Вицове за хирурзи
В тази категория има 408 вица, разпределени в 28 под-страници.
Флиртуването...
...“Флиртуването е изкуство, което се овладява цял живот”, обичаше да казва дядо. После поглеждаше към баба и тихо добавяше с мъка в гласа “Но понякога си плащаш за него до край”. Защото баба недочуваше, ама беше адски чевръста с двуцевката. Ето защо аз съм единствения им внук – бях бърз...
1. Основна цел във флирта е да намекнем на девойката, че желаем да се любим с нея, но сме обсебени от най-възвишени и чисти чувства. За целта е достатъчно да се хванем за шнорхела и леко да го поклатим, като се стремим да не губим благия израз в очите си. Усетила наплива на чувствата ви, девойката би трябвало да ви захапе за въдицата.
2. Не бива да забравяме, че жените гледат противополжния пол първо в очите, с цел да разкрият нашата душевност, и после в задника – за да видят дали с тая душевност ставаме за еб*не. Ето защо при флирт с девойка е необходимо да се опулите изразително срещу нея, влагайки максимум сантименти. От време на време си разклащайте орехарите на масата, че да види к’ъв як пич сте и как детското във вас още не е умряло. Добре е да си носите и капки за очета, като Визин, щот веднъж ми паднаха лещите от пулене. Ама си струваше, щот’ като съм без лещи ми падат критериите за оценяване на красота с около 7 диоптъра. Това значи, че в общи линии съм склонен да на*ба всичко с размер и силует на нощно шкафче. Та Визинът хем освежава, хем може да придаде разплакан и нежен вид на иначе неприветливата ви мутра.
След това при първа възможност трябва да дадете възможност да девойчето да се наслади на приятния ви, леко окосмен задник. За целта се надупете безрезервно като се правите, че завързвате обувките си, например. Ако сте късметлия и носите плитки дънки ще се види и част от задника ви или поне гащите. Неотразим момент. От опит казвам - действа безотказно, ама после много боли при сядане. Затова вече като свалям някой, дето ИМА ВИД на нежна девойка, първо проверявам за наличие на адамова ябълка. Мамка им – пластични хирурзи – мен вече не могат да измамят! Все пак има неща, които не мога да преглътна.
3. От особена важност за успешния флирт са качества като хумор и поетичност. Задайте й въпроса “Защо след с*кс мъжете се обръщат на другата страна и заспиват?”. При отговора “Защото не обичат да гледат шибани работи” започвате весело да се смеете на шегата си. Внимавайте да не паднете от стола от смях – приемат го или като преиграване, или като опит да им надзърнете под полата. Стихотворения като “Аз съм новия Амур – бързо лапай моя шнур” действат (особено ако си акомпанирате на китара докато рецитирате), но не ги ползвайте когато сваляте блондинка, защото те приемат нещата буквално и после трябва да сменяте всички шнурове в апартамента. Ненужен разход. По-добре заменяйте “шнур” с “к*р”. Става някак си по-леко и на двама ви, като се знае точно за какво става дума.
И за домашно: всичко наизуст, че да не ставаме за резил и барем да бяхме поканили двата коня на купичка сено!
В болница двама хирурзи си говорят:
- Колега как мина операцията?
- Операция ли? Аз мислех че беше аутопсия..
Роднините на опериран болен дават на хирург пачка пари:
- Докторе, кажете, ще живее ли?
Хирургът преброява парите и казва:
- Засега - не...
Един мъртвец изпаднал на пътя от катафалката.
Друг шофьор не го видял, прегазил го, спрял и си вика:
"Леле! Прегазих човека" - па го скрил в храстите.
Един ловец стрелял, стрелял, пък погледнал в храстите и видял трупа, надупчен със сачми:
"Мале! Утепах човека!", па го хвърлил в язовира.
Един бракониер ловил риба с динамит, гръмнал, трупът изплувал...
"Олеле! Гръмнах човека"...
...и така, след куп премеждия, някой закарал "човека" в спешната хирургия.
След няколко часа операция, излиза хирургът, сваля маската, шапката, бърше потта от челото и казва:
- Уф! Ще живее!
