Вицове » Черен хумор

Черен хумор вицове

Ако подигравките, обидите и нещастието на другите ви носят забавление и смях, то вицовете с черен хумор, ще ви подобрят настроението.
В тази категория има 11549 вица, разпределени в 770 под-страници.

Оценка: 10 от възможни 10 - общо: 59966

Чиновник си брои заплатата, плюнчейки пръсти. Вижда го лекарка и му казва:
- Господине, това което правите е страшно нехигиенично! Не се ли боите от микробите?
- Никак! С моята заплата и един микроб не може да преживее!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Руска експедиция се заблудила в тундрата. Виелица, студ, сняг. Започнали да крещят:
- Хора-а-а, помо-о-щ!
Иззад една пряспа се показал чукча:
- Като е в Москва - чукча, а тука в бурята - хора!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Лекар психолог пита пациента си, който страда от безсъние:
- Броихте ли, преди да се опитате да заспите, както ви посъветвах?
- Да, докторе... Броих до 605 565
- Е, и след това заспахте ли?
- Не, защото беше време да ставам за работа!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

- Мен са ме молили да се омъжа стотици пъти. Но аз винаги съм отказвала.
- И кой, например, те е молил ако не е тайна?
- Мама и тате.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Две приятелки си говорят:
- Вчера видях как сгазиха един коминочистач.
- Стига бе, вече и по покривите ли взеха да карат.

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Гошко пита баща си:
- Татко, какво е традиция?
- Традиция е това, което се предава от поколение на поколение.
- Значи, моите гащи също са традиция.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Две мутри в съседни килии на затвора си чукат по стената:
- Брато, ЧНГ!
- Каква Нова година бе, още е жътва?
- Идвам от следователя, каза ми, че ни дават по още една година...

Добавен преди 12 години 3 Преглед

При психиатъра:
- И откога се чувствате овца?
- Още от агънце...

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Един слепец напипал на земята парче шкурка. Взел го, опипвал го, опипвал го и казал:
- Е, по-голяма тъпотия от това не бях чел!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Кара си мъж по пътя и на завоя при една скала гледа мантинелата скъсана, едно момиченце седи и плаче...
Слезнал той и отишъл при нея:
- Момиченце защо плачеш?
Тя през сълзи посочина надолу, а там размазана кола, кръв крайници на всички страни..
След това той я попитал:
- Това да не са майка ти и баща ти?!
- Да, казала тя...
След което мъжът разкопчал цепката си, извадил инструмента и казал:
- Абе така или иначе днеска не ти е ден...

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Детенце попитало учителят си:
- Какво означава думата “канибал”?
- Ами помисли, ако изядеш родителите си какъв ще бъдеш?
Детето се замислило и отвърнало:
- Преяло сираче.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Момче казало на друго момче:
- Хей как ще почистим?
Да извикаме Мистър Мускул!
- Не бе...ти луд ли си, не трябва да има свидетели.
- Ми добре ти го хвани за краката, а аз за ръцете!!!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Майка влиза в стаята на сина си и го заварва да си блъска главата освирепяло в стената повтаряйки след всеки глух удар:
- КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? КАК БЕШЕ ВЕЕЕ???
Шокирана от това което е видяла майката затваря вратата. След пет минути я отваря пак и вижда същата гледка - стената окървавена, лицето на сина й сялото в кръв и сополи, а той продължава да се блъска в стената крештейки:
- КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? КАК БЕШЕ ВЕЕЕ???
Горката майка се разплаква и в безизходица отново затваря врата. След още малко време влиза в стаята и вижда сина си целия потрошен и обезобразен - продалжава да издевателства върху себе си:
- КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? КАК БЕШЕ ВЕЕЕ???
- Какво правиш по дяволите !? - пита ужасената майка.
- КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? КАК БЕШЕ ВЕЕЕ???
- Какво правиш бе Иване ?!?
- ДА ВЕЕЕЕ!!! ИВАН БЕШЕ ВЕЕЕЕ!!!!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

- Как спят децата в Косово?
- Като заклани!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Кондолиза Райс на доклад при Буш:
- Нещо ново?
- Две новини, господин Президент, едната добра, другата лоша.
- Хм... каква е добрата?
- Войната в Ирак приключи!
- Ау! А лошата?
- Иран победи.

Добавен преди 12 години 0 Преглед
Вижте още...