Вицове » Животни

Вицове за животни

Вицове, бисери, лафове и хумор за всякакви животни и тяхната дружба, съжителство и прилика с човека.
В тази категория има 5894 вица, разпределени в 393 под-страници.

Оценка: 10 от възможни 10 - общо: 42824

Върви по улицата мъж с голяма жаба в ръка. Спира го полицай:
- Защо ходите с тази жаба?
Изведнъж се обадила жабата с човешки глас:
- Господин полицай! Спасете ме! Свържете се с дружеството за защита на животните. Писна ми от неговите целувки!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Под чадърче на плажа лежат Мечо Пух и Прасчо.
Мечо Пух пита:
- Прасчо, ти с какво се мажеш?
- С плажно масло. Защо?
- Пробвай с майонеэа!
- По-добре ли е, Мечо?
- Не. Но по-вкусно…

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Мечо Пух казва на Прасчо:
- Прасчо, Прасчо! Кристофер Робин ни даде 10 делви с мед - по 8 за всеки!
- Мечо Пух, как така по осем? 8+8…?
- Аааа, не знам. Аз мойте осем вече ги изядох.

Добавен преди 12 години 4 Преглед

Върви си Прасчо през гората и среща Пух. Гледа го носи голям нож и е един такъв весел, весел. Спира го и го пита:
- Абе Пух, що си толкова весел? Медът ли е поевтинял?
Застава Мечо Пух пред прасето, изглежда го с лукав поглед и казва с мазен глас:
- Не Прасчо, не. Свинското поскъпна!

Добавен преди 12 години 3 Преглед

Срещнали се Мечо Пух и Прасчо.
- Прасчо, знам какво ще станеш като пораснеш!
- Сериозно? Сигурно си ми чел хороскопа?
- Не, четох една готварска книга….

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Попитали жабата:
- Жабо, защо си толкова зелена и лигава?
- Ами-и-и, тия дни съм малко болна, а иначе съм бяла и пухкава.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

- Как смеете да разхождате това куче без намордник?
- Жал ми е за него, скоро ще умре, нека да се порадва поне малко?
- А от какво е болно?
- Бяс.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

- Как кокошките правят аборт?
- Ами като снесат на асвалта!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Звъни телефона, вдига кучето и казва:
- Бау!
- Ало!
- Бау!
- Ало!
- Бау!
- Моля, нищо не разбирам! Говорете по-ясно!
- Б като Бургас, А като Атина, У като Уругвай. Бау!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Едно малко динозавърче пита майка си:
-Мамо, къде ще отида след като умра? На небето ли?
-Не, в музея.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Отишли двама сърби на корида в Испания. Както си гледали коридата единият паднал на арената. Бикът го подгонил и той започнал да бяга.
Тогава другият се провикнал от трибуната:
- Брате Зоране, не можеш бега толкова бръже щото ще добиеш инфаркт!
-А ти що искаш да добием, теле ли?

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Екскурзовод в Африка много заеквал. Води той туристите през саваната, но ходи малко напред от тях, та ако се случи нещо, да са в безопасност. По едно време гледа зад един храст хипопотам. Започва да маха с ръце да не идват и да вика:
- Хип... хип... Хип... хип...
- Ура! - отвърнали туристите.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Върви Червената Шапчица през гората и вижда Вълка, мята му се на врата и казва: “Искам да ми направиш нещо мръсно…” Вълка учуден: “Ама как така не разбирам?” “Абе да да ми направиш нещо много лошо… бъди лош с мен…”
“Добре!” - казал Вълка и й счупил крака…

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Две прасета пият кафе.
Едното поглежда в чашата на другото и казва:
Хм, даа! Виждам тук-чака те охолен живот, редовна храна, никакви грижи... Само едни маалки неприятности по Коледа...

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Един мотоциклетист карал бясно и както си карал, ударил врабец. Съвестта го загризала, върнал се. Врабецът бил в безсъзнание, но жив. Сложил го в джоба, занесъл го в къщи, налял му вода, натрошил трошички и си излязъл. След известно време врабецът дошъл в съзнание, огледал се и се разплакал:
– Ааа, решетки... хляб... вода... убил съм мотоциклетиста

Добавен преди 12 години 0 Преглед
Вижте още...