Вицове за България
Вицове и шеги, които осмиват някой от характерните черти на българският народ, като изява на недоволство срещу глупостта, несправедливостта и лошия начин на живот. Също ще се позабавлявате и с хумористичното възхваляване на България и българските черти.
В тази категория има 3647 вица, разпределени в 244 под-страници.
Питат американеца, французина и българина, какви асоциации свързват с оргазма:
- Американеца - бликащ нефт.
- Французина - отварянето на шампанското.
- Българина - бутилка ледена бира в махмурлийска сутрин.
Общото между порно сайтовете и обществените тоалетните?
- Всички ходят там, но повечето не обичат да говорят за това. Тази, които не крият това са големи смелчаци или шегаджии.
- Персоналът на тези места не се ползва с обществено уважение, което същественo снижава качеството на предлаганите услуги
- Никой не обича да плаща за посещенията на такива места. Ефектът от платените е същия като от безплатните.
- Понякога ти се иска много да ги посетиш. А след това не разбираш, как си могъл там да отидеш и желанието отпада за дълго.
- Обозначенията М и Ж се ползват и на двете места, като за порно сайтовете има М,Ж, (Ж+М)/2 и всякакви други комбинации.
Въпреки тези прилики, между обществените тоалетни и порно сайтовете има съществени различия:
- Няма възрастови ограничения както за работа, така и за обикновено посещение на тоалетна. Също няма предупреждаващи надписи на входа на тоалетната.
- С възрастта желанието да се посещават п. сайтове намалява. Тоалетна ти се иска да ползваш ВИНАГИ.
- Тоалетните са много повече от сайтовете(не важи за България) и ги има по всички страни
- Никой няма да ви се кара за изкаран цял ден в тоалетната.
А за обратното ще ви съчувстват
Компанията Chrysler решила да поставя черна кутия в новите модели на джиповете Grand Cherokee, която да записва последните думи на шофьора преди катастрофа. В Америка в 90% от случаите, последната дума е била "Shit!", докато в България, в 99% процента от случаите, последните думи на шофьора са били: "Пичове, скивайте к'во мо'а да напраа с тоя джип!"
Борец отива на екскурзия в Япония. Влиза в магазин за очила и казва на продавача:
- Искам едни цайси, ама никой в България да нема такива.
Продавача ровил из шкафовете дълго време и накрая извадил едни очила. На пръв поглед нищо особено, обаче цената 10 000 долара.
- Кви са тия цайси, бе?
- Много специални. Когато си ги сложиш, виждаш всички хора без дрехи. - обяснява продавача - Супер са и имат три години гаранция.
Надянал мутрата очилата, верно всички наоколо голи. Платил ги и си тръгнал. Качва се на самолета, гледа стюардесата, заглежда се в пътниците - всичките голи.
Сваля очилата - всички облечени. Така се занимавал през целия път. Кацнал в София и бързо се прибира вкъщи. Слага очилата и влиза в спалнята. Гледа - на леглото жена му с някакъв мъж. И двамата голи. Сваля очилата - пак жена му с някакъв мъж голи. Пак ги слага, сваля ги - все едно и също. Сваля очилата и ги тресва в земята:
- Мамичката ви японска! А оня ми разправяше, че имали три години гаранция!
Отишъл Буш при Господ и го попитал:
- Господи, кога ще свърши войната с Афганистан, кога ще спре арабският тероризъм в Сащ, кога ще бъде овладяна престъпността?
Господ отговорил:
- Няма да е през твоя мандат!
Отишъл Стоянов при Господ и го попитал:
- Господи, кога ще спре бедността и безработицата в България, кога ще си върнем външния дълг, кога ще свърши приватизацията?
Господ отвърнал:
- Няма да е през моя мандат!!!
- Кое е общото между икономическия ръст в България и планетата Плутон?
- Никой не ги е виждал, а съществуването им се доказва с помощта на сложни изчисления.
Вестник за полицаи:
Първата страница е бяла с една черна точка по средата - за съсредоточаване.
Втората е кръстословица:
1. Малкото име на Иван Вазов
2. Река, минаваща покрай България, започва с "Ду" и завършва на "нав"
3. Кога се празнува Октомврийската революция
Третата е зелена за отмора на очите...
Студент се явява на изпит по история.
Тегли си билет и му се пада да говори за Левски. Студентът сяда при професора и започва:
- Левски е най-добрият футболен отбор в България....
Професорът гневно го прекъсва, пише му двойка и го изгонва от залата.
На излизане, студентите, които чакат отвън питат:
- Труден ли беше изпита?
Студентът:
- Абе, елементарен, обаче вътре всички са чорбари...
Годината е 2007. На международен летен симпозиум по борба с кибернетичните престъпления в България се срещнат непълнолетни агенти първенци в младежка категория на Америка, Китай и България. След като били представени публично, наградени с грамоти и по една бета версия на Windows Vista с автограф, те били поканени на трибуната да опишат с няколко думи своите постижения. Първо пред микрофона застанало американчето:
- Аз по цял ден следя в интернет за араби-терористи и хакери-нарушители на DMCA, и чичо Буш ме награди с компютър за 10,000 долара, на тате - чисто нов джип! - издекламирало то и било посрещнато с аплодисменти и завистливи погледи.
- Аз по цял ден и нощ следя в интернет за блогъри и дисиденти, които нарушават вътрешния мир на моята обична Народна Република, и самият господин президент Ху Джинтао ме потупа по рамото, а тате пусна от затвора! - последвала гръмката реч на китайчето.
Накрая дошъл редът на българчето. То пристъпило към микрофон, смълчало се за миг, сякаш си глътнало езика, след това се сетило какво да каже и се усмихнало до уши:
- Пък аз веднъж снимах, как съседа си къпе дъщеричката и звъннах на бате Явор. Сега той е в затвора, ама бате Явор обеща, че няма да ми открадне компютъра с филмите и мога да тегля до насита от фрий сървъра на МВР-то!
Цитат от коментар на мач между Швеция и България: "И сега рязко далечно влизане отзад..."
Надпис, надраскан с пръст върху мръсна Жигула:
"Искам да си ходя у дома в България!"
Швейцарец и българин спорят кой от двата езика-швейцарският-немски или българският е по-труден за научаване?
- Ние пишем "Ich bin", а изговаряме "Иш биш" - казал швейцареца.
- А пък ние-гордо се изпъчил българина, пишем "Какво?", а произнасяме: "Ъ?".
Цитат от коментар на мач между Швеция и България:
"Удар на Митко Бербатов и топката среща левият страничен стълб... на осветлението!"
Българския отбор по водна топка отива на турне в чужбина.
На мача - българин хваща топката и започва да плува към противниковата врата. От брега треньора вика "Подай на Спас". Нашият продължава, лъже един, втори, трети...
От брега треньора вика "Подай на Спас". Нашият продължава, лъже още двама. От брега треньора вика "Подай на Спас". Нашият стига до вратата, замахва, удар и - гол! Отива при треньора и му казва:
- К'во искаш бе тренер, не виде ли че вкарах гол?
Треньора:
- Абе ти вкара гол, ама Спас се удави.
Пияниците в България понякога имат лошия навик да бъдат симпатични, готини момичета.
