Вицове » Крадци

Вицове за Крадци

В тази категория има 295 вица, разпределени в 20 под-страници.

Оценка: 5 от възможни 10 - общо: 16456

Трима крадци тръгват да обират в късна доба някаква къща. Влиза първия а другите го чакат. След малко се чува "ТУП" и крадеца излиза с едно посинено око. Влиза вторият - пак "ТУП" и той излиза с посинено око. Влиза третия и се чува:
- "ТУП"-"ТУП" и онзи излиза с посинени и двете очи. Другите му се смеят:
- Ха-ха-ха, бълък, ти и на двете мотики ли стъпи бе!!!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Костов към Доган:
- Ти си крадец!
Доган:
- Не аз, а ти си крадец!
Минал покрай тях един дядо и казал:
- Не се карайте, и двамата сте прави!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

През нощта. Чува се подозрителен шум. Мъжът буди жена си:
- Струва ми се, че са влезли крадци. Стани и си облечи набързо нещо за всеки случай.
- Коя рокля? Зелената или розовата?

Добавен преди 12 години 1 Преглед

- Щеше да е хубаво. Холмс, ако се намери средство, което да променя престъпниците. Взимаме един крадец, закоравял престъпник и баммм! - става честен човек, опора на обществото...
- Но, Уотсън! Честните демократични избори не вършат ли същата работа?

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Мъж и жена през нощта.
Жената:
- Скъпи мисля, че има крадец.
Мъжът:
- И аз какво да направя?
- Отиди да събудиш кучето!

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Срещат се двама пенсионера. Единият се оплаква:
- Вчера е влязъл крадец в апартамента ми. Представи си нищо не е взел, а на масата е оставил десет лева и бележка:
ТАКА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ЖИВЕЕ!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Шеф на фирма се кара на секретарката си:
- Как си могла да се обърнеш в писмото към този шарлатанин, мошеник, идиот, крадец, лъжец и бандит с думите "Скъпи приятелю"?! Препиши го отново!
- А какво обръщение да сложа, шефе?
- Пиши: "Драги колега!"

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Из мемоарите на политзатворник от 1980.
Винаги съм бил убеден комунист, но си изпатих. Излежах си присъдата
с доблест и непоклатима обич към партията. Ето как започна всичко.
Бях председател на ТКЗС. На посещение ни дойде първият секретар
на ОК на БКП, заедно с членове на ЦК на БКП. Влязохме в банкетната
зала, а там на стената висяха портретите на др. Тодор Живков и
на най-млекодайната крава. Другарят Петров, ми нареди:
- Я да свалиш това говедо от стената!
- Кое по точно?
Последваха арест и осъждане на 3 години лек режим. Там ме
назначиха за диригент на самодейния хор. При едно посещение на
съдии от Върховния съд, ни бе наредено да организираме концерт
за високопоставените гости. Аз бях конферанс, и въодушевен обявих:
- Затворническият хор, съставен от мошеници, побойници, крадци и
насилници, ще изпълнят песента "От теб се учим партио любима."
Удължиха ми присъдата с 3 год. и ме преместиха в каменоломната.
Там ме назначиха за бригадир. С пълни сили заработих за общото
благо. Наближаваше националният празник и реших да направя
плакат, който закачихме на входа на кариерата.
"В чест на 9 септември, повече камъни за партията!"
Удължиха ми присъдата с още 3 год. И така до 1989год.

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Възрастна жена се обажда една сутрин на сина да дойде спешно.
- Мисля, че във гардероба има крадец.
- Защо така мислиш, мамо?
- Чух през нощта разни шумоления.
- Защо не ме извика веднага?
- Не исках толкова късно с глупости да те занимавам. Заковах вратите на гардероба с пирони и си легнах.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Буди се през нощта един пенсионер и гледа, че крадец "шета" из къщата - рови по чекмеджетата.
- Какво търсите? - пита пенсионерът.
- Пари, - казва крадеца.
- Хм... Събудете ме, ако намерите някакви.

Добавен преди 12 години 2 Преглед

- Как се досетихте, че мъжете в склада са крадци?
- Отначало си помислих, че са експедитори. Но като видях, че работят бързо, се усъмних...

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Най-древната професия - прос*итутка.
Втората древна професия - крадец.
Третата древна професия - политик - резултат от естествената симбиоза на първата и втората.

Добавен преди 12 години 2 Преглед

Тъмна гадна мрачна ветровита студена (и квато още отрицателна друга) нощ се стели над София... Няма никой по улиците... Само един човек върви забързано занякъде. Изведнъж изскача крадец, настига човека и му вика:
- ДАЙ СИ ПАРИТЕ!
А човека:
- Абе ти знаеш ли кой съм?! Аз съм министъра на финансите...
Крадеца:
- ...в такъв случай... ДАЙ СИ МИ ПАРИТЕ!

Добавен преди 12 години 0 Преглед

Един свещеник умирал, и викнал своя адвокат и най-приближения му бизнес приятел. Двамата се качили горе при умиращия. Свещеника им казал да седнат от двете му страни. Стояли така в мълчание, като поканените очаквали с нетърпение последните слова на техния близък човек.
Накрая адвоката казал:
- Отче, защо ни викна?
- Защото чеда мои, искам и аз като Исус да умра между двама крадци.

Добавен преди 12 години 1 Преглед

Германия, бензиностанция. На колонките има няколко бутона "за 10 евро" за 20 евро", "за 50 евро". Натискаш бутончето, бензинът почва да тече. В това време шофьорът отива да плати. Пристига кола с германец и българин. Българинът се интересува:
- А какво ще стане, ако не платя бензина, а просто си замина?
- Как така "просто да заминеш"? - отговаря германецът.
- Да допуснем, че съм крадец. Крада бензин, разбираш ли?
- Разбирам...
Немецът се замислил. После се плясва по челото и казва:
- Тук сигурно има видеокамери! Ако просто си заминеш без да платиш, ще съобщят номера на колата ти в полицията и ще те арестуват!
- А ако номерът е изцапан и не се виждат цифрите?
Немецът се опулва и съвсем учуден пита:
- Как така "Номерът е изцапан"??!

Добавен преди 12 години 0 Преглед
Вижте още...