Вицове за автомобили
Вицове за автомобили, коли, мотори, камиони и изобщо всичко свързано с автомобилите.
В тази категория има 5734 вица, разпределени в 383 под-страници.
Американско семейство. Мъж и жена вечерят, и слушат радио.
- Очакват се силни снеговалежи. За облекчаване на снегорините, молим всички автомобили да се паркират от страната на четните номера. Мъжът става и отива да паркира колата. След два дни, радиото казва:
- Отново се очакват силни снеговалежи. За облекчаване на снегорините, моля всички автомобили да се паркират от страната на нечетните номера. Мъжът се облича и отива да паркира колата на указаната страна. След още няколко дни, пак обядват, пак по радиото:
- Очакват се силни снеговалежи. За облекчаване на снегорините... В този момент радиото спира. Мъжът:
- Как мислиш, от коя страна трябва да паркираме автомобилите този път? Жената, след дълъг размисъл:
- Знаеш ли какво... Хайде да си остане в гаража, а!
Един руснак, закъсал в тайгата с москвича си попадайки в един голям трап. Мъчил се, мъчил се, но все не успявал да го изкара. По едно време минал един чукча. Поспрял се и казал:
- Само две думи казвам и кола ще тръгне. Обаче искам една бутилка водка.
Руснака бързо изкарал от багажника една бутилка "Столична", дал, я на чукчата, който я надигнал и изпил на екс. След това отсякъл:
- Трактор, трябва!
- Ало, Мите, взех книжка!
- А кой се обажда?
- Аз съм, бившата ти!
- И що на мен звъниш? Нали се разведохме преди 2 години!?
- Само да ти кажа да пресичаш по-внимателно!
Шофьор блъска пешеходец. Потърпевшия:
- Кога ще се научиш да караш, бе!? Вчера пак ме блъсна!
- Извинявай, не те познах...!
Баровец не е този, който има скъпа къща и кола.
Баровец е този който няма кредит.
Инкасо автомобил се блъсна в кола на КАТ. Вече три часа не могат да се разберат, кои пари на кого са!
"Аз колко тройки съм правил в живота си..."
Стефчо - автомонтьор в сервиз на БМВ
В крайпътно барче влиза рокер и казва:
- Маце, дай три спукани гуми и два фара!
Момичето шашнато докладва на готвача.
- Ааа, този ли, знам го, иска три мекици и две яйца на очи.
След малко момичето носи на рокера купа с боб.
- Какво е това, бе, аз друго поръчах!
- Готвача каза, че вашата поръчка, ще е готова след няколко минути, а дотогава... да давате газ...
- Скъпи, хайде да си купим кола, ще се науча да шофирам, ще видим свят...
- Този, или онзи?
Всички тираджии започват като е*ачи и се прибират като готвачи!!!
- Скъпи, за дето ти ударих днес колата в едно дърво, съм ти направила палачинки.
- Какво си направила?!
- Палачинки.
- Готова ли ми е колата?
- Не ти е готова!
- Говорете ми на Вие!
- Добре! Вие ти лагер на коляновия вал.
Полицай спира мотор с трима пийнали.
- Забранено е да се возите по трима!
Ония рязко се обръщат...
- Баси, някъде сме изръсили Кольо...!
Мъж и жена решават да си купуват кола. Обаче не им стигат 1000 лева. Поумували, поумували, и се сетили, че мъжът има доста заможна съученичка. И решили, мъжът до поиска от нея 1000 лева. Отива той, връща се и казва:
- Жена, ще ни даде. Ама първо иска да преспя с нея. Жената не мислила много. Колата убава, мъжът грозен... Пуснала го...
Прибира се нашия, носи 1000 лева, а тя го кара да разказва. И той почва:
- Вечеря, малко пиене и у одъра. Таман да почнем, тя извади отнекъде една пчела, тури я на оная ми работа та ме ужили и почнахме. Та допреди малко.
Жената, да не изпусне, напълнила вечерта една кутия с пчели, легнали, тя извадила една та го жилнала и почнали. На заранта тя се опъва блаженно, мъжът става и казва:
- Отивам за колата.
А тя:
- Ква кола те гони бе!?! Кошери ще купуваме!!! КОШЕРИ!!!
Едно време хората правели различни ритуали и заклинания за дъжд. Сега е достатъчно само да си измиеш колата...
