Вицове » Пътуване

Вицове за пътуване

В тази категория има 1607 вица, разпределени в 108 под-страници.

Оценка: 3 от възможни 10 - общо: 8808

Един шофьор пътувал с колата през зимата и го стопирала една стопаджийка. Качил я той в колата, обаче след малко колата се развалила и той излязъл от нея за да я оправи. Човъркал той по двигателя но ръцете му замръзнали, влязъл в колата, пъхнал ги между краката на жената и като се стоплили пак излязъл навън, за да продължи ремонта. След малко ръцете му пак замръзнали и пак по същия начин ги стоплил между краката на жената. На третия път оправил колата, влязъл вътре, запалил двигателя и тогава тя му рекла:
- Добре де, ами ушите ти не измръзнаха ли?

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Един невротик се реди на опашка за билети за влака.
След дълго чакане изнервен до крайност стига до гишето и поръчва:
- Моля един билет за влака от 18,30 ч.
Касиерката:
- Докъде ще пътувате?
- Ама много сте любопитна, бе госпожо!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Четирима пасажери пътуват в един влак-един шоп, един пловдивчанин, една дебела и една мощна блондинка.
Наближава тунел и изгасват светлините. В тъмнината се чува един юмрук. Излезли от тунела, светнали лампите и четиримата се спогледали мислейки:
Дебелата: Сигурно пловдивчанина е метнал ръка на блондинката. Блондинката се е ядосала и го е цапардосала.
Блондинката: Сигурно пловдивчанина е искал да ми метне ръка, но в тъмното е нацелил дебелата и дебелата му е завъртяла един.
Софиянецът: Със сигурност пловдивчанина е метнал ръка на блондинката. Блондинката се е ядосала и по погрешка е нацелила мен.
Пловдивчанинът: Оооххх, кога ще дойде друг тунел, та да му извъртя на софиянеца още един.

Добавен преди 12 години 3 Преглед

В един самолет пътували четирима души. Президент, Професор, Студент и Старец. По едно време самолетът се развалил и пилота им казал, че има само 3 парашута. Президентът грабнал първия парашут и казал:
- Аз съм най-важен затова трябва да се спася.
И скочил. След него професорът взел втория и казал:
- Аз съм най-умен и затова трябва и аз да оцелея.
И скочил. А старецът казал на студента:
- Хайде, скачай с последния парашут ти си млад трябва да се спасиш, а аз вече съм си изживял годините.
А студентът му казал:
- Спокойно старче има два парашута, защото "умният" скочи с раницата ми!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Французин и турчин пътували в влак. На турчина му се допръцкало и казал:
- Аз се казвам Йосиф-ф-ф...
Французинът се ядосал и за да си го върне казал:
- Мен на гарата ще ме чака Григор-р-р... с мотор-р-р... с кош-ш-ш...

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Пътували в тайгата с шейна БРЕЖНЕВ, ТАЧЪР, РЕЙГЪН и ТОДОР ЖИВКОВ. По едно време след шейната се паявила глутница гладни вълци. Рейгън, след като видял, че глутницата наближава все повече изправил се и рекъл:
- Вие продължете, а аз ще ги забавя - и скочил.
Не минало много време и глутницата пак ги настигнала. Тачър се изправила и казала:
- Вие продължете, а аз ще ги забавя - и скочила.
Останали Брежнев и Живков. Тошо се замислил, кой ще скочи от тях двамата когато пак ги настигне глутницата. Ето, че глутницата ги настига и Тошо като подчинен на Брежнев решил да скочи. Но в този момент Брежнев се изправя, изважда изподкожуха един автомат и избива глутницата.
Тошо с недоумение попитал:
- Защо не го използва по-рано докато бяха още живи Тачър и Рейгън?
- Че това за четирима стига ли? - казал Бражнев изваждайки шише водка от джоба си.

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Програмист, електроинженер и механик пътуват с кола. Колата се поврежда. Механика казва:
- Сигурно е ремъка. Ей сега ще погледна.
Никаква полза. Електроинженера се намесва:
- Чакай да видя акумулатора, сигурно е свършил.
Не е и там повредата. Всички мълчат, по едно време програмистът казва:
- Що не излезем и пак да влезем?

