 от възможни 10 - общо: 59903

Един българин заминал да работи в Щатите. Намерил си работа човека в един магазин Плод и зеленчук. Един ден дошъл един клиент и искал да закупи половин зелка. Нашия човек му обяснил, че не продават половин, може да вземе само цели зелки. Клиентът се ядосал и закрещял, че той е КЛИЕНТА и той ще каже как иска зелките, искал веднага да му се отреже половин зелка. Клиента винаги е с предимство. Българинът какво да прави, влезнал вътре и почнал да реже зелката. Шефа му влезнал вътре и го питал, какво прави.
- Ей тука един идиот иска половин зелка.
Обаче клиентът бил влезнал зад него и шефа му му направил знак, че го е чул. Затова българинът побързал да добави:
- А другата половина ще дам на този любезен господин.
Клиентът си тръгнал доволен. Шефът бил впечатлен от начина, по който нашия човек отреагирал и го питал от къде е.
- Аз съм от една малка държава, не си я чувал. Там има само к*рви и футболисти.
- Нищо, кажи ми, как се казва.
- България.
- Еее, как да не я знам, моята жена е българка.
- Аааа, вярно ли, и в кой отбор играе?

Добавен преди 10 години 19 Преглед

Българската държава започва с конска опашка и свършва със свинска опашка.

Добавен преди 10 години 11 Преглед

Когато в Перник поискате касова бележка от продавачката, тя най-учтиво ви пита:
- А фРактура ще желаете ли?

Добавен преди 10 години 21 Преглед

- Месо ядеш ли?
– Не.
– А риба?
– И риба не ям.
– Вегетарианец ли си?
– Не, с минимална пенсия съм.

Добавен преди 10 години 19 Преглед

В България наистина има само два сезона:
"Баси жегата" и "Егати студа"...

Добавен преди 10 години 23 Преглед

В България лошите ученици бягат от училище, а добрите бягат от България.

Добавен преди 10 години 18 Преглед

Обръщам се към тези, които са направили пирамидите в Египет! Моля, направете ни ПЪТИЩА в България!

Добавен преди 10 години 34 Преглед

- Гарантирам ти, че след пет години ще живеем по-добре от европейците!
- Защо, на тях какво ще им се случи?

Добавен преди 10 години 18 Преглед

В цял свят хората търсят щастие, само в България търсят кусури...

Добавен преди 10 години 24 Преглед

- В брой или с карта ще платите?
- Нося едно агне и 2 венеца чесън.

Добавен преди 10 години 15 Преглед

Парите развалят хората, затова българите ще си останем готини!

Добавен преди 10 години 21 Преглед

Ако крадете от парите на хората, държавната полиция ще ви хване и държавният съд ще ви осъди. Не крадете държавата, тя не обича конкуренцията.

Добавен преди 10 години 34 Преглед

В Германия правят Фолксвагени, а в България - Фолк с ваг*ни....

Добавен преди 10 години 31 Преглед

Крайно време е да направят изборите в България като лотарията - теглиш билетче, търкаш и квото ти се падне, такова...

Добавен преди 10 години 66 Преглед

- "Даваш ли, даваш Балканджи Йово" все пак ще се изучава, но в часовете по история."
- Аха ясно, а "Шуми Марица" по рисуване ... а бе карай да е весело...

Добавен преди 10 години 17 Преглед
Вижте още...