Вицове за затвора и затворниците
В тази категория има 842 вица, разпределени в 57 под-страници.
- Господине, защо искате да емигрирате от България?
- Вижте, преди години хомосексуализмът се наказваше със затвор, после само с пронудително лечение, после започнаха да го смятат за нормален, напоследък започнаха рекламни гей-паради.
Искам да се махна преди да е станал задължителен!
Седи си Иванчо в час покрай него минава учителка.
Изведнъш Иванчо се исцепва:
-Малеее как ти мирише пу*ката!
Учителката побеснява и почва да крещи:
-Как може да говориш такива глупостти,сега отиваме при директора ти си направо за изключване,за затвора и т.н. .
Отиват при директора , а той почва да нарежда:
-Дай телефона на баща си , сега го викаме да идва да те взима,ти си изключен,хулиган такъв,и т.н.
Иванчо дава телефона на баща си директора звъни и отсреща се чува глас:
Министърът на образованието какво има сега?
Директорът затваря телефона замисля се около десет секунди и реагира:
-Тодорова, ама мийте ги тия пу*ки, мама му стара!
85 годишен затворник:
- Вече съм една година тук. За изнасилване на непълнолетна.
- Вие? На тази възраст?
- Обвинението така ме поласка, че сам се признах за виновен...
Жена отива за пореден път на свиждане на мъжа си в затвора:
- Знаеш ли, скъпи, трябва да ти призная, докато си тук ти изневерих.
- Скъпа, и аз също...
- Но аз не съм искала. Стана случайно!
- А аз въобще даже не исках...
От Амнисти Интернешънал на проверка в горския военен затвор.
- Защо затвора е пълен със зайци без официално отправени
обвинения?
- Беше ни наредено да вземем превантивни мерки,
срещу сексуалният тормоз в армията.
Годината е 2007. На международен летен симпозиум по борба с кибернетичните престъпления в България се срещнат непълнолетни агенти първенци в младежка категория на Америка, Китай и България. След като били представени публично, наградени с грамоти и по една бета версия на Windows Vista с автограф, те били поканени на трибуната да опишат с няколко думи своите постижения. Първо пред микрофона застанало американчето:
- Аз по цял ден следя в интернет за араби-терористи и хакери-нарушители на DMCA, и чичо Буш ме награди с компютър за 10,000 долара, на тате - чисто нов джип! - издекламирало то и било посрещнато с аплодисменти и завистливи погледи.
- Аз по цял ден и нощ следя в интернет за блогъри и дисиденти, които нарушават вътрешния мир на моята обична Народна Република, и самият господин-президент Ху Джинтао ме потупа по рамото, а тате пусна от затвора! - последвала гръмката реч на китайчето.
Накрая дошъл редът на българчето. То пристъпило към микрофон, смълчало се за миг, сякаш си глътнало езика, след това се сетило какво да каже и се усмихнало до уши:
- Пък аз веднъж снимах, как съседа си къпе дъщеричката и звъннах на бате Явор. Сега той е в затвора, ама бате Явор обеща, че няма да ми открадне компютъра с филмите и мога да тегля до насита от фрий сървъра на МВР-то!
двама затворници се запознават:
- ти за какво лежиш?
- за mp3-ки. а ти?
- за филми, но съм невинен. доставчика ме натопи.
Даже в затвора не седят толкова, колкото вие в интернет...
Вкарват един в затвора, и адвокакът му казва:
- След някой ден ще те измъкна, а дотогава запомни като те питат другите затворници за какво си да им кажеш, че си по член 114 алинея първа.
Влязъл той, и веднага другите го питат за какво е, а той:
- Член 114 алинея първа...
Веднага се поотдръпнали от него, дали му най-доброто място, изпъляват му всички желания.
След няколко дена, както му бил обещал адвоката го измъкнал.
И попитал адвоката си:
- А за какво е член 114?
- " Изнасилване на едър рогат добитък със смъртен изход".
Съобщение в пресата:
" Вчера за първи път бе осъден хакер за проникване в чужда мрежа и влезе в затвора за излежаване на 12 годишна присъда.
По данни на централния компютър на полицията, вдругиден хакерът излиза на свобода поради изтичане на срока на наказанието."
- Къде отиваш бе, Гошо?
- На психиатър.
- Защо, какво ти е?
- Да го питам защо откакто излязох от затвора все ми се ходи на гинеколог.
При кардиолога:
- Докторе, да ти кажа, аз съм ловец.
- Огнестрелните рани са в хирургията.
- Не, не аз съм за теб. Връщам се от лов преди месец и заварвам жена си с някакъв на спалнята. Вдигам пушката и му викам: Сега те утрепах. А той: Чакай бе, човек, сложи по едно кафе да си кажем по две думи като мъже, после ме стреляй. Слагам кафето и той ми вика: Добре де, аз в гробищата, ти в затвора, тя ще се ч*ка с друг, какъв е смисълът? Като помисля – прав е. Но му казвам: Повече край.
- И какво искаш от мен като кардиолог?
- Слушай де, докторе. Миналата седмица се връщам от лов, те двамата пак. Вдигам пушката и викам: Сега нея ще утрепам. А онзи: Чакай бе, човек, сложи по едно кафе, да си кажем по две думи и после стреляй. Слагам кафето и той: Ти в затвора, тя в гробищата, аз че си ч*кам друга. Какъв е смисълът? Прав е, но викам: Повече край!
- И какво искаш от мен бе, човек?
- Вчера се връщам, те пак. Вдигам пушката и викам: Себе си утрепвам. А онзи: Чакай бе, човек, сложи по едно кафе, пък после се трепи. Слагам кафето, а той: Какъв е смисълът? Ти в гробищата, ние ще си живеем без грижи тук?
- И защо си дошъл при кардиолог, ти си за психиатър?
- Не бе, докторе, да ми кажеш от толкова кафета да не ми стане нещо на сърцето.
Затвор. Надзирателят минава на нощна обиколка. От една килия се чува как някой плаче.
- Кой реве там бе?
Услужлив дебел глас.
- Иванов, г-н старшина.
- Защо реве?
- Ми, иска му се коняк.
- Ха, коняк иска! А бой не ще ли?
- Пробвахме, но продължава да реве.
Семейство ще има годишнина от сватбата.
Съпругата си мисли: "Петнадесет години го трая този идиот, ама какво да правя, утре ще отида да му купя някакъв подарък."
Съпругът си мисли: "Ако я бях удушил първата брачна нощ, утре щях да изляза от затвора."
Поздрав за Пена - диабета .. с песента "Бонбони"
Гошо - куция .. с песента "спри ме"
Иво - кривогледия .. с песента "палаво око"
Пешо - затворника .. с песента "четири стени"
Мишо - паркинсона .. с песента "те карам да вибрирраш"
Дими - двуличния .. с песента "моето друго аз"
Пешо - лъжеца .. с песента "кажи честно"
Марийка - вдовицата .. с песента "след раздялата"
Дими - миризливия .. с песента "стои далече"
Дидо - дебелия .. с песента "тяло пречиш ми"
грозната Бети .. с песента "умна и красива"
Иван куция .. с песента "към тебе тичам"
Гошо - немия .. с песента "така ми говори"
Жоро-байпаса .. с песента "Ти нямаш сърце"
Иван - астмата .. с песента "Дишай"
