Пияница се качва в такси и казва...
Пияница се качва в такси и казва:
- Карай към летището.
Шофьора:
- Господине, ние сме на летището.
Пияницата му отговаря:
- Добре, само друг път карай по бавно, че ми стана лошо.
3
| Следващ » |
Още яки вицове
- Колко е наемът на този страхотен апартамент?
- Господине, това е магазин за алкохол.
Двама пияници в кръчмата.
- Тоше, знаеш ли колко е часът?
- Знам.
- Благодаря!
Пиян мъж, влиза в женската тоалетна и започва да пикае. Започва възмущение:
- Къде, сте дошли? Тук е само за жени!
Мъжът, обиден показва, каквото държи в ръка:
- А това, за кого е?
Жена праща мъжа си до магазина:
- Ето ти пари, иди да вземеш половинка масло.
Мъжът се връща с половин литър водка:
- За половинка стигна, ама за масло не останаха пари.
Пияница се прибира към къщи с бутилка под палтото. Подхлъзва се, пада и усеща, че нещо му е мокро.
Веднага си казва:
- Господи, дано да е кръв!
В заведение:
- За мен студен натурален сок от ечемик с настойка от хмел, естествено газиран!
- К'во?!
- Дай ми една бира, бе!
- Скъпи, съжалявам, че те обидих вчера. Да взема ли две бирички, за да ти се реванширам?
- Искам бутилка уиски!
- О, Боже, колко лесно раним си!
- Мии, аз мога да се веселя и без да пия!
- Ми аз пък мога да пия и без да се веселя...
Един пияница чука по някакъв стълб. Идва един полицай и го пита:
- Какво правиш?
Пияницата му отговаря:
- Чукам на жена ми да ми отвори.
Полицая погледнал нагоре и казал:
- Свети, ама защо не отваря!?
В много претъпкан автобус едва се качва пиян мъж. От вида му и от миризмата, всички се възмущават:
- Не можа ли да качиш в някой празен автобус?
- Не мога, падам в него.
- Осем сунгурларски ракии.
- Е защо пък осем?
- Защото, след третата не мога да кажа "сунгурларска".
- Скъпа, като ми се припие бира - да ме събудиш!
- Че аз откъде да знам кога ще ти се припие?!
- Няма проблем, ти само ме събуди!
- Реших да започна нов живот!
- Спрял си да пиеш ли?
- Е, не чак толкова нов.
Как действа алкохола при мъжете и жените:
Той - пие едно, две, три и забравя...
Тя - пие едно, две, три, че като си спомни...
Жена буди мъжа си след пиянска нощ:
- Ставай, че ще закъснееш за работа.
- Азчисти ли ми сакото?
- Изчистих го.
- А обувките?
- Какво да им чистя на обувките? Те нямат джобове.
