Вицове за автомобили
Вицове за автомобили, коли, мотори, камиони и изобщо всичко свързано с автомобилите.
В тази категория има 5734 вица, разпределени в 383 под-страници.
Един фермер отишъл на пазар в близкия град. От една сергия купил метална кофа и наковалня. А от съседната - една гъска и две пилета. След като се разплатил, той се сепнал:
- А, бе, аз - хубаво ги купих всичките тия неща! Ами, сега - как ще ги пренеса до вкъщи, като дойдох без кола?
Продавачите го посъветвали:
- Сложи наковалнята в кофата и ги вземи в едната си ръка. Сложи по едно пиле под всяка мишница. А гъската - хвани с другата си ръка!
Онзи послушал съвета и тръгнал да се прибира у дома.
За по-пряко решил да мине през една горичка. Когато приближил, видял някаква готина мацка. Тя му казала:
- Господине, искам да стигна до гарата. Най-краткия път е да прекося тоя лес. Но се страхувам да вървя сама.
Фермерът подхвърлил:
- Ако, желаете мога да Ви придружа, госпожице! Не се страхувайте от мен! Както съм се натоварил, не може и дума да става за някакви с*ксуални закачки!
Хубавицата отговорила:
- Да, де, ама като влезем в гората, кой знае дали няма да направите следното. Ще оставите гъската на земята и ще я захлупите с кофата, за да не може тая птица да избяга! А после - ще затиснете кофата отгоре с наковалнята!
Нашият герой се опулил:
- Ами пилетата?
Мацето се троснало:
- Хайде, хайде! Не се правете, че падате от Луната. Пилетата - аз ще ги държа!
Карам си колата и гледам един стои на пътя с някаква раница. Ухилил се и ми вдига ми палец... И аз му се усмихнах...
Ей, няма нищо по-яко от това непознат да ти лайкне колата!
Само в България като отидеш на шофьорски курс, инструктора те пита:
- Карал ли си преди?
По времето на СССР, един руснак минал покрай някакъв луксозен хотел. Отпред бил паркиран чисто нов Мерцедес. Минаващият се спрял близо до западното возило и го загледал с нескрито възхищение. В това време отвътре излязъл някакъв намусен тип и попитал:
- Какво се пулиш такъв, бе?
Зяпачът отговорил възторжено:
- Гледам тази чудесна съветска кола! Боже мой, каква прекрасна съветска кола!
Намусеният му се троснал:
- Какви глупости говориш, бе! Този автомобил се произвежда в Западна Германия. И се нарича Мерцедес! Не познаваш ли колите?
Другият свил рамене:
- А, бе, аз - колите ги познавам! Обаче - ТЕБЕ не те познавам!
Един борец отишъл в някаква автомобилна фирма и казал:
- Може ли да изпълните една специална поръчка?
Служителят кимнал:
- Разбира се, господине! Кажете какво точно желаете?
Дебеловратият започнал:
- Такааа... Животът ми често е в опасност. Затова искам супернадеждна кола! Прозорците трябва да издържат на куршуми от всякакъв калибър! А бронята да устоява на атака с гранатомет и огнехвъргачка! Само така, ще се чувствам в пълна безопасност! Ще се справите ли с тази задача?
Служителят се усмихнал широко:
- Разбира се, господине! Желаете ли още някакви екстри?
Борецът се плеснал по челото:
- Оффф... за малко да забравя... Искам колата да е кабрио!
Жена пита мъжа си:
- Яде ли нещо?
Мъжът я имитира:
- Яде ли нещо?
- Не ме имитирай!
- Не ме имитирай!
- Ти си прекрасна и толкова те обичам, че ще ти купя нова кола!
- Да, ядох.
Стара поговорка: "Жена, свиня, кола и зет нa късмет"
Заводът за гуми във Видин подписа договор за доставка на гуми за формула 1. Гумите ще се използват за предпазните съоръжения.
Единственият "плюс" на BMW- то е на Акумулатора.
Пернишка молитва:
VW Наш!
Ти, който си от Волфсбург!
Да се свети шасито Ти!
Да бъде скоростта Ти!
Ускорено темпо дай ни днес!
И прости нам превишаването на скоростта,
Както и ние прощаваме вредните ти газове!
И не води нам към търговците на Opel,
а ни избави от лукавия!
Защото Твой е въртящият момент
И силата, и маневреността вовеки!
Човек, който няма жена и кола, практически е беззащитен пред алкохола...
Питат в училище Иванчо, какъв иска да стане като порастне.
- Искам да стана пед*раст нещастен.
- Защо?!?!
- Защото тати, когато види някой готин мъж, със скъпа кола и готина мадама до него, казва - "Гледай го този пед*раст нещастен!"
Алармата крещеше не защото прозорецът на колата беше счупен, а прозорецът беше счупен, защото алармата крещеше.
- Г-жо, свети зелено?! Защо не преминавате?
- Г-н полицай, как си представяте, аз - с червена чанта, с червени обувки и в червена кола, да мина на ЗЕЛЕН светофар?!? Абсурд!
- Муцка, що стърчиш отвън?
- Гаражът е заключен!
- Къде са ключовете от гаража?
- В къщата!
- Ами, иди и ги вземи!
- Къщата е заключена!
- Къде са ключовете от къщата?
- В колата!
- Къде е колата?
- В гаража!
- Е, що не идеш там?
- Нали ти казах от самото начало? Гаражът е заключен!
