Вицове за Червената шапчица
В тази категория има 415 вица, разпределени в 28 под-страници.
Върви си червената шапчица през гората и изведнъж насреща и изкача големия лош вълк.
- Ще те ям червена шапчице!
- Недей, моля ти се вълчо, не ме яж.
- Не, ще те ям!
- Ок, ще ме изядеш, но първо ще ми изпълниш 3 желания, става ли?
Помислил си вълка и рекал.
- Хубаво, ще ти изпълня 3 желания и после ще те ям. Казвай първото.
- Ами, ами, ами искам да ме любиш.
- Ок, хем ще те любя, хем ще те изям, к'во по-хубаво от това?
Излюбил той червената шапчица и рекъл:
- Дай сега да чуем и 2-то желание.
- Ами, ами, ами искам пак да ме любиш.
И вълка взел, че я завторил и пита:
- Дай сега и 3-то желание, че след толкова sex нещо огладнях.
- Ами искам да имам още 3 желания!
Нямало на къда да мърда вълка и се съгласил, все пак щял да я яде.
- Дай да чуя 1-то желание.
- Ами искам да ме любиш.
...........................................
...........................................
...........................................
и така историята се повторила няколко пъти. Някъде към 6-тите поред желания на червената шапчица вълка се усъмнил в нея и рекъл (със силно изнемощял от sex глас):
- Абе тебе като те гледам, май съм сгрешил! Ти май не си червената шапчица, ти май си сервитьорка в HAPPY?
Всеизвестната реплика на Червената шапчица към Кумчо вълчо.
- Яж ме Кумчо вълчо, колкото повече ме ядеш, толкоз по-хубаво ми става.
Всеизвестната реплика на Малвина към Пинокио.
- Лъжи Пинокио, лъжи колкото лъжеш по-хубаво ми става.
Всеизвестна реплика на духа от лампата към Аладин.
- Търкай Аладине - колкото повече, толкоз по-хубаво ми е.
Вървяла си червената шапчица из гората и изведнъж изскача вълкът!!!
- Червена шапчице, ще те изям!
Тя го погледнала учудено и казала:
- Абе Вълчо, остави ме да отида до рекичката да се подмия, че да ми праснеш едно хубаво еб*не... Пък другия път като се срещнем пак ще ти пусна. Какво ще кажеш, а???
Вълкът се плеснал по челото и казал:
- Абе тия младите еб*ха майката на приказката!!!
Върви Червената Шапчица през гората... и както е в приказката... насреща и Вълкът.
- Кумчо Вълчо! Защо ти е толкова дълга опашката?!?!?! - попитала Червената Шапцица.
- Това не ми е опашката... - казал вълкът и се изчервил.
Червената Шапчица с доста оскъдни дрешки ходи из гората. Насреща й Вълка:
- Червена Шапчице, в гората може да се случат ужасни неща!
- Ами.. аз затова съм дошла - и хитро му намигнала.
- Разбрано - казал Вълът и счупил крака й.
Тръгнала Червената шапчица през гората към баба си, но се уморила и полегнала да поспи. Когато се събудила, намерила до себе си бележка:
"Червена шапчице, съжалявам, но вече не си девствена. Вълкът".
Натъжила се Червената шапчица, но продължила пътя си. След известно време пак се почувствала уморена и пак полегнала да поспи. Събудила се и намерила до себе си бележка:
"Червена шапчице, извини ни, но вече си ку*ва. Али Баба и 40-те разбойника."
Червената шапчица вървяла из гората, а зад храста някой викнал с дрезгав глас:
- Червена шапчице, какво имаш в кошничката?
- Сокове и плодове. - отвърнала тя.
- И какво още? - попитал отново гласа зад храста.
- Ами, питки и цветя.
- А тоалетна хартия няма, така ли!?
Върви Червената шапчица в гората с кошничката под ръка за баба й.От храстите изкача Кумчо Вълчо и се облизва:
Много си секси бейби!Ще те цункам там,дето никой не те е целувал и после ще видиш!
Хм,много си перв*рзен Вълчо,за първи път някой иска да ми целува кошничката с армагани за баба!
Разбойници хващат Червената шапчица.
- Окей, сладурано! Даваме ти шанс - питам те гатанка. Ако отговориш
правилно - пускаме те. Ако ли не - ще те оправим всичките поред!
- Ами питайте!
- Добре! Мъничко, червеничко, яде се. Що е то?
- Въглища! - без да се замисля казва Червената шапчица.
- Ха-ха! Добре! Хайде, момчета!
Четири часа групов с*кс. Запотен и доволен, главатарят пита пак.
