Вицове за автомобили
Вицове за автомобили, коли, мотори, камиони и изобщо всичко свързано с автомобилите.
В тази категория има 5734 вица, разпределени в 383 под-страници.
Катаджия спира Емо Чолаков:
- Господине, не виждате ли? Ограничението е 50 км/час! Вие карате с 90!
- А бе аз си карам с 50, но се усеща като 90.
– Защо купуваш нови зимни гуми? На старите нищо им няма.
– Откакто забременя последния път, нямам вяра на гумите.
Не искам да се хваля, че ходя по скъпи места, но тъкмо се връщам от една бензиностанция.
Някаква мутра изкарва чисто нов Мерцедес и тръгва към офиса. Спира на един светофар. Изведнъж... БААААААААААМ, някой го удря отзад. Обръща се и гледа един киртак с жигула, пребледнял...
- Кво бе, смотаняк, не глеаш ли къде караш?
Ония разтреперан целия му отговаря:
- А бе нали гледам, че си с чисто нов Мерцедес и си викам наум - "Баси тоя ако сега без да искам го удара"... И гледам тебе, гледам спирачката и са отплеснах и та джаснах...
Мутрата стиска зъби /и юмруци/ и се качва обратно в колата си. Идва друг светофар... БАААААААМ пак удар отзад. Обръща се и гледа същия с жигулата. Слиза и отива при него:
- А бе, клефук, ти еб*ваш ли ме бе??? Искаш ли да та замаам сега по ушите клепнали? А?!
- Ей човек, нали те ударих преди малко... и те гледам пак пред мене и си викам - "Майко, сега ако тоя го удара пак, направо не ми се мисли кво ще стане".... и гледам тебе, гледам спирачката и са отплеснах... и...
Мутрата пак си вика:
- Аре, от мене да мине, тоя си е идиот, кво да го праа"... Пак се качва на колата и след 500 м - трети светофар. Спира... и БАААААААААААМ пак удар отзад. Обръща се и гледа ония с жигулата му маха през прозореца и вика:
- Карай, карай, баце, па съм аз!
В книгата на жена ми - "Ако следващата кола, която мине е червена, ще си купя тази чанта" е обяснено подробно, как се вземат важни решения по мъдър, умен и пресметлив начин.
Приятелката ми си тръгна. Бях тъжен и се почувствах самотен... Купих си мотор, взех си куче, правих тройка с две простит*тки и изхарчих поне 2 бона за пиене и наркотици... Направо ще откачи, като се прибере от работа.
Магистралния валяк се движеше с 40 км. в час, когато над него с 57 км. в час прелетя един МИГ 29!
Каските обезопасяват 70%, презервативите – 97%. Постъпи умно! Карай мотор с презерватив!
Презервативите не дават сто процентова гаранция. Един приятел беше с презерватив и въпреки това го сгази камион.
Жена отива на автомонтьор и само повтаря уплашено:
- Мигача! Мигача!
- Ти мигача остави на нас. Кажи къде е останалата част от колата.
- Как е жена ти? Понаучи ли се да кара колата?
- Как да ти кажа... Май че е по-добре. Пътищата постепенно започват да водят натам, накъдето тя иска да отиде.
Москва. Човек маха на такси. Качва се на предната седалка до шофьора, тръгват по булеварда. Изведнъж пита таксиджията:
- Брат, проблем ли ще е, ако извадя и аз едно кормило и също "шофирам"?
- Не виждам проблем, шофирай си.
Нашият грейнал от щастие, вади един волан от УАЗ-ка и започва да го върти... В лявата лента покрай тях прелита Мерц-600. Онзи от Мерцедеса мярнал с периферното зрение, че в таксито двама въртят "герврека"... не повярвал на очите си... Намалил и минал вдясно да ги огледа... изравнили се, онзи ги зяпа невярващо и в този момент нашият с волана рязко "завива" надясно... Шофьора на Мерцедеса в паника - рязко вдясно и в канавката... Гръмогласен смях от таксито.
Нашият вика на таксиджията:
- И мен така ме прецакаха вчера!!!
Виждал съм жена да плаче в маршрутка, да плаче в автобус, в самолет и в скъпа кола, даже... но не съм виждал жена да плаче върху колело. Освен... ако не се е метнала на някой велоергометър...
Млада жена обяснява шофьорската си теория на своя приятелка:
- Вероятността да попаднеш в пътнотранспортно произшествие е правопропорционална на времето, което прекарваш зад волана. Следователно, за да намалиш това време, трябва да караш възможно по-бързо!
– Докторе, как е инструктора?
– Много зле - комоцио, счупени ребра, натъртвания. Въобще, скоро няма да се оправи!
– А мога ли да разговарям с него?
– Не. Ако искате нещо да го попитате, кажете, аз ще му предам?
– Попитайте го дали съм издържала градско...