Железопътна катастрофа. Навсякъде са разхвърляни части от тела, хирурзи оперират на мястото на катастрофата. Донасят мъж без крака. Хирургът има под ръка само женски и му ги зашива. Донасят друг без ръце. Отново под ръка има женски и му ги пришиват. Накрая водят един без пишка. В наличност имало само един слонски хобот и му го пришили.
На всички оперирани, хирурзите определят контролен преглед след един месец.
Пристига първия...
- Е, как е?
- Знаете ли, докторе, аз съм футболист. Сега с новите крака, вкарвам голове на поразия.
Обаче имам един малък проблем - нощем краката ми се разтварят и до сутринта не мога да ги събера.
- Това не е толкова страшно. Следващия...
- Знаете ли, докторе, аз съм пианист. След операцията свиря още по-хубаво. Гастролите са ми разчетени за година напред. Единственият проблем е, когато отида в тоалетната.
Ръцете ми така се вкопчват в члена ми, че не мога да ги отделя.
- Абе, да ти имам проблема, пък на тебе!.. Следващия!
- Докторе, с*ксуалния ми живот е върха. Жената е много доволна. Обаче проблема е, когато ида на пазара. Тогава онази ми работа взима ябълки от сергиите и ги пъха в
задника ми...!!!
Разсеяна дама в поликлиниката пита един мъж:
- Господине, вие ли сте последен за гинеколога?
- Аха. Само да изтичам до хирурга да си сменя пола първо.
Веднъж хирурзи се наложило да отворят черепа на блондинка. За тяхно учудване видели една изпъната ластичка и решили да я срежат, когато срязали ластичката на блондинката и паднали ушите.
На един отрязали ръката поради автомобилна катастрофа, но му присадили една женска ръка, взета от анатомична банка. Карал той с нея три-четири месеца, но не изтраял и отишъл при хирурзите, които му направили операцията:
- Как е ръката, Иванов? - попитали хирурзите.
- Ръката е добре, но аз не съм добре с нея господа хирурзи.
- Защо, бе, Иванов? Нормално е сраснала с тялото, видът й е напълно задоволителен.
- Задоволителен, задоволителен, ама тя няма задоволяване. Отида по малка, като го хване, не го пуска. По един час се въртя, докато си обуя панталона. Сложа я в джоба, проби го, за да се пъхне между краката ми. Легна да спя, сложа я под възглавницата, тя пак надолу. Докато не ми смъкне гащетата, не мирясва. Изпокъса ги. Махайте я, махайте я.
По време на пожар на един човек му изгорели ушите. Дълго се мъчил човекът и накрая решил да се подложи на операция за присаждане на донорски уши. Направили му операцията, всичко било нормално и го пуснали да си ходи. На другия ден, човекът звъни на хирурга:
- Докторе, абе да ви питам, да не сте ми присадили уши от жена?
- Мммм, да, защо?
- Да не беше някоя блондинка?
- Мммм, блондинка беше,... какъв е проблема? Не чувате добре ли?
- А, чувам си съвсем добре, обаче нищо не разбирам!
В провинциално американско градче местният хирург пита собственикът на магазин за мотоциклети:
- Колко моторетки продадохте от началото на годината досега?
- Точно тридесет, докторе.
- При мен досега са докарали 26 човека. Интересно къде ли са другите четири?!
Майката чака пред вратата на операционната да приключи операцията на сина й. Вратата се отваря и излиза хирурга. Майката:
- Е, докторе, как мина операцията?
Хирургът изненадано:
- Операция?! Всъщност аз правих аутопсия.
Хирург започва тост на някакъв банкет:
- Ние, докторите, имаме доста врагове на този свят...
Някой се обажда:
- А на онзи свят още повече!
Попада един мъж в Рая и се смее...
Ангелът го пита:
- На какво се смееш?
- На хирурзите се смея - аз вече съм тук, а те долу още ме оперират...
Лекция в Медицинска академия.
"Младия, начинаещ хирург започва да се чувства уверен обикновено след 8-10 трупа... Извинете, след 8-10 операции."
По време на операция хирурга чува под масата:
- Мяу-у-у-у...
- Къш ма!
- Мяу-у-у-у...
- Махай се от тук - и я сритва.
- Мяу-у-у-у...
Хирурга, ядосано, отрязва нещо от пациента и го хвърля под масата с думите:
- На, да се задавиш дано!
