Вицове » България

Вицове за България

Вицове и шеги, които осмиват някой от характерните черти на българският народ, като изява на недоволство срещу глупостта, несправедливостта и лошия начин на живот. Също ще се позабавлявате и с хумористичното възхваляване на България и българските черти.
В тази категория има 3647 вица, разпределени в 244 под-страници.

Оценка: 10 от възможни 10 - общо: 59911

Защо в България слагат чертичка на седмицата?
Защото седмата божа заповед е 'Не прелюбодействай'.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Едно негърче се боядисало бяло. Върнало се вкъщи. Като го видяла майка му, веднага скочила:
- Ти на бял ли ще ми се правиш? - дръпнала му един здрав пердах.
След малко баща му:
- Ти на бял ли ми се правиш? - спукал го от бой.
Излезнало на улицата, там неговата банда, без да го пита и тя го спукала от бой.
Седнало негърчето на една пейка и си казало:
- Ей, от 15 мин. съм бял и вече мразя негрите!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Защо народното събрание не може да приеме закон против спама?
Защото за да стане това първо трябва да им се обясни какво е спам, какво е електронна поща и накрая какво е компютър.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Негърка си купува чорапогащник. Продавачката пита:
- Черен или прозрачен?
- Все едно.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Въпрос: Какво разделя хората от маймуните?
Отговор: Средиземно море.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

- Каква е разликата между автомобилна гума и негър?
- На гумата като й сложиш вериги, не започва да пее блус.

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Един негър влиза в бар, а на рамото му седи страхотен папагал.
Барманът зяпва и пита:
- Къде го намери този красавец?!
- В Африка, отговаря папагалът. Там ги има много…

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Американецът, французинът и Бай Ганьо се качили на небостъргач. Американецът отишъл до ръба и патетично обявил:
- Аз, в името на Америка, оставям тук 100 000 долара и скачам долу!
Французинът застанал до него:
- Аз, в името на Франция, оставям тук 100 000 Евро и скачам!
Бай Ганьо застанал на почетно разстояние от ръба и обявил:
- Аз, в името на България, вземам оставените от вас пари и изчезвам!

Добавен преди 12 години 14 Преглед

Демографската ситуация в България скоро ще се оправи. Според прогноза на учените раждаемостта ще бъде по-висока от смъртността. А най-популярните имена на новородените ще бъдат: Мехмед, Али, Хасан, Айше, Мюмюн…

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Бойко Борисов при фризьора:
- Подстрижете ме късо, но да не приличам на бандит. Хората се плашат…
- А опитахте ли да се бръснете по-често?

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Отиват Хасан и Айше на танци. По едно време на Хасан му се дотанцувало и вика на Айше:
- Айше, в'ъри тука да танцуваме, ма!
- Не мога Хасане, х'апсолютно съм уморена!
- Айше, в'ъри тука щ'ти вкарам един ма!
- Е, штом така любезно ма каниш!

Добавен преди 12 години 3 Преглед

В държавите с дясно автомобилно движение важи правилото 'на десния'.
В държавите с ляво автомобилно движение важи правилото 'на левия'.
В България важи правилото 'на средния пръст'.

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Седят двама наркомани на една пейка. Гледат, някой си забравил картата на България. Започват да я разглеждат с интерес.
- Жоро, гледай, бе! Защо границата са я означили с точка - тире, точка - тире…
- Много си прост, бе! Нали на картата всичко е в символи. И така на границата, това е символа за граничар - куче, граничар - куче…

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Вашингтон. Голямо задръстване. Джон Смит седи в колата си на път за работа. Един човек се приближава до него:
- Извинете за притеснението, но получихме информация, че са пленили Джордж Буш и заплашват да го залеят с бензин и да го подпалят ако американският народ не плати откуп от 100 млн. долара. Ще дадете ли своя дял?
- Разбира се, но колко по-точно трябва да дам?
- Един литър, мисля, че ще стигне!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Омръзнало на Пена у кревато винаги да бъде отдолу и рекла на Вуте:
- Вуте, тоя път я че бъда отгоре!
Нямало как и слабичкия Вуте се съгласил и дебелата Пена го яхнала.
Скачала, пъшкала и по едно време му вика:
- Вуте, я свърших, а ти свърши ли?
- И я свърших. Дай лопатата да го изринем.

Добавен преди 12 години 0 Преглед
Вижте още...