Вицове » Авто

Вицове за автомобили

Вицове за автомобили, коли, мотори, камиони и изобщо всичко свързано с автомобилите.
В тази категория има 5734 вица, разпределени в 383 под-страници.

Оценка: 10 от възможни 10 - общо: 58083

Между блондинки:
- Мило, нова кола ли имаш? Как я взе?
- На лизинг!
- Браво! Аз моята я взех на духинг.

Добавен преди 10 години 15 Преглед

Опелът не го лови градушката, щото топчетата лед минават през дупките от ръждата.

Добавен преди 10 години 10 Преглед

Двама стари приятели се срещат на улицата. Единият вика на другия:
- Ооо, от кога не сме се виждали. Какво става с теб?
- Ох не питай, тъщата излезе и я блъсна кола. Сега е в Пирогов, счупена ръка, счупен крак. Абе карай, а при теб какво става?
- Тъщата е в Германия при щерката, вчера я блъснала кола.
- Ужас и как е?
- Как да е, умря на място.
- Е това е, те германците си вършат работата.

Добавен преди 10 години 25 Преглед

Поп се качва в такси. Бакшишът надул газта и изведнъж - прас, нацелил една дупка.
– Баси майката! - изпсувал таксиджията. Попът мълчи.
След малко пак – ПРАС! Нацелил друга дупка.
– Баси майката! - пак изпсувал таксиджията. Попът пак мълчи.
След третата дупка и поредното „Баси майката", попът се обърнал към бакшиша:
– Защо така ругаеш и злословиш, синко? Казвай просто „Слава тебе Господи" и ще видиш как всичко ще бъде наред!
Шофьорът се поуспокоил малко. След 100 метра, колата нацелила шахта без капак. От удара предното колело се откъснало и се затъркаляло напред. Таксиджията тъкмо да изпсува яко, но се усетил и извикал - „Слава тебе Господи"...
И в този момент... О, ЧУДО! Колелото спряло, върнало се назад и си застанало на мястото.
Попът, като видял това изкрещял:
– Баси майката...

Добавен преди 10 години 2 Преглед

- По какво си приличат щъркелите и БМВ-то?
- И двете се появяват като дойде пролетта!

Добавен преди 10 години 13 Преглед

Ако за момент си помислите, че работата ви няма смисъл, замислете се, че има хора които монтират мигачи на БМВ-та.

Добавен преди 10 години 4 Преглед

Не е тръпка, да вдигнеш 200 км., с нова кола... Тръпка е, да вдигнеш 140 км. с Жигула, и да не знаеш дали ще спре!

Добавен преди 10 години 6 Преглед

Няма по-удовлетворена жена от успешно паркиралата...

Добавен преди 10 години 8 Преглед

Паркингът пред фирмата. Табела "Само за служители!"
Отдолу дописано:
- "По изключение и за автомобили."

Добавен преди 10 години 4 Преглед

Питаха ме къде е спирката на автобуса - явно отдалече си личи че имам пари.

Добавен преди 10 години 4 Преглед

Вчера написах на мръсната кола на съседа "Измий ме!" Днес чета на моята написано "Ела у нас, ще те измия...

Добавен преди 10 години 9 Преглед

- Аз съм интелектуалец - простак.
- В смисъл?
- Ами по кръстовищата свалям прозореца и крещя "Quo Vadis, бе сельо, тая лента е само за наляво!"

Добавен преди 10 години 3 Преглед

На задния капак на Камаз се мъдри надпис:
- Изпревари! Някой чака твоите бъбреци!

Добавен преди 10 години 9 Преглед

Една майка, така силно се провикна към хлапето си:
- Остави тоя боклук бе...
Че шофьорът на преминаващото Пежо, слезе и продължи пеша...

Добавен преди 10 години 13 Преглед

– Мамо, мамо, днес е 1-ви юни, ще ми купиш ли камион, като на Боби?
– Престани! Боби е на 6, а ти на 46 години, да ти купи жена ти!

Добавен преди 10 години 25 Преглед
Вижте още...