- Окей! Ако отговориш, те пускаме, ако ли не - знаеш какво.
- Питай!
- Мъничко, червеничко, яде се. Що е то?
- Въглища! - категорична е Червената шапчица.
- Хайде момчета! Пак!
И така 7-8 пъти. Вече грохнал, главатарят й се моли:
- А,бе,момиче! Пак същата гатанка те питам! Не се ли сети?
Ягодка е! Кажи ягодка!
- А,въглища,въглища!
Върви си червената шапчица през гората и изведнъж осеща, че нещо и се стича по крака. Поглежда и вижда кръв и тъй като никои не и е обяснил за нещата от живота седнала да плаче. В това време се задава вълка от гората. Видял червената шапчица да плаче и решил да я пита какво и е.
- К'во става шапчице защо плачеш?
- Ами изтича ми кръвта вълчо, ще умирам.
- От къде ти изтича да не си ранена?
- Ами не знам някъде изпод полата.
- Я си вдигни полата да видя ако мога да ти помогна.
- А не! Мама ми е казвала да не давам на момчетата да ми гледат под полата.
- Да ама аз не съм момче пък и се опитвам да ти помогна.
- Еми добре.
Вдигнала тя полата вълкът гледал, гледал почудил се малко, помислил малко и накрая тъжно казал на червена шапчица:
- Ами, не знам как да ти го кажа ама изглежда някои ти е отрязал т*шаците...
Червената Шапчица си ходела из гората.
Срещнал я Кумчо Вълчо и учтиво я поздравил:
- Здравей, пу*ко заспала!
- Кумчо Вълчо, аз съм Червената Шапчица, не съм пу*ка заспала, не ме ли позна?
Кумчо Вълчо, нищо не казал и я подминал. След някой друг ден отново се срещнали. Кумчо Вълчо отново я поздравил:
- Здравей, пу*ко заспала!
- Ама Кумчо Вълчо, аз съм Червената Шапчица, не съм пу*ка заспала, не ме бъркай!
След още няколко дни отново се срещнали в гората . За пореден път Кумчо Вълчо я поздравил все така любезно:
- Здравей, пу*ко заспала!
- Ама Кумчо Вълчо, разбери, аз не съм пу*ка заспала , ами Червената Шапчица!
- А като си Червената Шапчица, къде ти е червената шапчица?
- Брей, че съм пу*ка заспала, плеснала се по челото червената шапчица и хукнала към къщи за червената шапчица.
- Какво е това "Мъничко, червеничко, около него стърготини хвърчат?"
Отговор:
- "Червената шапчица прави френска любов на Пинокио."
Върви Червената шапчица в гората, от един храст изкача Кумчо Вълчо, завлича я в шубрака и я наеб*ва. Лежат си след това на тревата и Вълчо пита:
- Сега, като отидеш при баба ти, какво ще и кажеш?
- Ми, ще кажа, че си ме изнасилил 5 пъти!
- Пет пъти! Аз те наеб*х само един път!
- А, ти да не бързаш за някъде Вълчо?
Вървяла си Червената Шапчица, през големия град до радиото, за да поздрави баба си, за рожденния ден. Както си вървяла по улицата, до нея спряла една лимузина, с тъмни стъкла. Задното стъкло бавно се спуснало, от там се показал костюмиран вълкът и попитал:
- За къде, си тръгнала Червена Шапчице?
- Ами, отивам до радиото, да поздравя баба си за рожденния й ден.
- Имаш късмет, Червена Шапчице, защото аз съм шефът на радиото. Качвай се в лимузината и ще я поздравиш!
Червената Шапчица се качила и потеглили. По пътя Червената Шапчица казала развълнувано:
- Толкова съм Ви благодарна. Ще направя всичко за Вас!
А вълкът това и чакал. Веднага свили в една тъмна и тесна пряка, вълкът си разкопчал дюкяна, извадил си инструмента и казал:
- Е, Червена Шапчице, почвай!
- Ама аз... такова... много съм притеснена... за първи път ми е...
- Не се притеснявай, винаги има първи път.
- Е добре - казала Червената Шапчица.
Тогава тя му хванала инструмента с ръка, отворила уста и започнала:
- Скъпа бабо...
На майката, на Червената шапчица й писнало, Вълкът да я оправя и й купила стоманени гащи. Тръгнала Червената Шапчица към гората и изчезнала. Чакала майката, чакала, притеснила се и тръгнала да я търси. Среща по едно време, горският и го пита:
- Абе, да си виждал едно момиче с червена шапка и стоманени гащи?
- Тц, само един вълк с оксижен.
