Две приятелки си говорят: - Ти...
Две приятелки си говорят:
- Ти събуждала ли си се толкова щастлива, че импулсивно да целунеш човека до теб?
- Да, разбира се, много често!
- Е, аз го направих, но ме изхвърлиха от автобуса.
2
| « Предишен | Следващ » |
Още яки вицове
Две блондинки си говорят в кафенето на културни теми.
- Муцка, ти гледала ли си Титаник?
- О, да! Даже няколко пъти!
- Коя сцена ти хареса най-много?
- Оная дето бяха на кораба!
- Какво се получава, когато 5 блондинки се наредят една до друга ухо до ухо?
- Въздушен коридор!
Блондинка държи главата си над включена печка. Приятелката и я пита:
- Защо си се навела над печката?
- Опичам ума!
Две приятелки си говорят:
- Как изкара отпуската?
- Много добре! Всичките си бикини, не носени върнах!
Блондинка отива при личния си лекар. Веднага щом я вижда, докторът казва:
- Съблечете се и легнете.
А тя:
- Докторе, днес съм болна.
Между блондинки:
- Скъпа, мисля да ти подаря книга за рождения ден.
- О, недей имам книга! Предпочитам нещо друго.
Болндинки си говорят:
- Това яке от какво е?
- От полиестер...
- Изроди! Кой знае колко полиестера са избили, за да го направят?!
Шефа към служителка блондинка:
- Изчисти асансьора!
Блондинката:
- Ама на всички етажи ли?
- Муцка, запозна ли се вече с новият съсед?
- Да, вчера го извиках да смени крушката в спалнята.
- Ооо, и какво стана?!
- Нищо. Смени я и си тръгна...
- Смотаняк.
Говорят си две блондинки:
- Защо мъжете викат на свирката духане ма?
- Мани ги тия кавали, кво пък разбират от музика те?!
Две блондинки си говорят:
- Т'ва мъжете са толкова непостоянни...
- Така е, днес един спи с теб, утре друг...
Между приятелки:
- Вярно ли е, че ходиш с ония малоумник, само защото има пари?
- Не си разбрала - ходя с него, щото аз нямам пари.
Две приятелки в съблекалнята на фитнеса.
- Какви са тези мъжки боксерки? Откога носиш мъжки боксерки.
- Откакто мъжът ми ги намери в леглото ни, та му казах, че са мои...
Говорят си две приятелки:
- Ти би ли преспала с мъжа ми?
- В общи линии не...
- Защо?
- С нищо не е по-добър от моя!
- В общи линии си права...
Две приятелки си говорят. Едната казва:
- Мими се ожени и направи мъжа си милионер?
- А той какъв беше преди да се оженят?
- Милиардер!
