Вицове » Черен хумор

Черен хумор вицове

Ако подигравките, обидите и нещастието на другите ви носят забавление и смях, то вицовете с черен хумор, ще ви подобрят настроението.
В тази категория има 11549 вица, разпределени в 770 под-страници.

Оценка: 10 от възможни 10 - общо: 59977

- Защо Памела Андерсън не ходи на солариум?
- Не може да се затвори капака.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

- Извинете, седнали сте на моето място.
- Вашето място? И как може да докажете?
- Мога. Оставих си на него сладоледа.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

В САЩ има 700 000 практикуващи лекари. Годишно от техни грешки умират 120 000 пациента. На всеки лекар се пада по 0,171 смърт.
Данни на ФБР: В САЩ има 80 милиона притежатели на огнестрелно оръжие. Годишно от случайни изстрели умират 1500 човека. На всеки притежател на оръжие се пада по 0,00018 смърт. Лекарите са 900 пъти по-опасни от притежателите на оръжие.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Някой се смееше заразително във инфекциозното отделение.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

- Отче, съгреших.
- Хм, съгрешила си... Защо ходиш на всички да разказваш?

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Д-р Уотсън чете "Дейли Нюз", "Талибаните държат 21 южнокорейци, като заложници."
- Холмс, а питал ли си се, защо не взимат за заложници китайци?
- Елементарно, Уотсън! Те знаят добре, че Китайското правителство, само ще се зарадва...

Добавен преди 12 години 1 Преглед

В съда. Съдията:
- Подсъдими, вие сте убили вашият пощальон с водопроводен ключ...
Вик от залата:
- Мамка му! Гаден педал!
Съдията:
- Тихо! След това сте убили продавача на вестници с лопата...
Вик от залата:
- Ах ти, скапаняк...
Съдията:
- Тихо! След това сте убили млекаря с брадва...
Вик от залата:
- Да се затриеш, дано!
Съдията:
- Разбирам, че сте ужасени, но все пак, моля ви за тишина в залата.
Вик от залата:
- Нищо не разбираш! 10 години живеем с тоя педал врата до врата. Когато имах нужда от водопроводен ключ, лопата или брадва, тоя гад винаги казваше: "Нямам, нямам!"

Добавен преди 12 години 1 Преглед

- А аз като режа лук не плача!
- Безсърдечна гад!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Медицинска сестра върви по коридора в отделението за слаботелесни и чува отнякъде:
- Помощ! Помощ!
Влиза в стаята, оглежда се... не вижда никой. Пак се чува:
- Помощ! Помощ!
- Откъде викаш? - пита сестрата.
- Тук съм, под тапетите!
Сестрата отлепя тапета и измъква от там един слаботелесен.
- Как попадна там?
- Една хлебарка ме замъкна.

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Лили Иванова, единствената която дойде на срещата на бившите съученици.

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Двама старци седели на една пейка и се оплаквали един на друг. Единия казал на другия:
- Имам склероза, паркинсон...
А другия го попитал какво няма, а той отговорил:
- Зъби нямам.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

- Защо подариха на медиците апартаменти, пари, почивки и други?
- За да не тръгнат пак за Либия.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

- Тате, а в ада има ли празници?
- Разбира се, веднъж в годината им спират топлата вода.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

- Я вижте какъв сте млад, а просите!
- Аз не прося, мадам! Това, което виждате в ръката ми е пистолет!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

- Вчера съм отслабнала половин килограм!
- Обръсна си краката ли?

Добавен преди 12 години 1 Преглед
Вижте още...