Вицове за автомобили
Вицове за автомобили, коли, мотори, камиони и изобщо всичко свързано с автомобилите.
В тази категория има 5734 вица, разпределени в 383 под-страници.
Баба пратила дядото си до магазина да купи захар. Тръгнал той и си повтарял захар, захар, захар. Минал един мотор стреснал се дядото и почнал да вика бонбони, бонбони... и като влезнал в магазина казал:
- Дайте ми един пакет вафли.
Взел вафлите, прибрал се, а бабата го посреща и му вика:
- Боже, аз за брашно го пращам, той вафли ми носи!
Обява:
- Продавам BMW 3.0.CSL HOMMADGE... Спешно! Жена ми взе книжка вчера... от седмия път...
Възмутен баща мърмори на току що прибралата се дъщеря:
- Дъще, днес, както си вървях по улицата, те видях зад волана на една кола, а редом с теб седеше симпатичен, белокос мъж...
- Стига бе, тате! Нищо лошо не съм направила. Този мъж е моят инструктор от шофьорските курсове. И ако искаш да знаеш, той си беше брюнет, преди да се кача в колата...
На 1 Февруари е празникът на Света Винетка Обирджийска.
Само изтънчен прабългарин може да ти разяснява над два часа за недостатъците на новата "S class", а след това да се качи на москвича и да си замине!
Автобус потегля от спирката, един човек се опитва да го догони и вика:
- Спрете, спрете, моля ви, закъснявам за работа!
Хората го съжаляват и казват на шофьора:
- Спрете, човекът ще закъснее за работа, изчакайте го.
Автобусът спира, човекът се качва задъхан, поема си въздух, и казва:
- Карти и билети за проверка...
Сърцето ми спи още, а те мигач искат да подам...
ПТП. Кола се е размазала в уличен стълб. Шофьорът, видимо непострадал, стои неподвижно, изцъклил очи. Пристигналия на място патрул на КАТ оглежда произшествието. Единият от полицаите се обръща към водача:
– Браво бе! Много хубаво, добре че си бил с колан. Стоиш си, нищо ти няма, а приятелката ти се въргаля ей там, в канавката, с член в уста...
Ако на не регламентирано кръстовище се озоват две коли, изобщо няма значение коя е отляво и коя отдясно – логиката при разминаването много напомня на силата при комбинациите в покера: баварец бие мерджан, седмица бие петица, мат бие металик, а осмица със затъмнени стъкла и местен номер с четири еднакви цифри е еквивалентът на кент флъш роял от пики.
- Искам кола!
- И за какво ти е?
- Да си бибипкам!
Когато съм в автобус и пиша съобщение по телефона, а непознат до мен се мъчи да го прочете, ми иде да питам - ти нещо ще добавиш ли или да го изпращам вече?
Една нашенка пътува у влака и някакъв пишлигар се пробва да я заприказва:
- За къде пътувате?
Нашата го изгледала па рекла:
- За Бургас!
- И кво ви тегли натам?
- Па... локомотива!
Не са важни конете под капака на колата, а магарето зад геврека.
КАТ съвсем са озверели.
– Защо?
– Днес ме спряха и питаха що съм без кола… За малко и акт да ми пишат. Отървах се само с 50 кинта.
- Днес си като асфалт...
– В смисъл?
– Цъфтиш...
