Вицове » Пиянски

Пиянски вицове

Алкохолът носи настроение, за този който го консумира, но понякога носи настроение за околните. Вицовете и лафовете за алкохола, и пияниците, със сигурност ще ви донесат много настроение.
В тази категория има 15114 вица, разпределени в 1008 под-страници.

Оценка: 10 от възможни 10 - общо: 59963

Третата бутилка водка убеди Генко в това, че момичето е толкова красиво, че той не е достоен за нея.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

- Генко...
- Какво?
- Имам две бутилки ракия: добра и лоша. От коя да започнем?

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Получавам от моя мобилен оператор sms - може да общувате с три пъти повече приятели безплатно вече. Хубаво, но черният ми дроб няма да издържи!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

- Така, във фирмата напоследък нещата са в застой. Някой да има интересни и свежи идеи?
- Хайде да пийнем бира! В тази жега си е баш за това, плюс това, че днес е петък.
- Да, интересна идея. А какво й е свежото?
- Ще вземем свежа бира!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Русия е толкова голяма страна, че в един град още пият, а в друг вече изтрезняват.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Заклевам се в пиян, че не съм Господ...

Добавен преди 12 години 0 Преглед

- Хайде да спрем да пием!
- Чудесен тост!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Българин ентусиаст решил да си направи космически кораб. Събрал съседите пред блока, купил бира и казал:
- Браво! Дотук много добре!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

- Искам като Чърчил!
- Да доживееш до дълбока старост?!
- Ти пък! Искам да пия уиски и да пуша пури!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Дионис никога нямал махмурлук, и именно поради това гърците го считали за Бог.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

- Да-а, добре изкарахме уикенда! Сега ти се иска да започнеш нов живот...в нов град...под ново име...

Добавен преди 12 години 13 Преглед

Обаждане в моргата. Пиянски глас:
- Ако се обади жена ми, предайте й, че с мен всичко е наред!...

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Истинска новина: "Общественият съвет по хранене на учениците в Москва препоръча на непълнолетните и на младежите да не употребяват суши в храната си."
Естествено, че руските ученици не трябва да ядят суши, то въобще не върви с водка!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Катаджия спира кола:"Е, приятелю, портфейла или книжката?"

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Вече и в Столипиново пият плодова бира. Бира с вкус на манго.

Добавен преди 12 години 1 Преглед
Вижте още...