Вицове » Семейни

Семейни вицове

Хумор за семейният живот между мъжете и жените, както и техните палави, любопитни и хитри деца. Бабата, дядото и тъщата, ще помогнат, за да направят тази категория още по-смешна.
В тази категория има 30959 вица, разпределени в 2064 под-страници.

Оценка: 10 от възможни 10 - общо: 60012

Скъпа Съпруго,

През изминалата година се опитах да правя с*кс с теб 365 пъти. Успях 36 пъти, което е средно веднъж на всеки десет дни. Давам по-долу списък на това защо не успях по-често:

- 56 пъти чаршафите бяха току що сменени.

- 17 пъти беше твърде късно.

- 49 пъти ти беше твърде уморена.

- 20 пъти беше твърде горещо.

- 22 пъти имаше главоболие.

- 17 пъти се страхуваше да не събудим бебето.

- 16 пъти каза, че имаш възпаление.

- 12 пъти беше "лошото време" от месеца.

- 19 пъти беше станала твърде рано.

- 9 пъти не беше в настроение.

- 9 пъти не беше в настроение.

- 7 пъти имаше изгаряния от слънцето.

- 6 пъти беше гледала до късно телевизия.

- 6 пъти не искаше да си разваляш прическата.

- 3 пъти каза, че съседите може да чуят.

- 9 пъти каза, че майка ти може да ни чуе.

За 36 пъти за които успях, активността не беше задоволителна, защото:

- 6 пъти ти само лежеше.

- 7 пъти ми напомни, че има пукнатина на тавана.

- 4 пъти ми напомни по-бързо да свършвам.

- 7 пъти трябваше да те събудя за да ти кажа, че съм свършил.

- 1 път ме достраша, че съм те наранил, защото почувствах, че се движиш...

Добавен преди 7 години 12 Преглед

Един влиза в кръчмата и се провиква:
- Стояне, бързо тичай у вас, че някъв е награбил жена ти и я изнасилва върху дървата!
Скача Стоян и хуква... След малко се връща ухилен:
- Т'ва не бяха мойте дърва...

Добавен преди 7 години 7 Преглед

Истерия - 16 години, риташ вратата, разбиваш смартфона в стената, крещиш
Истерия - 27 години, вратата е скъпа, монтажа също, смартфона още го изплащаш...само крещиш
...30 години... децата спят... само седиш..

Добавен преди 7 години 20 Преглед

Родителите на младия Иванчо излезли на вечеря и той решил да се възползва, като покани Марийка на гости. Дошла тя, сипали по една Кока-Кола Лайт и започнали да четат литературно Достоевски. Докато в транс мачкал гърдите и, той по естествен път стигнал до извода, че трябва да отпразнува усамотението с мощен секс и без да се двоуми я накатерил – то не било в детската, в спалнята, в кухнята, в банята, накрая стигнали до коридора. Иванчо, невиждал друг път такава свобода, се раздавал като Manowar в Каварна и по време на няколкочасовия пърформанс я въртял все едно е шиш в Аладин. Яко се били улисали, кулминацията вече наближавала, Мимето от удоволствие виела на около 110 децибела, когато внезапно входната врата се отворила и на прага застанали изумените родители. Във възцарилата се тишина майката погледнала Иванчо с ококорени очи и със свити устни проронила:
- Иване, маме, защо бе, защо бос на цимента?

Добавен преди 7 години 20 Преглед

Леглото на съседката скърцаше точно минута и 12 секунди. Така и се пада!

Добавен преди 7 години 12 Преглед

Въпрос,какво ще направите ако мъжът ви изневери?
Италиянката:
- Ще го убия!
Испанката:
- Ще ги убия и двамата!
Германката:
- Ще се самоубия!
Японката:
- Първо ще го убия,след това ще се самоубия!
Американката:
- Взимам елката,и почвам да си смятам издръжката!
Иии Българката:
- Моят мъж няма да го направи!
Не е ли сладка?

Добавен преди 7 години 9 Преглед

Добрата домакиня още по време на сутрешния секс мисли какво да сготви за обяд.

Добавен преди 7 години 11 Преглед

Ако обичаш жена си, дай и пари и я пусни в мола. Ако не се върне, значи знае, че си и дал всичките си пари...

Добавен преди 7 години 5 Преглед

- Скъпа, счупих една чаша в кухнята!
- Идвам с метлатаааа...
- Скъпа не е спешно, може и пеша да дойдеш!

Добавен преди 7 години 8 Преглед

КРИЗАТА на средната ВЪЗРАСТ е... КОГАТО ЛЮБОВНИЦАТА... по нищо НЕ СЕ отличава от ЖЕНАТА...

Добавен преди 7 години 12 Преглед

Обажда се свекърва на снаха:
- Как е синът ми, не ми се вдига телефона?
- Добре е, по цяла вечер надига стъклото, скита с приятели, а мен пак ме изтъркаля без причина...
- Убав на майка той, само да не е болен!

Добавен преди 7 години 10 Преглед

Здрасти, Жоре!
Пиша ти бавно, защото знам, че не можеш да четеш бързо. Вече не живеем там, където, живеехме, когато ти напусна дома ни. Баща ти прочел в някакъв вестник, че на човек му се случват най-много неприятности и нещастни случай в радиус от около 30 км. от дома му, затова се преместихме на друго място.
Няма да мога да ти изпратя адреса, защото последното селско семейство, което е живяло тук е взело номерата на къщата с тях, за да не си сменят адреса. Това място е наистина много хубаво. Дори има и пералня. Но не съм сигурна дали работи добре. Миналата седмица сложих вътре малко дрехи, затворих капаха и дръпнах синджира. От тогава не сме ги и виждали.
Времето тук не е лошо. Само миналата седмица валя два пъти. Първият път за 3 дена, вторият за 4. Относно това палто, което искаш да ти изпратим, чичо ти Гошо каза, че ще е прекалено тежко, ако го сложим с копчетата в колет, затова ги отрязахме и ги сложихме в джобовете на палтото.
Ония ден Муньо си заключи ключовете за колата, вътре в колата. Много се бяхме притеснили, защото му трябваха цели 2 часа, за да си отвори колата... и да ни изкара нас с баща ти от вътре.
Сестра ти роди бебенце тази сутрин. Но все още не знам какво е то и ми е трудно да ти кажа дали си станал леля или чичо. Бебето много прилича на брат ти.
Вуйчо ти Крум падна в един казан за ракия миналата седмица. Някакви хора се опитали да го издърпат от там, но той успял да отбие нападението им, след което се удавил. После го кремирахме и той горя цели три дена. Краката му все още тлеят.
Трима от твоите приятели паднаха от моста преди няколко дена, докато се возели в самосвал. Мишо карал самосвала. Той успял да си отвори прозореца и да изплува, другите двама обаче не успели да свалят задната преграда на самосвала и се удавили.
Няма повече какво друго да ти кажа, синко. Нищо изключително и извънредно не се е случвало тук!
С обич, Мама!

Добавен преди 7 години 12 Преглед

- Сине, аз на твоите години камък да стисна, вода пускаше!
- И аз на твоите години, тате, същите глупости ще разправям.

Добавен преди 7 години 20 Преглед

Семеен разговор преди лягане:
- Жена, ще спим ли или какво?
- Най-напред ”или какво”, а после и ще спим...

Добавен преди 7 години 7 Преглед

Днес, шефът толкова дълго вика по мен, че накрая неволно възкликнах:
- Да, скъпа!

Добавен преди 7 години 13 Преглед
Вижте още...