Вицове » Ресторанти

Вицове за ресторанти

В тази категория има 1426 вица, разпределени в 96 под-страници.

Оценка: 4 от възможни 10 - общо: 12997

- Как може такова нещо! Това би трябвало да е изискан ресторант, а вие пипате пържолата ми!
- Да се изясним, господине! Не я пипам, а я придържам! Да не искате да падне още веднъж на земята?!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

В ресторант програмист си поръчва супа. След малко вбесен вика сервитьора:
- Келнер! Имам бъг във супата!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Надъхано левскарче обещало на жена си да я води на ресторант, но се оказало, че въпросния ден има мач на Левски по телевизията. Естествено, нашия зарязал ходенето на ресторант. Жена му гневно обикаляла около съпруга си пред телевизора и мърморела:
- Ама ти май обичаш Левски повече, отколкото мен!
- Че то, ако става на въпрос, аз и ЦСКА обичам повече от теб...

Добавен преди 12 години 1 Преглед

В разгара на лятото един борец както се хранел в един ресторант изведнъж се развикал:
- Келнер, келнер, абе момче спри този климатик че ще настина бе.
- Ведна. - отвърнал моментално келнера.
След няма и 10 минути бореца пак се развикал:
- Абе момче кво си направил бе я усили климатика че много топло бе взех да се потя нещо.
- Няма проблем господине веднага. - казал с готовност келнера.
И пак след десетина минути бореца пак взел да вика:
- Ей, момче абе кво си направил бе я веднага да спреш тоя климатик че ми духа на кръста бе.
- Слушам господине, веднага. - отговорило момчето.
От съседна маса един човек звикал келнера и го питал:
- Абе момче как може да изпълняваш всички прищявки на тоя бе я го виж няма врат бе, пусни климатика спри климатика на какво прилича това?
- Спокойно ние нямаме климатик - отвърнал келнера.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Пиян клиент чете сметката в ресторанта:
2 водки - 2.60
салата - 1.30
ако мине - 2.50
4 бири - 3.60
Вика келнера:
- Какво е това "ако мине"?
- Е, не мина...

Добавен преди 12 години 1 Преглед

В луксозен ресторант келнерът пита мъжа:
- Какво пие жена Ви?
- Кръвчицата ми...

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Зайо-Байо отива в ресторанта на Баба Меца и пита:
- Бабо Мецо, имаш ли торта от морковчета?
- Не, Зайо, нямам торта от морковчета.
Случило се така и втория път. На третия Баба Меца му казала:
- Зайо, ако още веднъж дойдеш за торта от моркови ще те закача на стената.
На другия ден Зайо-Байо дошъл и както казала Баба Меца така и на правила. Когато Зайо-Байо се обърнал на страни и видял портрет на Христо Ботев и казал:
- Боко, Боко и ти ли чакаш за морковче?

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Блондинка се оплаква:
- Вече петима мъже ме каниха на ресторант и нито един не ми предложи легло!!! Да не ми разработват устата?

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Седи мутра в ресторанта. Идва при него управителя:
- Вие застреляхте нашия келнер!
- Не се притеснявай, пиши го в сметката.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Мутра и елегантен джентълмен седят в ресторанта на една маса. Мутрата си поръчва пържола, а господинът пастърва. Келнерът донася поръчката и джентълменът му казва:
- Келнер, рибата иска да плува.
След малко сервитьорът носи чаша бяло вино.
“Елегантна работа” - мисли си мутрата:
- Хей келнер, свинята иска да пие!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Глас от високоговорителя в самолет:
- Уважаеми пътници. Щастливи сме да ви приветстваме с добре дошли на новият, петзвезден авиолайнер. На първия етаж можете да посетите бар и дискотека, на втория етаж можете да отдъхнете приятно в ресторанта, на третия да поиграете тенис, на четвъртия да поплувате в един от четирите басейна, а на петия да изпробвате уменията си на боулинг.
А сега уважаеми пътници, моля затегнете коланите, нашият пилот ще се опита да вдигне цялата тая простотия във въздуха...

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Посред нощ. Ресторант. Добре наквасен грузинец търси мъжката тоалетна. Объркал вратите и се наврял в дамската. Започва да пикае. Изневиделица влиза дама и виждайки гледката надава уплашен вик. Без да прекъсва грузинеца се провиква през рамо:
- Ееее не се бой, държа го...

Добавен преди 12 години 4 Преглед

Един тип влиза в ресторант и сяда. Келнерът идва до него с менюто. Клиентът казва:
- Няма нужда от меню. Донесете ми една лъжица и една вилица и това е.
Келнерът се учудил, но му донесъл. Клиентът ги помирисал и казал:
- Така... За първо имаме супа от пиле и таратор - за мене таратор, а за второ имаме... пържола и гювеч. Бих искал гювеч.
Келнерът страшно много се учудил, защото онзи познал всичко много точно.
На другия ден отново дошъл този клиент и ситуацията се повторила...
На третия ден, келнерът помолил готвачките да измият приборите много добре, но и този път клиента познал какво има за обяд. На келнера всичко това страшно му писнало и на четвъртия ден отишъл при готвачката и я помолил да си завре един комплект прибори в онази си работа. След това подали този комплект на редовния клиент. Онзи ги мирисал малко по-дълго от обикновеното и казал:
- Значи, телешка супа и мусака, и да поздравиш Мария готвачката от мене, не знаех че работи тука.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

В ресторанта мъж непрекъснато фиксира млада жена, облечена в
пуловер, опънат по тялото й.
- Прекрасен пуловер имате - заговаря я той.
- Благодаря!От камилска вълна е - отвръща тя гордо.
- Веднага разбрах по двете гърбици...

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Младеж е с приятелката си на ресторант. Виждайки високите цени в менюто казва на момичето:
- Какво ще иска моята дебеланка?

Добавен преди 12 години 1 Преглед
Вижте още...