Черен хумор вицове
Ако подигравките, обидите и нещастието на другите ви носят забавление и смях, то вицовете с черен хумор, ще ви подобрят настроението.
В тази категория има 11549 вица, разпределени в 770 под-страници.
Отишла ромската червена шапчица при баба си.
- Бабо, колко ти е гладка кожата!
- Много ясно, нали съм на 13!
Официално все още не е съобщено, че президентът Путин е отговорил на писмото на г-н Березовски. Поверителен източник в президентската администрация заяви, че отговорът съдържа син шал и сапун.
На опаковките на лекарствата би следвало да пише:
- "Чрез Вашето здраве, ние се грижим за нашата печалба!"
В памет на починалия президент на Венецуела Уго Чавес, ръководството реши да смени името на страната на Угославия.
Стъпка по стъпка инструкция на психолог за сваляне на напрежението, стреса и агресията:
1. Представете си, че се намирате в река.
2. Времето е идеално, слушате пеенето на птичките.
3. Никой освен вас, не знае за това тайно място.
4. Водата е прозрачна като сълза.
5. Можете съвсем лесно да видите лицето на човека, който държите под водата.
Защо в Северна Корея няма интернет?
За да не разбере населението, че оризът е само гарнитура.
В офиса сме, гледам новините и казвам:
- В Русия е имало метероритен дъжд.
Колежката:
- Ей нас пак не ни огря!
- Псст, каква е паролата за WiFi-то?
- Имай малко уважение, на погребение си!
- Аха, ама със спейсове или слято?
- Чух, че депутатите предлагат да се върне смъртното наказание в България?
- А нима е отменено? Размерът на минималната пенсията - това си е живо смъртно наказание.
Десантичикът може да развие скорост до 280 км/час, ако не му се отвори парашута. По-голяма скорост може да развие само сапьора.
Ако се убие убиец, количеството на убийците не се променя.
Лоша поличба: да скочиш с парашут последен и бързо-бързо да изпревариш всички.
Не се бойте от старостта - в България не е за дълго.
Може да кажете много лоши неща за пед*филите, но те поне карат бавно като минават покрай училищата...
Моето гадже умря...Не бях на себе си от мъка и се заклех да й остана верен в нейна памет. В началото не беше трудно. Моята мъка беше толкова голяма, че даже не можех да си помисля да целуна друга. Но скоро едно момиче почна да проявява интерес към мен. На първо време се съпротивлявах.
- Ти си много красива, - казах й, - но е адски рано. Извинявай.
Но моите думи не я спряха. Тя продължи да ми се усмихва и кокетливо да премигва палаво с дългите си мигли. В следствие на което, аз се предадох и се озовах в обятията й.
И в този момент свещеникът ни помоли да напуснем църквата. Каза, че нашето шепнене, мляскане и хихикане по време на опелото пречи на другите опечалени.