Добавен преди 12 години 3 Преглед

Пътуват националния отбор по футбол и националния отбор по борба в двутежен автобус. Долу футболистите купонясват! Ядене, пиене, танци...
Горе борците загасили лампите и се свили на седалките. Отива при тях Емо Костадинов:
- Хайде бе, момчета, отпуснете се! И вие се повеселете малко! Я вижте какво става долу, на първия етаж!
- Да! На вас ви е лесно! Имате си шофьор! А ние като си нямаме?!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Един габровец пътувал с влак от София към Габрово, но на всяка гара слизал да си купи билет. Попитали го:
- Защо слизате на всяка гара и си купувате билети, a не си купите билет направо эа Габрово?
Той отвърнал:
- Ами, докторът ми каза, че съм тежко болен и сигурно няма да оживея до там, заради това реших да спестя малко пари.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

- Защо блондинка не може да вземе шофьорска книжка?
- Защото не е свикнала да пътува на предната седалка!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Елцин, Стоянов и Клинтън заедно с техните съпруги пътували за Белия дом със самолет. На средата на пътя самолетът се развалил и почнал да пада, но на борда имало само 3 парашута.Стоянов предложил да спасят жените.
Елцин:
- Да го духат!
Клинтън:
- Дали ще има време?!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

По средата на презокеански пътнически полет от високоговорителя в самолета се чува женски металически глас:
- Дами и господа погледнете на ляво, ще видите че лявото крило гори, а сега погледнете на дясно, ще видите парашутите на екипажа на самолета... Бордовият компютър ви пожелава приятно пътуване.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Един философ трябвало да мине от единия на другия бряг на голямо езеро. По време на дългото пътуване той заразпитвал рибаря, който го прекарвал с лодка:
- Приятелю, знаете ли алгебра?
- Не - отговорил рибарят.
- Как, но тогава ти си загубил една четвърт от живота си! - възкликнал философът. - А учил ли си математика?
- Не.
- О, та това значи, че две четвърти от живота си пропилял! А имаш ли понятие от философия?
- За това чувам за първи път! - чистосърдечно отговорил рибарят.
- Ай, ай, ай, та, човече, ти си загубил три четвърти от своя живот! - с почуда заклатил глава философът.
В това време над езерото започнала силна буря.
- Господине, знаете ли да плувате? - попитал рибарят.
- Не, не зная.
- Тогава бързо лягайте в лодката, защото ако се преобърне, всичките четвъртинки от живота ви са загубени! - обобщил рибарят.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Пиете прекалено много кафе ако:

* Бягате насън.

* Отваряте вратата преди да ви позвънят.

* Не сте мигвали от последното лунно затъмнение.

* Домашният ви компютър е включен всяка нощ.

* Спите обикновено с отворени очи.

* Гледате филми на ускорен кадър.

* При някои бързи завои понякога си виждате гърба.

* Да спре вашето Брауново движение може само някое силно земетресение.

* Вече сте изтъркали три чифта чехли само за този месец

* Облизвате празната кафеварка.

* Всяко лято си мечатете за пътуване до Африка - за да може собственоръчно да изберете наистина най-хубавите зърна кафе.

* Кихате с отворени очи

* На доктора ви му трябва калкулатор, за да изчисли пулса ви.

* Вие сте толкова нервен, че вашето семейство е решило да икономисва от покупката на миксер.

* Лесно запалвате двигателя на колата си даже без акумулатор.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Вечер. Проливен дъжд. На вратата на кръчмата "Св. Георги и змеят" чука пътник. Вратата отваря свирепа кръчмарка. Пътникът се обръща към нея с думите:
- Аз съм беден пътник, цял ден съм пътувал, уморен съм и съм гладен, но нямам никакви пари....
Кръчмарката изръмжава зловещо:
- Абе я ходи се... твойта мама...
Пътникът:
- А мога ли да говоря със Св. Георги...

Добавен преди 12 години 1 Преглед