Вицове за автомобили
Вицове за автомобили, коли, мотори, камиони и изобщо всичко свързано с автомобилите.
В тази категория има 5734 вица, разпределени в 383 под-страници.
Хладилен камион превозва група пингвини за местния зоопарк. В един момент охладителната система се поврежда и шофьорът се обръща за помощ към катаджия, патрулиращ на пътя:
- Човек, направи нещо! Много е горещо, ще измрат пингвините.
Катаджията помислил малко и казал:
- Спокойно, ще оправим нещата!
Започнал да спира коли и да им намира кусури. Кой няма колан, на кого чистачките не работят и т. н. Вместо да ги глобява, поискал всеки да вземе по двойка пингвини и да ги закара в зоопарка. Всички се съгласили. Останала последна двойка. Спира катаджията поредната кола "Майбах" с две мутри в нея.
- Момчета, вземете тези пингвини и ги закарайте в зоопарка!
- Немаш грижи, началник! - казали мутрите, натоварили хайванчетата и потеглили.
След два часа същият "Майбах" с двете мутряги минава покрай поста, а двата пингвина седят отзад със сладолед и балончета. Спира ги катаджията и пита:
- Абе, момчета, нали трябваше да ги закарате в зоопарка?
- Спокойно, старши! И в зоопарка бяхме, и на кино ги заведохме. Сега ще ги водим на цирк.
Москва. Вечер. До прости*утка спира автомобил. Отваря се прозореца на шофьора, а вътре Чукча:
- Колко иска за една нощ?
Тя го измерва с поглед:
- Като за теб - 500 долара.
В този момент от колата изскачат чукотски младежи и я напъхват в багажника...
Половин година по-късно, на същото място спира същата кола. Същите Чукчи-младежи я вадят от багажника рошава, подивяла, вмирисана, с чукотски кожени дрехи и гумени ботуши.
Откъде да знае тя горката, че в Чукотка нощта е цели шест месеца...
От форумите за мъже:
Искам жена, която да ме гледа, както българин гледа как паяк вдига чужда кола.
Спорят шофьор на камион и катаджия:
- Господине, за десети път ви питам защо камионът ви не е добре уплътнен, и ръсите от товара си по пътя?
- Господин полицай, за десети път ви обяснявам, че опесъчавам улиците заради поледицата...
Жена при автомонтьора.
- Госпожо, има късо съединение в инсталацията.
- Ами удължете го и да тръгвам.
Бизнесмен си купува джип 4Х4 и го паркира пред дома си.
Нощес кварталния пияница, кандилкайки се, вижда надписа, вади пирон и пише 4Х4=16.
Бесен, собственика отива на сервиз и го замазва.
На следващата нощ се повтаря същото и така цяла седмица.
Накрая бизнесменът си поръчва фирмен надпис 4Х4=16 и доволен си отива. Вечерта пияницата се прибира, вижда надписа, вади пирона и пише отдолу ПРАВИЛНО!!!
- Мили, какъв е този рус косъм на сакото ти?
- Значи можеш да видиш косъма от 2 метра, а вратата на гаража не можеш да уцелиш!
Какво правят шофьорите на BMW като се напият?
Звънят на бившите си... майстори...
На пътя е спряло BMW и не тръгва. Отзад се е наредила голяма опашка от коли. Всички свирят с клаксоните. От BMW-то излиза красива блондинка, приближава се към най-близкият автомобил и казва на шофьора:
- Господине, бихте ли погледнали, какво и има на моята кола, а аз тука ще натискам клаксона вместо вас...
Жена седи пред къщата си ошашавена. Съседка я пита:
- Какво е станало?
- Даже не знам как стана! Ключовете от гаража са в къщата, ключовете от къщата са в колата, а колата е в гаража!
Стопаджийка маха на стоп с туба 20 л.
Спира кола и я качва.
Шофьорът:
- Вино?
Тя:
- Не!
Шофьорът:
- Ракия?
- Не!
- А какво?
Тя:
- Бензин. Всички когато ме качат свършват бензина до някоя горичка...
- Е да ама аз съм на дизел...
Обажда се някакъв в радиото и казва:
- Алооо... Днес си купих чисто нов VW с кожен салон и вдигнах 300 на магистралата...
- И какво... обаждате се да се похвалите ли?!
- Не... искам само да питам, дали знаете, как се чисти адреналинът от седалката...
Катаджия спира пожарникарска кола за проверка. Оглежда документите, аптечката и т. н., и накрая пита:
- Така... А пожарогасителя къде е?
Автомобилния гигант АЗЛК пуска електромобил на пазара.
Пробега зависи от дължината на кабела!
- Добър ден! Дошъл съм за изкарване на шофьорска книжка.
- Но тук е болница, не автошкола!
- Знам...! Отзад ми я навряха, но това е дълга история...
