Вицове за петък
В тази категория има 657 вица, разпределени в 44 под-страници.
Минчо - злият, в петък вечерта гледаше звездното небе. И на всяка падаща звезда си пожелаваше да падне още една. И до края на уикенда съсипа цялата Галактика.
Мъж след тежък запой си мърмори:
- Така, вчера беше Петък, утре е Събота... Мамка му, що за скапан ден сме днес?
Българинът има два проблема – да до бута до петък и да доживее до понеделник.
Селски туризъм:
- Чичо, има ли някакви развлечения тук?
- Има чичовото, във вторник и петък пускат селския бик по улиците.
Викай шефе, не ми пука! Днес е петък, до понеделник ще ти мине.
В работа ми има три плюса - петък, заплата и отпуска!
Говорят си двама български бизнесмени и единият пита другият:
- Абе, ти на твоите заплата плащаш ли?
- Ми не...
- А идват ли на работа?
- Ми идват...
- Е, кво праиш, пита първия?
- Започни да им събираш входче?
След седмица пак се срещат.
- Как е идват ли на работа?
- Абе идват, ама се изтарикатиха - идват понеделник и си ходят в петък!!!
Прибирам се в петък у дома и виждам няколко надписа на асфалта в този порядък:
- "Ти си моето слънце!", "Обичам те!", "Приготви ,моля те пилешка супа и мусака". И знаете ли какво? Жена ми ме посреща щастлива, а на масата - пилешка супа и мусака! Отивам при съседа да му разкажа и... При него същите блюда! Човече, ти който си писал по асфалта, цялата мъжка половина от блока страшно те уважава!
По телевизията казват, че в сряда ще дойде Краят на Света.
Шефа събира работниците:
– Така, значи, в понеделник бачкаме, вторник бачкаме, сряда е потопа, четвъртък и петък бачкаме, а събота отработваме сряда...
Сюжет за българско порно:
- Тя вика водопроводчик. Той казва, че идва в сряда. Сряда по обед се обажда, че му е излязло нещо спешно и отлага за петък. В петък тръгва, чупи му се колата, праща при нея приятел плочкажия. Плочкаджията идва в неделя.
Две блондинки разговарят.
- Муцка, знаеш ли, че тази Нова година дойде в ПЕТЪК!
- Да, бе, муцка, добре, че не се падна тринайсти, че щеше да ни обърка цялата нова година.
- Хубаво е, че днес е петък... може да сипем по едно питие, какво ще кажеш?
- Ама чакай малко, още не е петък, сряда е?!
- Късно, вече сипах!
Той:
- Здрасти, какво ще правиш в Петък?
Тя:
- Нищо.
Той:
- С този мустак и другият петък ли нищо няма да правиш?
- Хубаво е, че днес е петък! Може нормално да поседнем, да разпуснем с някое питие...
– Днес е четвъртък!
– Аз вече съм си сипал.
План на седмицата:
- Понеделник - да оживея до петък...
